برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 رئيس جمهور: ايران در عرصه‌‌هاي علمي از جمله هوافضا جزو برترين‌هاي دنيا است

  احمدي‌نژاد: ايران در عرصه‌‌هاي علمي از جمله هوافضا جزو برترين‌هاي دنيا است

  خبرگزاري فارس: رئيس‌جمهور، هدف‌ از اعمال تحريم‌ها را جلوگيري از شكوفايي ملت ايران دانست و تأكيد كرد: امروز ايران در بسياري از عرصه‌هاي علمي روز جهان همچون بيوتكنولوژي، نانوتكنولوژي و هوافضا جزو برترين‌هاي دنيا است.
  به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به قزاقستان، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان كه عصر امروز سه‌شنبه در نشستي با ايرانيان مقيم قزاقستان ديدار و طي سخناني به ناكامي‌هاي قدرت‌هاي بزرگ در تحقق اهداف‌شان اشاره كرد و گفت: اشغالگران با شعار مبارزه با تروريسم وارد افغانستان و عراق شدند و سپس اعلام كردند كه ايران را خواهند گرفت، در حالي كه اقدامات آنان تمامي به شكست انجاميد.

  وي، قدرت‌هاي بزرگ را در مسائل فرهنگي بن‌بست رسيده عنوان كرد و افزود: در 30 سال گذشته بسياري از صاحب‌نظران آرزوي ارتباط با آمريكا را داشتند، اما امروز دولت آمريكا جزو منفورترين نام‌ها در تمامي دنيا است.

  رئيس‌جمهور، جهان را نيازمند يك فكر و انديشه جديد دانست و اظهار داشت:‌ پس از آنكه انديشه ماركسيسم رفت و انديشه اومانيسم نيز در حال نابودي است، بايد تئوري جديدي براي اداره جهان ارائه شود كه اين تئوري در اختيار ملت ايران است.

  احمدي‌نژاد در ادامه تأكيد كرد: در حالي كه اينها مدعي حل مسائل جهاني هستند، امروز 3 ميليارد فقير در جهان داريم و حتي مي‌دانيم در مركز سرمايه‌داري بين‌المللي، عده‌اي زيادي كارتن خواب وجود دارد؛ حتي در نيويورك نتوانسته‌اند، فقر را از بين برند؛ سؤال اينجاست كه چطور مي‌توانند فقر را در دنيا ريشه‌كن كنند.

  وي سپس اين نكته را يادآور شد كه قدرت‌هاي زورگو خودشان مي‌دانند كه تنها يك ملت است كه ظرفيت تئوري جايگزين و فرهنگ جايگزين را دارد و آن هم ملت ايران است.

  رئيس‌جمهور اسلامي ايران به سابقه پرافتخار ملت ايران در ادوار مختلف تاريخي اشاره كرد و گفت: ما تنها ملتي هستيم كه بيشترين حوادث تاريخي را به خوبي پشت ‌سر گذاشتيم، حوادثي كه در ايران در چند صد سال گذشته اتفاق افتاده است، هر كدام از آن مي‌تواند ملتي را از صحنه روزگار محو كند اما ملت ايران با قدرت به راه خود ادامه داده است.

  احمدي‌نژاد با بيان اينكه ايران بارها اشغال شده است، اما توانسته اشغالگران را مطيع خود كند، خاطرنشان كرد: اينها همگي ناشي از قدرت زندگي، مديريت و تاريخ‌ساز يك ملت است، قدرت‌هاي زورگو مي‌دانند كه اگر ملت ايران اراده كند، همه اهداف خود را محقق خواهد كرد.

  وي در بخش ديگري از سخنان خود، به تحريم ملت ايران از سوي قدرت‌هاي بزرگ در چند سال اخير اشاره كرد و اظهار داشت: در چند سال اخير ايران را تحريم كردند و هدف‌شان از اين تحريم جلوگيري از شكوفايي ملت ايران بود، اما امروز شاهديم كه به لحاظ سرعت و پيشرفت علمي ايران در دنيا اول است؛ در بسياري از عرصه‌هاي علمي روز جهان همچون بيوتكنولوژي، نانوتكنولوژي و هوافضا جزو برترين‌هاي دنيا هستيم.

  رئيس جمهور در ادامه تأكيد كرد:‌ آنها مي‌دانند كه اگر ملت ايران بخواهد اقتصاد خود را شكوفا كند، حتماً اين كار را انجام مي‌دهد.

