برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. reza dezfuli ?????? ??
  reza dezfuli
  هوانورد فعال-سرگرد
  April 2010
  کیش
  477
  تعداد تشکر : 5,017
  Thanked 3,313 Times in 494 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? راه‌اندازی پرواز جم ـ ساری در فرودگاه توحید‌ جم

  سرپرست امور مسافرت شركت خدمات غیر صنعتی گاز ایران از راه‌اندازی پرواز جم ـ ساری در فرودگاه توحید‌جم خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری فارس محمد دیناروند اظهار داشت: فرودگاه توحید جم از فرودگاه‌های مجهز و باكیفیت كشور است و در چند سال اخیر با جابه‌جایی تعداد زیادی از مسافران استان بوشهر اعم از كاركنان صنعت نفت و مردم بومی، خدمات قابل‌قبولی ارائه كرده است.
  وی افزود: افزایش كیفیت پروازها در سال جاری سبب رضایت خاطر مردم و مسافران شده و تلاش داریم با ایجاد تمهیدات بیشتر شاهد افزایش كیفیت كار باشیم.
  سرپرست امور مسافرت شركت خدمات غیر صنعتی گاز ایران از انتقال پروازهای مربوط به خانواده‌های شركت گاز از عسلویه به فرودگاه توحید جم خبر داد و خاطرنشان كرد: با تجهیزات صورت گرفته و توسعه امكانات فرودگاه توحید جم، در آینده‌ای نزدیك تمام پروازهای خانواده‌های صنعت نفت ساكن شهرك توحید از فرودگاه عسلویه به این فرودگاه انتقال می‌یابد.
  دیناروند با تاكید بر لزوم ارائه خدمات بیشتر به خانواده‌ها تصریح كرد: به منظور راحتی و آسایش بیشتر خانواده‌ها 97 صندلی پرواز عسلویه به تهران و بالعكس را در روزهای دوشنبه، اجاره (چارتر) كرده‌ایم و تلاش داریم با انتقال پروازها به فرودگاه توحید جم این پرواز به روز یكشنبه تغییر می‌كند تا موجبات رضایتمندی بیشتر كاركنان و خانواده‌ها را تامین كند.
  وی همچنین در مورد درخواست افزایش صندلی از سوی پالایش فجر جم نیز یادآور شد: با توجه به اینكه سهمیه 65 صندلی پالایش فجر كافی نبود و نیاز همكاران در این پالایشگاه را تامین نمی‌كرد، این سهمیه را با افزودن 35 صندلی دیگر به 100 صندلی رسانده‌ایم تا در پرواز جم ـ تهران و بالعكس كه در صبح سه‌شنبه انجام می‌شود تمام صندلی‌ها در اختیار این شركت باشد.
  سرپرست امور مسافرت شركت خدمات غیر صنعتی گاز از راه‌اندازی پرواز جم ـ ساری در فرودگاه توحید جم خبر داد و گفت: درخواست‌های زیادی در ارتباط با راه‌اندازی این پرواز داشته‌ایم و به همین منظور هم اقداماتی صورت گرفته و اگر شركت‌های پارس جنوبی و پالایش فجر همراهی كنند و تعداد مسافرین به حد نصاب برسد، در آینده‌ای نزدیك شاهد پرواز جم ـ ساری و بالعكس در روزهای شنبه و همچنین شیراز ـ ساری و بالعكس در روزهای شنبه و چهارشنبه خواهیم بود.
  دیناروند در ادامه از راه‌اندازی برق اضطراری در فرودگاه توحید جم خبر داد و اظهار داشت: این طرح در اواخر فروردین ماه امسال به مرحله اجرا درآمده و بدون تردید این امر كمك شایانی به وضعیت برق فرودگاه در مواقع اضطراری می‌كند.
  وی اضافه كرد: فرودگاه توحید جم در حال حاضر قابلیت استفاده از برق اضطراری در مواقع لزوم را دارد و این امر برای پروازهای هواپیماها در شب بسیار موثر است، زمانی كه برق سراسری فرودگاه قطع شود در مدت تنها 24 ثانیه به طور اتوماتیك برق اضطراری فرودگاه در سرویس قرار خواهد گرفت.
  دیناروند اذعان داشت: در سال گذشته بیش از 20 هزار مسافر از طریق فرودگاه توحید جم جابه‌جا شدند و بدون تردید امسال با افزایش سورتی‌های پروازی این میزان افزایش چشمگیری خواهد داشت.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 8th, 2011 در ساعت 00:06:13

 2. The Following 2 Users Say Thank You to reza dezfuli For This Useful Post:

  IR Blue SKY (June 8th, 2011), SKY MAN (June 8th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0