برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. reza dezfuli ?????? ??
    reza dezfuli
    هوانورد فعال-سرگرد
    April 2010
    کیش
    477
    تعداد تشکر : 5,017
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? يك فضانورد ژاپني فضازده شد

يك فضانورد ژاپني كه هم اكنون در ايستگاه بين‌المللي فضا فعاليت مي‌كند، دچار "بيماري فضا " شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، ساتوشي فوروكاوا فضانورد ژاپني كه هم اكنون در ايستگاه بين‌المللي فضا فعاليت مي‌كند، دچار فضا‌زدگي و بيماري فضايي شده است.

اين فضانورد در صفحه تويتترش نوشته است كه بيماري فضايي من را درگير كرده است و من واقعاً احساس مريضي دارم و احساس مي‌كنم كه سرم بسيار سنگين شده و اين احساس را زماني كه سرم را تكان مي‌دهم، بيشتر حس مي‌كنم.

فوروكاوا به همراه مايك فوسوم فضانورد آمريكايي و سرجي ولكو فضانورد روسي حدود 2 هفته قبل با فضاپيماي سويوز به ايستگاه بين‌المللي فضا سفر كردند.

بر طبق برنامه‌ريزي انجام شده اين 3 فضانورد بايد به مدت 6 ماه در ايستگاه فضايي فعاليت كنند.

پزشكان معتقدند كه اين بيماري فضايي براي اين فضانورد ژاپني مشكلي ايجاد نمي‌كند و افرادي كه براي نخستين بار به خارج از جو زمين سفر مي‌كنند، به طور معمول با چنين بيماري درگير مي‌شوند و تنها زمان نياز است كه مغز بتواند به شرايط بي‌وزني عادت كند.

ساتوشي فوروكاوا فضانورد ژاپني قبل از سفر خود به خبرنگاران گفته بود كه مشتاق است تا اين سفر را انجام دهد و همچنين تغييراتي را كه در بدنش در شرايط بي‌وزني رخ مي‌دهد را ببيند.

وي همچنين گفته بود كه اگر همكاران ديگرم كه در ايستگاه فضايي هستند دچار بيماري شوند من مي‌توانم شرايط را كنترل كنم و حتماً براي كمك به آن‌ها از پزشكان زميني استفاده خواهم كرد.
    #1 ارسال شده در تاريخ June 21st, 2011 در ساعت 20:50:07

2. The Following 6 Users Say Thank You to reza dezfuli For This Useful Post:

ashkan154 (June 22nd, 2011), Dream Bird (June 21st, 2011), hbagheri (June 21st, 2011), IR Blue SKY (June 21st, 2011), milade (June 23rd, 2011), mona (July 20th, 2011)

3. Persian Tom Cat ?????? ??
    Persian Tom Cat

هوانورد فعال-سرهنگ دوم
    January 2011
    مسکو - تهران
    892
    تعداد تشکر : 3,578
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: يك فضانورد ژاپني فضازده شد

#2 ارسال شده در تاريخ June 22nd, 2011 در ساعت 07:43:48

4. The Following User Says Thank You to Persian Tom Cat For This Useful Post:

ashkan154 (June 22nd, 2011)

??????? ?????

1. ????: 18
    ????? ?????: January 4th, 2012, 09:59:15

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0