  احمدي‌نژاد سپس پيشرفت‌هاي كشور در حوزه‌هاي مختلف و در سال‌هاي اخير را مورد اشاره قرار داد و تصريح كرد: امروز به هرجاي ايران كه مي‌رويم، نسبت به سال گذشته‌اش عوض شده است؛ روزانه ده‌ها و شايد صدها كارخانه در كشور افتتاح مي‌شود و آنها مي‌دانند كه اگر ملت ايران فرصت پيدا كند، الگويي به جهان ارائه مي‌دهد كه هيچ‌يك از آنها نتوانستند چنين الگويي را عرضه كنند.

  وي با تأكيد براينكه قدرت‌هاي مستكبر از فرهنگ، كارآمدي و عشق ايرانيان به خوبي‌ها، ترس دارند، اضافه كرد: به همين خاطر است كه آنها با ما دشمني مي‌كنند، اگرچه اين دشمني بسيار بچه‌گانه و پست است.

  رئيس جمهور سپس به برخي اقدامات تخريبي دشمنان ملت ايران اشاره كرد و گفت: در شبكه‌هاي صهيونيستي براي اينكه ذهن ملت‌ها را از ملت ايران دور كنند، وقتي اسم ايران مي‌آيد بيابان و صحرا و غيره نشان مي‌دهند تا بگويند ايران عقب‌افتاده است و مي‌كوشند تا اخبار پيشرفت‌هاي علمي و اقتصادي ما را سانسور كرده و سپس اخبار كذب را جايگزين آن كنند در حالي كه ملت ايران با پيشرفت‌هاي خود همه اقدامات را درهم شكسته و امروز به لطف خدا به سرعت روبه پيشرفت است. البته اين به آن معنا نيست كه در كشور مشكل وجود ندارد اما سرعت پيشرفت در ايران بسيار بالا است.

  احمدي‌نژاد همچنين تصريح كرد:‌ امروز مي‌توانيم، ادعا كنيم كه در تمام ايران يك نفر پيدا نمي‌شود كه محتاج نان شب باشد.

  وي به رشد صادرات غير نفتي ايران در چند سال گذشته هم گريزي زد و گفت: صادرات غير نفتي كشورمان به سرعت در حال افزايش است و نسبت به چند سال گذشته چندين برابر افزايش پيدا كرده است.

  رئيس‌جمهور با تأكيد براينكه امروز ملت ايران به شاخص تبديل شده است، افزود: هركه طرفدار عزت، شرف، عدالت و معنويت است، طرف ايران قرار دارد و هر كه طرف فاسدها، ‌زورگويان و دروغگويان است، در مقابل ملت ايران قرار دارد البته ما به آنها توصيه مي‌كنيم كه بهترين راه براي آنها دوستي با ملت ايران است.

  احمدي‌نژاد خطاب به قدرت‌هاي زورگو متذكر شد كه ملت ايران دوست وفاداري است، اما اگر آنها اين موضوع را نپذيرند و بخواهند دشمني كنند ملت ايران همواره نشان داده كه ريشه همه دشمنانش را مي‌كند.

  وي مأموريت امروز ايرانيان را بسيار سنگنن خواند و خطاب به ايرانيان مقيم خارج از كشور تصريح كرد: هر ايراني در هر نقطه جهان، سفير فرهنگي ملت ايران و نماينده ادب، اخلاق، ايمان، عدالت‌خواهي و نيز مهرورزي ملت ايران است.

  رئيس جمهور ادامه داد: اين مأموريت امروز ماست كه بايد آن طور كه هستيم پاك و زلال انديشه‌هاي خود را معرفي كنيم، اين را هم بايد گفت كه آينده از آن ملت ايران است و دشمنان آن هيچ جايگاهي نخواهند داشت.

  احمدي‌نژاد در خاتمه در پاسخ به درخواست برخي ايرانيان مقيم قزاقستان كه خواستار تأسيس سركنسولگري ايران در اين كشور بودند، خطاب به وزير امور خارجه گفت كه به زودي در آلماتي سركنسولگري ايران راه‌اندازي شود.
  #1 ارسال شده در تاريخ June 14th, 2011 در ساعت 23:12:32

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (June 15th, 2011), Mohammadme (June 15th, 2011), reza dezfuli (June 14th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0