برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. thunderbolt ?????? ??
  thunderbolt

  هوانورد فعال-سرهنگ
  April 2011
  OISS
  1,134
  تعداد تشکر : 1,278
  Thanked 3,974 Times in 1,032 Posts

  new_news ایرلاین‌ها مجاز نیستند تنها مسیر‌های سود‌ده را برای پرواز برگزینند

  پایگاه هوانوردی آسمان تهران/مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور افزایش پروازهای خارجی و داخلی، حضور بیشتر سرمایه‌گذار و بخش خصوصی و فعال کردن بخش کارگوترمینال (باری) را از عوامل افزایش درآمد یک فرودگاه عنوان کرد.
  محسن اسماعیلی ضمن بیان اینکه از ۵۴ فرودگاه کشور هم‌اکنون ۵۱ فرودگاه زیان‌ده هستند، اظهار داشت: در این میان تنها فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، مهرآباد و ‌شهید هاشمی‌نژاد مشهد زیان‌ده نیستند.
  وی با اشاره به اینکه اقتصادی نبودن فرودگاه‌های کشور موجب نمی‌شود که این فرودگاه‌ها تعطیل شوند، گفت: فرودگاه‌ها نقش بسزایی در توسعه یک استان یا شهرستان دارند و اگرچه تعداد بیشتر فرودگاه‌های کشور اقتصادی نیستند اما نباید آن‌ها را تعطیل کرد.
  معاون وزیر راه و ترابری با بیان اینکه برنامه داریم در سال جاری فرودگاه‌های اصفهان‌ و شیراز را از زیان‌ده بودن خارج کنیم، در خصوص فعالیت‌های لازم برای سودده شدن این دو فرودگاه‌، گفت: درآمدهای فرودگاه‌های مذکور از قبل درآمد مشخصی بوده است؛ مدیران این فرودگاه‌ها با همکاری بخش بازرگانی طرحی را به شرکت فرودگاه‌های کشور ارائه دادند تا بتوان میزان درآمد‌ها را افزایش داد.
  اسماعیلی افزایش پروازهای خارجی و داخلی، حضور بیشتر سرمایه‌گذار و بخش خصوصی و فعال کردن بخش کارگوترمینال (باری) را از عوامل افزایش درآمد یک فرودگاه عنوان کرد.
  مدیرعامل شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور خاطرنشان کرد: با توسعه چنین مواردی ‌درآمد فرودگاه‌ها به نسبت هزینه افزایش پیدا می‌کند و می‌تواند هزینه‌های جاری را پوشش دهد.
  اسماعیلی اظهار امیدواری کرد که روزی برسد تا هزینه‌های توسعه عمرانی از محل این درآمد پوشش داده شود.
  اسماعیلی یاد‌آور شد: در سال جاری حدود ۳۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای فرودگاه‌ها در نظر گرفته شده است که بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان آن برای توسعه فرودگاه‌ها و مابقی برای بهسازی و بازسازی و خرید تجهیزات هزینه خواهد شد.

  ایرلاین‌ها مجاز نیستند تنها مسیر‌های سود‌ده را برای پرواز برگزینند
  مدیرعامل شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور در خصوص تعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با سازمان هواپیمایی کشوری در مورد افزایش تعداد پروازها، اظهار داشت: اختیارات سازمان هواپیمایی کشوری با اختیارات شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور از یکدیگر مجزا است، مجوز برقراری پروازهای خارجی از نظر طبقه‌بندی شرکت‌ها و اینکه کدام شرکت هواپیمایی و نیز فرودگاه در چه مسیرهایی پرواز داشته باشند، طبق تفاهم‌نامه‌هایی بین دو دولت و سازمان‌های هواپیمایی دو کشور ایجاد می‌شود و مشخص می‌شود که به عنوان مثال چه تعداد پرواز از ایران به آن کشور و چه تعداد پرواز از آن کشور به ایران انجام شود.
  معاون وزیر راه و ترابری ادامه داد: اینگونه تقسیم‌بندی‌ها توسط سازمان هواپیمایی کشوری انجام می‌شود، آنها مجوز اصلی را صادر می‌کنند اما هماهنگی برای زمان ورود و خروج هواپیماها و تعداد پروازها با شرکت فرودگاه‌ها است تا بستر‌های لازم را فراهم کند.
  اسماعیلی خاطرنشان کرد: این تعامل بین سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها وجود دارد اما هر شرکت هواپیمایی نمی‌تواند در هر مسیر که مایل باشد اقدام به برقراری پرواز کند؛ سازمان هواپیمایی بر مسیر پروازها و تعداد آنها نظارت دارد تا پروازها از حد معمول نگذرد.

  مشکل طرح تقرب فرودگاه آبادان برطرف می‌شود
  مدیرعامل شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور در خصوص فرودگاه‌های غرب کشور و مشکلات بروز گرد و غبار در این مناطق، اظهار داشت: تجهیزات ارتباطی و ناوبری و سیستم لاینینگ در اکثر فرودگاه‌های غرب کشور نصب شده است و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
  معاون وزیر راه و ترابری ادامه داد: فرودگاه آبادان تا چندی پیش مشکل طرح تقرب داشت که عملیات اجرایی باید این امر برای رفع مشکل باید در خاک عراق ‌انجام می‌شد.
  مدیرعامل شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور اضافه کرد: در سفر اخیر رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به کشور عراق، سازمان هواپیمایی ‌عراق موافقت کرد تا با انجام پاره‌ای موارد مشکل فرودگاه آبادان برطرف شود.

  به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
  #1 ارسال شده در تاريخ June 26th, 2011 در ساعت 12:38:10

 2. The Following 2 Users Say Thank You to thunderbolt For This Useful Post:

  abasza (June 26th, 2011), IR Blue SKY (June 26th, 2011)

 3. abasza ?????? ??
  abasza
  هوانورد فعال-سرگرد
  August 2010
  استان اصفهان
  578
  تعداد تشکر : 828
  Thanked 2,311 Times in 539 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: ایرلاین‌ها مجاز نیستند تنها مسیر‌های سود‌ده را برای پرواز برگزینند

  ایرلاین‌ها مجاز نیستند تنها مسیر‌های سود‌ده را برای پرواز برگزینند
  این حرف درست ولی تبدیل فرودگاههای عمومی به نظامی بدتر از این معضل هست.
  برای مثال شهرستان کاشان روزانه تا 800 نفر قابلیت مسافر گیری دارد .حتی سرمایه هایی برای یک شرکت هوایی جمع آوری شد ولی فرودگاه نظامی است .
  تمام ایرلاین های خصوصی بدنبال سود و مسافر بیشتر هستند نه بدنبال رفاه .امیدوارم شرکت هوایی آسمان همیشه پایدار باشد واقعا به تمام مناطق دور و نا توسعه پروازدارد برعکس بعضی خطوط مسافری که تایلند و جزیره مورچه خور و ... پرواز میکنند
  أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيَّ الْقَيُّومَ بَدِيعَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ
  ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِكْرَامِ وَ أَسْأَلُهُ أَنْ يَتُوبَ عَلَي
  #2 ارسال شده در تاريخ June 26th, 2011 در ساعت 12:58:51

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0