برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 6 123456 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 57
dqw
  1. pooya_h380 ?????? ??
    pooya_h380
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    اصفهان
    16
    تعداد تشکر : 21

فلش بهترین مدارس آموزش خلبانی در خارج از کشور

سلام
    لطفا هر کس درباره ی مدارس آموزش خلبانی خارج از کشور اطلاعی داره بنویسه.
    بهترین ها در هر کشور.
    #1 ارسال شده در تاريخ July 2nd, 2011 در ساعت 15:30:56

2. The Following 3 Users Say Thank You to pooya_h380 For This Useful Post:

amirkh2 (September 23rd, 2011), B727 (December 27th, 2012), mona (September 16th, 2011)

3. amirkh2 ?????? ??
    amirkh2
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    چین
    16
    تعداد تشکر : 6

??? ??? پاسخ: بهترین مدارس آموزش خلبانی در خارج از کشور

سلام
    من مدتیه دنبال یه مدرسه خوب تو خارج از کشور میگشتم و یه چند تا هم پیدا کردم و باهاشون مکاتبه داشتم اسمشون هم : cargair توی کانادا که نسبت به هزینش انتخاب فوق العاده ای هست بعدش atp توی امریکا هست که یکی از بزرگترین مراکز اموزش خلبانی توی امریکاست که فکر کنم 25 تا شعبه داره تو خود امریکا بعدی هم emiratesaviationservices توی دوبی هست که من خودم شخصا رفتم اونجا و کلاس ها رو دیدم و پرسیدم که بازم نسبت به قیمتش خوب بود یه مرکز دیگه باز توی دوبی هست که خیلی بزرگ بود که دوره های خلبانی رو در پرتقال و دوبی انجام میداد ولی هزینش خیلی بالاست
    ویه چند تا مرکز دیگه من خیلی دنبال این مدارس گشتم و الانم یه دونه رو انتخاب کردم و دارم واسه ی اسفند میرم
    در مورد ویزا هم فقط با دوبی مشکل داریم بقیه حله
    اگر کسی اطلاعات بیشتری خواست بگه تا براش توضیح بدم در ضمن من فرم همه این مدارس با قیمت هاشون و تمام اطلاعاتشون رو دارم
    #2 ارسال شده در تاريخ September 10th, 2011 در ساعت 20:28:45

4. The Following 4 Users Say Thank You to amirkh2 For This Useful Post:

amir_tara67 (November 26th, 2011), Mohammadme (September 11th, 2011), mona (September 16th, 2011), Saman.Chegini (May 1st, 2012)

5. tyson ?????? ??
    tyson
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    August 2011
    Ir
    5

??? ??? ????? ???? ???? amirkh2 ????? ??? ??
    سلام
    من مدتیه دنبال یه مدرسه خوب تو خارج از کشور میگشتم و یه چند تا هم پیدا کردم و باهاشون مکاتبه داشتم اسمشون هم : cargair توی کانادا که نسبت به هزینش انتخاب فوق العاده ای هست بعدش atp توی امریکا هست که یکی از بزرگترین مراکز اموزش خلبانی توی امریکاست که فکر کنم 25 تا شعبه داره تو خود امریکا بعدی هم emiratesaviationservices توی دوبی هست که من خودم شخصا رفتم اونجا و کلاس ها رو دیدم و پرسیدم که بازم نسبت به قیمتش خوب بود یه مرکز دیگه باز توی دوبی هست که خیلی بزرگ بود که دوره های خلبانی رو در پرتقال و دوبی انجام میداد ولی هزینش خیلی بالاست
    ویه چند تا مرکز دیگه من خیلی دنبال این مدارس گشتم و الانم یه دونه رو انتخاب کردم و دارم واسه ی اسفند میرم
    در مورد ویزا هم فقط با دوبی مشکل داریم بقیه حله
    اگر کسی اطلاعات بیشتری خواست بگه تا براش توضیح بدم در ضمن من فرم همه این مدارس با قیمت هاشون و تمام اطلاعاتشون رو دارم
    سلام .. آقا می تونی این لیست هایی رو که می فرمایید در سایت قرار دهید تا همه استفاده کنند؟
    #3 ارسال شده در تاريخ September 16th, 2011 در ساعت 01:49:15

