برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  ??? ??? گراميداشت روز آزادسازي خرمشهر

  بيش از 5 هزار ساعت پرواز بالگردها در عمليات بيت المقدس
  تهران- فرمانده هواپيمايي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران (هوانيروز)، گفت: در جريان عمليات بيت المقدس كه به آزاد سازي خرمشهر، منجر شد خلبانان جان بركف و سرافراز هوانيروز پنج هزار و 180 ساعت پرواز عملياتي انجام دادند.  امير سرتيپ كيومرث احدي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا افزود: در اين عمليات خلبانان هوانيروز هفت هزار و 820 نفر از رزمندگان مجروح را به پشت جبهه ها تخليه كردند.
  امير سرتيپ احدي اظهار داشت : خلبانان هوانيروز در اين عمليات همچنين سه هزار و 561 نفر از رزمندگان اسلام را در مناطق عملياتي بيت المقدس هلي برن و تجهيزات و مايحتاج آنان را جابجا كردند.
  وي با بيان اين كه در عمليات بيت المقدس كه به آزاد سازي خرمشهر منجر شد، در مجموع 95 فروند انواع بالگردهاي هوانيروز مشاركت داشتند، گفت: در اين عمليات 28 فروند بالگرد كبري، 32 فروند بالگرد 214 ، 16 فروند بالگرد شنوك، 13 فروند بالگرد 206 و شش فروند بالگرد 205 شركت داشتند.
  اين بالگردها از چهار پايگاه عمده ،اصفهان، كرمان، مسجد سليمان و تهران در عمليات آزاد سازي خرمشهر شركت داشتند.
  وي ضمن گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهدا بويژه شهداي هوانيروز، گفت : در عمليات آزاد سازي خرمشهر
  چهار نفر از خلبانان جان بركف هوانيروز به شهادت رسيده و به ياران شهيدشان پيوستند.
  فرمانده هوانيروز در ادامه با اشاره به خاطرات تلخ و شيرين دوران دفاع مقدس، از اشغال خرمشهر توسط نظاميان رژيم بعث عراق به عنوان تلخ ترين خاطرات خود در اين دوران ياد كرد و افزود: اشغال خرمشهر كه به رغم دفاع شهروندان خرمشهري و رزمندگان اسلام نظير تكاوران دريايي، ژاندارمري و ديگر رزمندگان حدود 36 روز طول كشيد، دوران بسيار تلخي بود.
  امير سرتيپ احدي از آزاد سازي خرمشهر كه هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي ايران نيز نقش بسيار موثري را در آن ايفا كرد به عنوان بهترين و شيرين ترين خاطرات خود در دوران دفاع مقدس ياد كرد.
  وي افزود: روز آزاد سازي خرمشهر در آن زمان يكي از روزهاي پرشوق و ذوق براي هر ايراني بود زيرا نيروهاي ايراني با رهبري قاطعانه حضرت امام خميني (ره) به عنوان فرمانده كل قوا و حمايت هاي بي دريغ مقام معظم رهبري به عنوان نماينده حضرت امام در ارتش و شوراي عالي دفاع ، انسجام خيلي خوبي را در نيروهاي مسلح حاكم كردند و با گذشت هشت سال دفاع مقدس حتي نگذاشتند يك وجب از خاك اين كشور در دست دشمنان باشد.
  امير سرتيپ احدي با اشاره به جانفشانيهاي خلبانان هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي ايران در طي بيش از سه دهه اخير در كشور بويژه در دوران دفاع مقدس ، گفت: هوانيروز حقيقتا تعداد بسيار زيادي از بهترين نيروهاي خود اعم از خلبان و مهندسين فني را در دوران دفاع مقدس تقديم اسلام كرده است.
  وي با بيان اين كه بسياري از شهداي هوانيروز كساني هستند كه در تمام كشور بنام شناخته شده اند گفت: شيرودي، كشوري، شمشاديان ، سهيليان، خليلي از جمله شهداي هوانيروز هستند كه هركدام از آنها براي اين كشور و بويژه هوانيروز يك سرمايه و گنجينه بزرگ محسوب مي شدند.
  اميرسرتيپ احدي ياد همرزمان شهيدش را نيز گرامي داشت و گفت: با بسياري از اين شهدا در پايگاه هوانيروز كرمانشاه كه در دوران دفاع مقدس پشتيباني از مناطق عملياتي غرب و شمال غرب كشور را بر عهده داشت، همرزم بوديم كه پاشايي، كامكار، كاوياني ، خليليان ، راغبي، محمدي، بهرام صفت و برمكي از جمله شهدايي بودند كه در دوران دفاع مقدس با هم در جبهه هاي حق عليه باطل حضور داشتيم.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  ایرنا
  1390/2/24
  ?????? ???? Yasser_Maximus : May 16th, 2011 ?? ???? 16:45:22
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #1 ارسال شده در تاريخ May 16th, 2011 در ساعت 16:28:14

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0