برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  hot معاون وزير راه: برنامه راهبردي توسعه ايمني صنعت هوانوردي بزودي نهايي مي‌شود

  تهران- رييس سازمان هواپيمايي كشوري گفت: تدوين برنامه راهبردي توسعه ايمني صنعت حمل و نقل هوايي در مراحل پاياني قرار دارد و بزودي نهايي مي‌شود.
  به گزارش روز يكشنبه خبرنگار اقتصادي ايرنا، 'رضا نخجواني' در حاشيه دومين نمايشگاه تخصصي صنعت فرودگاهي و هوانوردي و فرصت‌هاي سرمايه گذاري در فرودگاههاي كشور، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس سند راهبردي حجم زيادي از برنامه‌هايي كه تاكنون تدوين نشده بود تدوين شده و در سايت سازمان هواپيمايي كشوري قرار مي‌گيرد.
  وي افزود: با قرار گرفتن اين برنامه در روي سايت سازمان از تمام كارشناسان و صاحبنظراني كه در جريان تدوين اين برنامه نبودند نظرخواهي و از نقطه نظرات آنها نيز استفاده مي‌شود و در نهايت از يك نقشه راه براي ارتقاي ايمني در صنعت حمل و نقل هوايي بهره خواهيم برد.
  نخجواني همچنين در خصوص درخواست‌ها براي توسعه شبكه پروازي گفت: اگر درخواستي براي توسعه شبكه پروازي وجود داشته باشد استقبال مي‌كنيم هرچند اين امر منوط به هماهنگي بين مناطق با شركت‌هاي هواپيمايي است.
  ** فرودگاه‌هاي كشور ملزم به اخذ گواهينامه فرودگاهي هستند
  رييس سازمان هواپيمايي كشوري با اشاره به برنامه سازمان براي نظارت بر فرودگاه هاي كشور نيز گفت: چند سال است كه اخذ گواهينامه‌هاي فرودگاهي الزامي شده با اين وجود از بين فرودگاههاي كشور تنها فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) است كه اين گواهينامه را به صورت موقت دريافت كرده است.
  نخجواني اضافه كرد: بر اساس ابلاغيه‌اي از تمام فرودگاه هاي كشور درخواست شده است تا هر چه سريعتر نسبت به اصلاح وضعيت و تطبيق خود با شرايط استاندارد نسبت به اخذ گواهينامه اقدام كنند.
  براساس اظهارات رييس سازمان هواپيمايي كشوري اخذ اين گواهينامه به منزله رعايت حداقل ها و داشتن شرايط ايمني در فرودگاه‌ها محسوب مي‌شود.
  ** جايگاه صنعت حمل و نقل هوايي كشور در ارزيابي‌هاي ايكائو برجسته است
  وي ادامه داد: همچنين نتايج بازرسي هايي كه بازرسان سازمان بين المللي هوايي كشوري ' ايكائو' از ايران داشتند، نشان مي‌دهد جايگاه صنعت حمل و نقل هوايي كشورمان بسيار برجسته است.
  نخجواني اضافه كرد: در رتبه‌بندي كشورهايي كه تاكنون سازمان جهاني هواپيمايي كشوري (ايكائو) از آنها بازرسي كرده است ايران در بين 177 كشوري كه بازرسي‌هاي نظام نوين نظارت بر صنعت هوانوردي بين‌المللي (يوزآپ) در آنها انجام شده است، جزو 10 كشور برتر و بالاتر از بسياري از كشورهاي پيشرفته از جمله آمريكا قرار گرفته است.
  وي همچنين گفت: اين آمار را ايكائو رسما اعلام كرده است و كسي نمي تواند ادعايي خلاف آنرا مطرح نمايد ضمن اينكه اين نتايج بزودي در سايت سازمان هواپيمايي كشوري در معرض ديد عموم قرار مي‌گيرد.
  ** درخواستي براي خريد هواپيماي توپولف 204 ارايه نشده است
  رييس سازمان هواپيمايي كشوري در مورد مسايل مطرح شده در خريد هواپيماي توپولف 204 نيز گفت: سازمان هواپيمايي كشوري وظيفه دارد درخواست شركت‌هاي هواپيمايي را براساس مقررات كاملا تخصصي و حرفه‌اي ارزيابي و اعلام نظر كند.
  نخجواني اضافه كرد: اگرهواپيمايي كه خريد آن از سوي هر شركتي اعلام شده با استانداردها منطبق بود مجوز خريد صادر مي‌شود در غير اين صورت اجازه خريد آن داده نخواهد شد ضمن اينكه تاكنون در خواستي براي خريد هواپيماي توپولف 204 ارائه نشده است.
  ** درخواست براي تاسيس شركت هواپيمايي
  رييس سازمان هواپيماي كشوري همچنين با بيان اينكه در خواست‌هاي فراواني براي تاسيس شركت هواپيمايي ارائه شده است، گفت: هر شركت و متقاضي كه واجد شرايطي از جمله صلاحيت‌هاي فني،عملياتي و مالي باشد مي تواند مجوز تاسيس شركت هواپيمايي را دريافت كند و جواب ما به اين درخواست مثبت خواهد بود.
  نخجواني در عين حال گفت: اين پاسخ مثبت البته مشروط به رعايت شرايط زمان است به نحوي كه اگر شركتي ظرف شش ماه نتواند وظايف و تعهدات خود را انجام دهد مجوز صادر شده باطل مي شود.
  به گفته رييس سازمان هواپيمايي كشوري درخواست هايي كه براي تاسيس شركت هواپيمايي ارائه شده است عمدتا از داخل كشور بوده است.
  ** محدوديت‌ها در مورد هواپيماي ايران 140 بتدريج كم مي‌شود
  نخجواني همچنين با بيان اينكه به هواپيماي ايران 140 با رعايت محدوديت‌هايي از جمله محدوديت وزني، اجازه پرواز داده شده است، اظهار داشت: بتدريج كه به سوالات فني سازمان هواپيمايي پاسخ داده شود محدوديت‌ها هم كمتر خواهد شد.
  وي خاطرنشان كرد: هواپيماي ايران 140 در حال حاضر در ناوگان هوايي كشور در حال پرواز است.
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #1 ارسال شده در تاريخ June 12th, 2011 در ساعت 13:28:53

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  SKY MAN (June 13th, 2011), سجیل (June 12th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0