6. The Following 3 Users Say Thank You to tyson For This Useful Post:

amir_tara67 (November 26th, 2011), amirkh2 (September 23rd, 2011), mona (September 16th, 2011)

7. amirkh2 ?????? ??
    amirkh2
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    چین
    16

Smile پاسخ: بهترین مدارس آموزش خلبانی در خارج از کشور

??? ??? ????? ???? ???? tyson ????? ??? ??
    سلام .. آقا می تونی این لیست هایی رو که می فرمایید در سایت قرار دهید تا همه استفاده کنند؟

باشه حتما ولی چه جور اطلاعاتی ازشون میخوای و میخوای کجا باشه ؟اخه اطلاعات زیاده اگه دقیق بگی چی میخوای بدونی راحت تر میتونم کمکت کنم
    #4 ارسال شده در تاريخ September 22nd, 2011 در ساعت 22:08:31

8. Flightowner ?????? ??
    Flightowner
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2011
    shiraz
    25
    تعداد تشکر : 3

اقا ویزا امریکا که نیمدن به ما ایرانی ها پس کانادا میمونه که اگه میشه لیست قیمتهاشو لطف کنید درضمن اونایی که ایلتس هم میخوان بیخیالش
    #5 ارسال شده در تاريخ October 7th, 2011 در ساعت 09:49:36

9. Flightowner ?????? ??
    Flightowner
    هوانورد عادی - گروهبان سوم
    October 2011
    shiraz
    25
    تعداد تشکر : 3

کل دنیا مدونن بهترین مدرک FFA هست حالا شما چند مدرسه خوب خلبانی با تضمین کار- استاد خلبانی - لطف کن ما خوشحال میشیم :
    #6 ارسال شده در تاريخ October 7th, 2011 در ساعت 22:03:11

10. nicolas ?????? ??
    nicolas
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    September 2011
    EU
    13
    تعداد تشکر : 1
    ارسال هاي وبلاگ : 2

عزیز من نمیدونم شما این اطلاعات رو از کجا استخراج کردی آره ۱۰ سال پیش بهترین مدرک برای FAA.بود ولی دیگه گذشت اون زمان از زمانی که JAA تشکیل شده بهترین و گران ترین دورها در اروپا برگزار میشه حالا ما که اینجا هستیم که به هم دیگه کمک کنیم شما با کمی تحقیق خودت متوجه فرق های بین دورها میشی ولی یک مثال کوچک میزنم از همون جایی که همه دنیا میدونن که FAA قوی ترین مدرک رو داره تو اروپا مدرکش رو قبول ندارن ؟؟؟؟ شما حداقل باید ۲۰۰۰۰ یورو باید پول دورهای اضافی رو باید بپردازی برای تبدیل FAA TO JAA من که اینجا هستم این تفاوت ها رو گفتم عزیز برای کمک و اگر نه برای من فرقی نداره که شما ۱۷۰ میلیون بپردازی یا ۶۰ میلیون من فقط سعی میکنم این باور ۱۰ سال پیش رو از به واقعیت امروز تبدیل کنم شما اگر اطلاعات هم می خوای دوست عزیز چون زیاده بهتر از این طریق در ارتباط باشیم ...
    به امید موفقیت برای همه
    #7 ارسال شده در تاريخ October 7th, 2011 در ساعت 22:21:25

11. orasess ?????? ??
    orasess

کارشناس هوانوردی
    September 2009
    Karaj
    856
    تعداد تشکر : 4,541

جناب nicolas عزیز
    اینجا یک سایت تخصصی برای عموم عزیزان هست! اگر شما اطلاعاتی دارید همینجا بگذارید همه استفاده ببریم. فکر نکنم کار درستی باشه که شما یه آدرس ایمیل از خودتون بگذارید و همه رو به اونجا دعوت کنید!
    اگه اطلاعات خوبی در این زمینه دارید توی سایت بگذارید تا همه ازش استفاده ببرن. در غیر اینصورت از زدن چنین پست هایی بشدت پرهیز کنید. قضاوت درستی و نادرستی این کار شما با دوستان.
    سپاسگزارم.

اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد، آن را با خونم در خاک وطن می شویمو نمي گذارم كه حتي ذره اي از خاك پاك ايران را اين وحشي هاي بي سر و پا ( بعثی ) با خود ببرند و مرگ در این راه را افتخار می دانم و اگر ارزشمندتر از جانم هدیه ای داشتم، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.

فرازهایی از وصیتنامه ی شهید سرلشگر خلبان حسین خلعتبری

#8 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 01:14:59

12. The Following 3 Users Say Thank You to orasess For This Useful Post:

amir_tara67 (November 26th, 2011), benfm (June 26th, 2014), pilotmilad (September 27th, 2013)

13. nicolas ?????? ??
    nicolas
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    September 2011
    EU
    13
    تعداد تشکر : 1
    ارسال هاي وبلاگ : 2

orasess عزیز با درود بر شما
    بنده اطلاعات رو تا اونجایی که جنبه تبلیغاتی نداشته باشه همین جا دراشتراک میگذارم در چند پست عقب تر به همین شکل عمل شده ولی پس از چند پست یکی از دوستان اطلاعاتی رو از من خواستن که اگر بنا اشتراک آنها باشد همان طوری که شما هم نوشته اید اینجا یک سایت عمومی است با اهداف عمومی بنا شده است پس استفاده غیر عمومی مانند اطلاعات در مورد مکان خاص یا وضعیت یک آموزشگاه خاص خارج از ایران با توجه یه اینکه ممکن جنبه تبلیغاتی داشته باشه و استفاده از نام تجاری از شرکت و پرداختن به آن میتواند پیگرد قانونی بین الملل داشته باشد وقسمتی از اطلاعاتی شخصی بعضی از افراد ممکن است باشد و همان طور که در پست قبل نوشته شده به علت حجم بالای اطلاعات به نظر بنده تصمیم غیر عاقلانه ای گرفته نشده با گذاشتن آدرس ایمیل برای شخص خاص حریم خصوصی افراد حفظ و به عمومی بودن بحث دیگران صدمه وارد نشود . و در ضمن بنده به هیچ عنوان همه رو (‌با توجه به نوشته شما )‌ به آدرس ای میل خود دعوت نکردم من دقیقا آدرس رو خطاب به شخص خاص و برای او فرستادم و با این کار فکر کنم کمک بزرگی هم به او شد . در هر صورت بعد از گذاشتن دو پست مربوطه در مورد مطلب مسلما فرد علاقمند برای اطلاعات بیشتر و فقط برای رسیدگی به موضوع شخصی خودش به آدرس ایمیل مراجعه میکند با توجه به آن اطلاعاتی و مطلبی که من در پست عمومی فرستادم با این کار دیگر لزوما اطلاعاتی رو که من دارم فقط کسانی که علاقه دارند به آن مراجعه میکنند نه کسانی علاقه به خواندن بیشتر در مورد موضوع مورد نظر من ندارند . و به نظر من احترام به حقوق عام بسیار مهم است که ما در انجمنی در مورد خاص های خودمان صحبت نکنیم و فرصت را برای بحث عام برای آن ها باز کرده و بحث مورد نظر را از عامیت خود به بیرون نکشیم هدف از گذاشتن آدرس ایمیل برای خاص نکردن انجمن بود و خراب نکردن صحبت عمومی با صحبت های خاص من بود.
    پایدار باشید .ه
    #9 ارسال شده در تاريخ October 8th, 2011 در ساعت 04:13:07

14. The Following User Says Thank You to nicolas For This Useful Post:

obhan$ (November 20th, 2011)

15. amirkh2 ?????? ??
    amirkh2
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    June 2011
    چین
    16

من با چند تا مدرسه توی امریکا مکاتبه کردم که میگن ایرانی بودن مشکلی برای ویزا ایجاد نمیکنه و مدرسه های خیلی خوبی هم هستن
    #10 ارسال شده در تاريخ October 11th, 2011 در ساعت 10:55:52

???? 1 ?? 6 123456 ??????????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0