برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. thunderbolt ?????? ??
  thunderbolt

  هوانورد فعال-سرهنگ
  April 2011
  OISS
  1,134
  تعداد تشکر : 1,278
  Thanked 3,973 Times in 1,032 Posts

  new_news رشد 33 درصدي جابجايي مسافران هوايي در سه ماهه نخست سال

  مدير عامل شركت فرودگاه هاي كشور اعلام كرد، در 3 ماهه اول امسال در اعزام و پذيرش مسافران 33 درصد رشد داشتيم.
  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، محسن اسماعيلي در نشست خبري كه امروز دوشنبه ششم تير برگزار شد با اشاره به اينكه سال گذشته 42 ميليون مسافر در سطح شركت فرودگاه هاي كشور جابجايي مسافر داشتيم گفت: در سال گذشته ميانگين رشد پروازهاي داخلي و خارجي 12 تا 13 درصد بوده است كه رشد قابل توجهي نسبت به سال 88 داشته و در 3 ماه اول امسال هم 33 درصد رشد در اعزام و پذيرش مسافر، 25 درصد رشد در پذيرش و ارسال بار و 5 درصد رشد هم در نشست و برخاست پروازي شاهد بوديم.
  وي افزود: مجموعه در آمدهاي شركت فرودگاه هاي كشور در سال گذشته بالغ بر 310ميليارد تومان بوده است كه اميدواريم امسال اين درآمد به 400 ميليارد تومان برسد.
  اسماعيلي ادامه داد:‌ امسال نيازمند اعتبارات بيشتري هستيم تا آنچه را كه در سال جاري تهيه و برنامه ريزي كرده ايم محقق شود.
  وي با اشاره به پروژه هاي تعريف شده در فرودگاه هاي كشور افزود: امسال 700 ميليارد ريال پروژه تعريف شده در شركت فرودگاه هاي كشور بالغ بر 50 پروژه عمراني، 32 پروژه عمليات هوانوردان از جمله نصب و راه اندازي دستگاه هاي ارتباطي و ناوبري و 13 پروژه تجهيزات و تأسيسات فرودگاهي كه ارزش اين پروژه ها بالغ بر 150 ميليارد تومان است در سطح 54 فرودگاه كشور به جز فرودگاه بين المللي امام خميني(ره) را در دست اجرا داريم.
  مدير عامل شركت فرودگاه هاي كشور با اشاره به ورود بخش خصوصي در پروژه ها و خدمات دهي به فرودگاه هاي كشور گفت: با توجه به اينكه بخشي از فعاليت هاي شركت فرودگاه هاي كشور و 54 فرودگاه سطح كشور مي تواند از تصدي گري خارج شود، بنابراين ما فرصت هاي سرمايه گذاري را براي سرمايه گذاران خصوصي فراهم كرده ايم.
  وي يادآور شد: با استانداران و مديران كل فرودگاه هاي كشور همكاري هاي مختلفي شده تا فرصت هاي لازم را براي سرمايه گذاران ايجاد كنند.
  اسماعيلي افزود: بالغ بر 32 تفاهم نامه و قرارداد با سرمايه گذاران در سال جاري آماده شده است.
  وي گفت: بخشي از اين قراردادها انجام شده و بخشي ديگر در حال مذاكره است به طوريكه تاكنون براي فرودگاه امام خميني(ره) بالغ بر 2300 ميليارد تومان سرمايه گذاري شده است.
  اسماعيلي تأكيد كرد: فرودگاه هاي مختلفي چون شيراز، مهرآباد، تبريز و اهواز از جمله فرودگاه هايي هستند كه ظرف 2 يا 3 ماه گذشته فرصت هاي سرمايه گذاري در آن ها وجود داشته است.
  وي سال 89 را سال موفقي براي مجموعه شركت فرودگاه هاي كشور از نظر سرمايه گذاري عنوان كرد و گفت: فرصت هاي لازم براي حضور سرمايه گذاران در سال 89 ايجاد شد و استقبال خوب سرمايه گذاران از سرمايه گذاري در سطح فرودگاه هاي كشور به عمل آوردند.
  اسماعيلي به درآمدزايي فرودگاه امام خميني(ره) در سال گذشته اشاره كرد و افزود: سال گذشته فرودگاه حضرت امام خميني(ره) 310 ميليارد تومان درآمدزايي داشته كه زمينه اشتغال را براي اين فرودگاه به همراه داشته است.
  وي افزود: پيش بيني مي شود تا پايان امسال فرودگاه، امام خميني(ره) بالغ بر هزار ميليارد تومان درآمدزايي داشته باشد كه اين رشد درآمدزايي در اشتغال زايي، ورود و خروج كالاها، سرمايه گذاري و بارهاي صادراتي و وارداتي تأثير گذار است.
  اسماعيلي با اشاره به اقتصادي بودن فرودگاه هاي كشور گفت: سال گذشته 3 فرودگاه امام خميني(ره) مشهد، مهرآباد جزو فرودگاه هاي اقتصادي كشور بودند كه خوشبختانه امسال 3 فرودگاه ديگر شيراز، اصفهان و تبريز هم با توجه به اينكه از ضرر دهي خارج شده اند و درآمدهاي آن ها هزينه هاي جاري فرودگاه را پوشش مي دهند به 3 فرودگاه ديگر بپوستند و زيان ده نيستند.
  وي خاطرنشان كرد: هر فعاليتي كه موجب توسعه فرودگاه شود فرصت حضور سرمايه گذاران داخلي و خارجي را در كشور فراهم مي كنيم تا در فضاهاي مختلف فرودگاهي وارد عمل شده و سرمايه گذاري كنند.

  منبع: پایگاه خبری فرارو
  به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
  #1 ارسال شده در تاريخ June 27th, 2011 در ساعت 19:01:47

 2. The Following User Says Thank You to thunderbolt For This Useful Post:

  ماوریک (July 12th, 2011)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: July 25th, 2011, 10:04:49
 2. ????: 0
  ????? ?????: June 5th, 2011, 09:31:32
 3. ????: 6
  ????? ?????: March 10th, 2011, 18:56:25
 4. ????: 2
  ????? ?????: April 26th, 2010, 00:03:19

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0