برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. reza dezfuli ?????? ??
  reza dezfuli
  هوانورد فعال-سرگرد
  April 2010
  کیش
  477
  تعداد تشکر : 5,017
  Thanked 3,313 Times in 494 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? اختصاص هواپیما برای باروری ابرها در شمال غرب کشور


  به منظور رفع مشكل كمبود آب در برخي مناطق شمال غرب كشور، فرودگاه بين المللي تبريز به يك فروند هواپيماي بارورسازي ابرها مجهز شد.
  به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي، مدير كل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي هدف از استقرار اين هواپيما را در فرودگاه تبريز مقابله با كاهش آب هاي زيرزميني و بحران كم آبي در برخي مناطق شمال غرب كشور عنوان كرد و گفت: با استفاده از اين هواپيما مي توان به بارورسازي ابرها و جبران كمبود آب در استان هاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل و زنجان كمك كرد.
  مهندس علي رستمي تاكيد كرد: به اعتقاد كارشناسان، اجراي طرح بارورسازي ابرها با هواپيما در مقايسه با روش هاي ديگر استحصال آب، تاثير قابل توجهي در پيشگيري از خسارات ناشي از وقوع سيل و آلودگي هاي جوي دارد.
  وي افزود: به منظور بارورسازي ابرها در استان آذربايجان شرقي و حاشيه درياچه اروميه، تاكنون 15 سورتي پرواز به صورت آزمايشي و عملياتي انجام شده و هشتاد درصد از مناطق استان به طور موثر تحت پوشش قرار گرفته است.
  مدير كل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي، افزايش حجم آب هاي ورودي به رودخانه ها به ويژه افزايش بيش از 50 سانتي متر از سطح آب درياچه اروميه را از دستاورد هاي استفاده از هواپيماي بارورسازي ابرها توصيف كرد.
  #1 ارسال شده در تاريخ May 21st, 2011 در ساعت 15:50:19

 2. The Following 4 Users Say Thank You to reza dezfuli For This Useful Post:

  IR Blue SKY (May 21st, 2011), Persian Tom Cat (May 21st, 2011), SKY MAN (May 21st, 2011), thunderbolt (May 21st, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0