برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 قابليت اعزام و پذيرش 75 ميليون مسافر در فرودگاه هاي كشور

  قابليت اعزام و پذيرش 75 ميليون مسافر در فرودگاه هاي كشور وجود دارد
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور گفت: با زيرساخت‌هاي فرودگاهي موجود در كشور ساليانه قابليت اعزام و پذيرش 75 ميليون مسافر در فرودگاههاي كشور وجود دارد.  به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا، 'محسن اسماعيلي' روز شنبه در مراسم افتتاحيه دومين نمايشگاه تخصصي صنعت هوانوردي و فرصتهاي سرمايه گذاري در فرودگاههاي كشور افزود: ميزان مسافر جابه جا شده در سال گذشته نسبت به سال 84 از رشد 75 درصدي برخوردار بوده است به طوري كه در سال گذشته در مجموع 42 ميليون مسافر در فرودگاههاي كشور اعزام و پذيرش شد.
  وي با اشاره به اينكه در برنامه چهارم توسعه 260 ميليارد تومان در فرودگاه هاي كشور توسط بخش خصوصي سرمايه‌گذاري شد، اضافه كرد: اين در حالي است كه بر اساس برنامه پنجم توسعه حدود 2 هزار و 700 ميليارد تومان سرمايه گذاري مطالعه شده در فرودگاههاي كشور وجود دارد كه اميدواريم با استقبال سرمايه گذاران اين رقم محقق شود.
  اسماعيلي با بيان اينكه از 54 فرودگاه كشور در حال حاضر 51 فرودگاه غير اقتصادي و زيان‌ده هستند، افزود: به جز فرودگاه‌هاي امام خميني(ره) مهرآباد و مشهد كه هزينه هاي جاري خود را پوشش مي دهند، بقيه فرودگاه‌هاي كشور زيان‌ده محسوب مي شوند.
  مدير عامل شركت فرودگاه‌هاي كشور اضافه كرد: در سال جاري فرودگاه‌هاي اصفهان و شيراز هم به فرودگاههاي اقتصادي كشور اضافه مي شوند.
  اسماعيلي در عين حال گفت: البته اين فرودگاهها در سطح مناطق و استان هايي كه قرار دارند، نقش قابل ملاحظه اي در توسعه آن مناطق ايفا مي كنند.
  وي ابراز اميدواري كرد منابع مورد نياز توسعه فرودگاهها با كمك دولت و مجلس تامين شود و زمينه براي سرمايه گذاري در بخش كارگو ترمينال، ترمينال مسافري، هتل فرودگاهي و مراكز خريد فرودگاه ها فراهم شود.
  دومين نمايشگاه تخصصي صنعت فرودگاهي و هوانوردي و فرصتهاي سرمايه گذاري در فرودگاههاي كشور تا 23 خرداد ماه جاري با حضور 27 فرودگاه و 30شركت داخلي در سالن نمايشگاه‌هاي هتل المپيك برپا است.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 11th, 2011 در ساعت 19:17:19

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (June 11th, 2011), Mohammadme (June 11th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0