برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 3 ?? 3
dqw
  1. sfaiazy ?????? ??
    sfaiazy
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    January 2011
    اهواز
    444
    تعداد تشکر : 1,376
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? لغو پروازها از فرودگاه بين المللي رژيم صهيونيستي به دليل سوخت آلوده

لغو پروازها از فرودگاه بين المللي رژيم صهيونيستي به دليل سوخت آلوده
    تهران - مسوولان فرودگاه بين المللي 'بن گوريون' در سرزمين هاي اشغالي امروز (پنجشنبه) پس از كشف آلودگي در سوخت يكي از جت ها، كليه هواپيماهاي برخاسته از اين فرودگاه را به زمين نشاندند.

به گزارش خبرگزاري فرانسه از قدس، مديريت فرودگاه بين المللي بن گوريون دستور داد تا مشخص شدن منشاء اين آلودگي، از سوخت گيري مجدد كليه هواپيماها جلوگيري به عمل آيد.
    همچنين از پروازهاي ورودي به فرودگاه مزبور خواسته شده است كه سوخت كافي براي سفر بعدي خود همراه داشته باشند.
    در همين حال روزنامه 'هاآرتص' خبر داد كه به هواپيماهايي كه سوخت كافي نداشتند، اجازه فرود در فرودگاه بن گوريون داده نشد و اين پروازها به قبرس تغيير جهت داده اند.
    مقامات فرودگاه بن گوريون هنوز در مورد اين مساله اظهارنظري نكرده اند.
    فرودگاه بن گوريون در خارج از تل آويو، تنها فرودگاه بين المللي رژيم صهيونيستي است و معلوم نيست كه پروازها از اين فرودگاه چه زماني از سر گرفته مي شود.
    #1 ارسال شده در تاريخ May 6th, 2011 در ساعت 00:48:07

2. The Following 4 Users Say Thank You to sfaiazy For This Useful Post:

Dream Bird (June 25th, 2011), IR Blue SKY (May 6th, 2011), thunderbolt (May 8th, 2011), سجیل (May 8th, 2011)

3. thunderbolt ?????? ??
    thunderbolt

هوانورد فعال-سرهنگ
    April 2011
    OISS
    1,134
    تعداد تشکر : 1,278

??? ??? پاسخ: لغو پروازها از فرودگاه بين المللي رژيم صهيونيستي به دليل سوخت آلوده

نوش جونشون.من که کیف کردم. هر چی سر اسرائیل بیاد حقش هست. آقا اصلا یک کشور نامشروع چه به این غلطها؟فرودگاه؟ اینا عرضه یک کنترل سوخت رو ندارند اونوقت می خوان بیان با ما بجنگند. بگردن شاید سگی،گربه ای چیزی توی منبع سوختشون پی پی کرده باشه.
    به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
    #2 ارسال شده در تاريخ May 8th, 2011 در ساعت 16:59:59

4. thunderbolt ?????? ??
    thunderbolt

هوانورد فعال-سرهنگ
    April 2011
    OISS
    1,134
    تعداد تشکر : 1,278

??? ??? پاسخ: لغو پروازها از فرودگاه بين المللي رژيم صهيونيستي به دليل سوخت آلوده

من از همه بچه های گل معذرت میخوام.آخه من چشم دیدن اسرائیل رو ندارم
    به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
    #3 ارسال شده در تاريخ May 8th, 2011 در ساعت 17:01:13

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0