برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. thunderbolt ?????? ??
  thunderbolt

  هوانورد فعال-سرهنگ
  April 2011
  OISS
  1,134
  تعداد تشکر : 1,278
  Thanked 3,974 Times in 1,032 Posts

  new_1 ترمینال زیارتی وهتل فرودگاه بین‌المللی امام سال آینده به پایان می‌رسد

  تین نیوز: مجری طرح توسعه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) گفت: براساس برنامه پیش بینی شده، ترمینال زیارتی و ساحتمان هتل فرودگاه امام سال آینده به پایان می‌رسد.

  غلامرضا شیرازیان اظهار داشت:‌ ترمینال زیارتی فرودگاه امام خمینی(ره) با سرمایه‌گذاری حدود 75 میلیارد تومانی در حال احداث است و در سال 1391 به اتمام خواهد رسید.
  وی با بیان این كه نزدیك به 14 ماه است كه عملیات احداث ترمینال زیارتی فرودگاه امام آغاز شده است، اظهار داشت: كمتر از 16 ماه دیگر عملیات احداث این ترمینال پایان می‌گیرد.
  شیرازیان با اشاره به اینكه ترمینال زیارتی فرودگاه امام ‌با سرمایه‌گذاری دولتی در حال ساخت است، گفت: این ترمینال ظرفیت جابه جایی سالیانه یك میلیون و 600 هزار زائر عتبات عالیات و سرزمین حج را دارا است.
  مجری طرح توسعه فرودگاه امام خمینی ادامه داد:با احداث این ترمینال هم از ترافیك و شلوغی فرودگاه مهرآباد به میزان قابل ملاحظه ای كاسته می شود و هم بخشی از پروازهای زیارتی كه هم‌اكنون از ترمینال یك فرودگاه امام صورت می گیرد، به این ترمینال منتقل خواهد شد.
  وی ادامه داد: با تكمیل این ترمینال در فضای ترمینال اول فرودگاه امام خمینی هم گشایش خواهد شد.

  سرمایه گذاری 76 میلیارد تومانی بخش خصوصی در ساخت هتل

  مجری طرح توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) همچنین در خصوص احداث هتل در فرودگاه امام خمینی(ره) اظهار داشت: اولین سرمایه‌گذاری بزرگ بخش غیردولتی در فرودگاه امام خمینی(ره)، در بخش هتل پنج ستاره این فرودگاه خواهد بود.
  وی با بیان اینكه بخش خصوصی برای ساخت هتل فرودگاه امام خمینی 76 میلیارد تومان سرمایه گذاری می‌كند، خاطرنشان كرد از ساختمان هفت طبقه این هتل پنج ستاره تاكنون یك طبقه ساخته شده است.
  شیرازیان ادامه داد: فضای هتل در مجموع حدود 54 هزار مترمربع بوده و دارای 500 اتاق خواهد بود كه بر اساس زمان‌بندی‌هایی كه سرمایه‌گذار ارائه داده است، در تیر ماه سال آینده پذیرای مسافران این فرودگاه خواهد بود.

  پیشرفت 17 درصدی مترو فرودگاه امام خمینی(ره)

  مجری طرح توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در خصوص میزان پیشرفت فیزیكی مترو فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: این پروژه به سه قسمت تقسیم شده است كه عملیات اجرایی گالری ها و بخش زیرزمینی این پروژه 12.5 كیلومتری كه بالغ بر 80 درصد پروژه است، تمام شده و مطالعات قسمت كنار اتوبان قم هم به پایان رسیده است.
  شیرازیان خاطرنشان كرد در مجموع مترو فرودگاه حدود 17 درصد پیشرفت فیزیكی دارد.
  وی با بیان اینكه هزینه احداث مترو در قطعه مربوط به وزارت راه و ترابری 60 میلیارد تومان است، گفت: این پروژه نیز از محل سرمایه‌گذاری دولتی احداث می‌شود.
  شیرازیان همچنین گفت: با وجود اینكه طراحی‌های ایستگاه‌های یك و دو مترو به اتمام رسیده است، اما هنوز مجوز مناقصه آن صادر نشده است. زیرا بودجه‌های امسال كفاف برگزاری مناقصه را نخواهد داد.
  وی ابراز امیدواری كرد همزمان با اجرایی شدن ساخت مترو ایستگاه‌های آن نیز با مشاركت و همكاری بخش خصوصی و دولتی به اجرا در آید.
  شیرازیان در خصوص تعهدات وزارت مسكن و شهرسازی در این پروژه هم گفت: وزارت مسكن و شهرسازی نیز در قطعه سه كه حدود 17.5 كیلومتر از فرودگاه امام تا شهر جدید پرند است در حال اجرای تعهدات خود است.
  مجری طرح توسعه فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) اضافه كرد: در این قطعه پیمانكار جذب شده است و پروژه در دست اجرا قرار گرفته است.
  وی با بیان اینكه قطعه یك این پروژه به طول 20 كیلومتر توسط شركت بهره‌برداری مترو تهران باید ساخته شود، اظهار داشت: غیر از قسمت اول ورودی مترو كه در حرم حضرت امام قرار دارد، بقیه پروژه هنوز آغاز نشده است.
  طرح توسعه فرودگاه بین المللی امام خیمنی(ره) در قالب چهار فاز طراحی شده است كه با اتمام این فازها ظرفیت اعزام و پذیرش سالانه 90 میلیون مسافر در این فرودگاه ایجاد می شود.
  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به همراه فرودگاه‌های مهرآباد و شهید هاشمی نژاد مشهد سه فرودگاه اقتصادی از بین 54 فرودگاه موجود در كشور هستند.
  براساس اظهارات 'محسن اسماعیلی' مدیر عامل شركت فرودگاه های كشور امسال فرودگاه های اصفهان و شیراز هم به مجموعه فرودگاه های اقتصادی كشور اضافه خواهند شد.


  به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
  #1 ارسال شده در تاريخ June 18th, 2011 در ساعت 19:48:01

 2. The Following 5 Users Say Thank You to thunderbolt For This Useful Post:

  Ali Pilot (June 18th, 2011), IR Blue SKY (June 18th, 2011), Mohammad Tomcat (June 18th, 2011), Mohammadme (June 18th, 2011), ماوریک (June 18th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0