برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 5 ?? 5
dqw
 1. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  فلش_جدید تاپیک جامع رزمایش زیر دریایی یونس

  استقبال باشكوه از ملوانان افتخارآفرين/
  بازگشت زيردريايي 'يونس' در پايان ركوردشكني ماموريت هاي بين المللي
  بندرعباس- زيردريايي 'يونس' پس از اتمام نخستين ماموريت بين المللي خود كه با شكستن ركوردهاي جهاني در ماندگاري در زير سطح همراه بود، با استقبال امير دريادار'حبيب الله سياري'فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران و ديگر مقامات نظامي و سياسي به كشور بازگشت.

  به گزارش خبرنگار ايرنا در بندرعباس، مراسم استقبال امروز (سه‌شنبه) در پايان ماموريت چهاردهمين ناوگروه اعزامي ارتش جمهوري‌اسلامي به آب هاي بين المللي برگزار شد.
  دريادلان زيرسطحي يونس كه اين ناوگروه را همراهي مي كرد، پس از دستيابي به اهداف تعيين‌شده در مراسمي باشكوه در بندرعباس مورد استقبال قرار گرفتند.
  زيرسطحي 'يونس ' در ارديبهشت‌ماه سال جاري در چارچوب اولين تجربه حضور در آب هاي دوردست بين المللي، به منظور شناسايي شناورهاي رزمي كشورهاي مختلف دنيا و جمع‌آوري اطلاعات مربوط به بستر آبهاي آزاد و بين‌المللي به منطقه خليج عدن اعزام شد.
  زيرسطحي يونس در ادامه اين ماموريت وارد آب‌هاي درياي سرخ نيز شد و در مسير بازگشت به كشور در سلطان نشين عمان توقفي كوتاه داشت.

  ** 'يونس' ركورد جهاني را شكست
  فرمانده منطقه يكم نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي در حاشيه آيين استقبال از چهاردهمين ناوگروه اعزامي ارتش به خليج عدن در گفت و گو با ايرنا تصريح كرد: زيردريايي يونس توانست ركوردهاي قبلي ماندگاري در دريا با اين نوع از شناورهاي زيرسطحي را ارتقا بخشد.
  امير دريادار دوم 'فريبرز قادر پناه' گفت: ركورد قبلي ماندگاري در دريا با اين نوع شناورهاي زيرسطحي مربوط به 'هانس شوفر' آلماني است اما زير دريايي يونس توانست با 66روز ماندگاري در دريا، ركورد قبلي ماندگاري در اين نوع از زير سطحي ها را ارتقا بخشد.
  وي افزود : هدف از اعزام اين زيردريايي به آبهاي دور بين المللي صلح آميز بوده و تهديد عليه هيچ كشوري نيست.

  ** آمادگي رزمي 'يونس' در 66 روز ماموريت دريايي
  فرمانده زير دريايي يونس نيز دراين باره گفت:يونس توانست در ماموريت 66روزه خود 40 فروند انواع شناورهاي سطحي و زيرسطحي و يگان پروازي كشورهاي مختلف را در محدوده عملياتي خود در اختفاي كامل شناسايي و ره گيري كند.
  ناخدا دوم عرشه 'حسين حريري' در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در جريان اين ماموريت شناسايي و ره گيري، تمام پارامترهاي سوناري و راداري ثبت و ضبط شد .
  وي با اشاره به اينكه در اين مدت جهت حفظ و ارتقاي آمادگي يگان چندين رزمايش فردي و مشترك انجام شد،افزود: در اين ماموريت 66روزه كه در نوع خود يك ركورد جديد محسوب مي شود براي زيردريايي يونس آمادگي عمليات رزمي در هر لحظه وجود داشت.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::
  تاريخ انتشار : 14/04/1390 - 10:59
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #1 ارسال شده در تاريخ July 5th, 2011 در ساعت 16:54:58

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  Hesam7e7 (July 5th, 2011), Mohammad Tomcat (July 5th, 2011)

 3. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  ??? ??? پاسخ: تاپیک جامع رزمایش زیر دریایی یونس

  فرمانده زيردريايي يونس : 40فروند شناور سطحي و زيرسطحي و يگان پروازي را ره گيري كرديم
  بندرعباس - فرمانده زير دريايي يونس گفت : اين زير دريايي توانست در ماموريت 66روزه خود 40فروند انواع شناورهاي سطحي و زيرسطحي و يگان پروازي كشورهاي مختلف را در محدوده عملياتي خود در اختفاي كامل شناسايي و ره گيري كند.

  به گزارش خبرنگار ايرنا در بندرعباس ناخدا دوم عرشه حسين حريري سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در جريان اين شناسايي و ره گيري تمام پارامترهاي سوناري و راداري آنها ثبت و ضبط شد .
  وي با اشاره به اينكه در اين مدت جهت حفظ و ارتقاي امادگي يگان چندين رزمايش فردي و مشترك انجام شد افزود: در اين ماموريت 66روزه كه در نوع خود يك ركورد جديد محسوب مي شود براي زيردريايي يونس آمادگي عمليات رزمي نيز در هر لحظه وجود داشت .
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  تاريخ انتشار : 14/04/1390 - 09:26
  ?????? ???? Yasser_Maximus : July 5th, 2011 ?? ???? 17:00:09
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #2 ارسال شده در تاريخ July 5th, 2011 در ساعت 16:55:52

 4. The Following User Says Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  Mohammad Tomcat (July 5th, 2011)

 5. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  ??? ??? پاسخ: تاپیک جامع رزمایش زیر دریایی یونس


  مقام نيروي دريايي ارتش ايران :آمادگي اعزام زيردريايي ها به آبهاي دور را داريم
  بندرعباس - فرمانده ناوگروه چهاردهم اعزامي به آبهاي دور و رييس ناوگان شمال نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي گفت : با تجربيات بدست آمده در صورت لزوم هر لحظه آمادگي اعزام زير سطحي به آبهاي دور را داريم .

  به گزارش ايرنا ناخدا يكم احمدرضا باقري سه شنبه در جمع خبرنگاران در حاشيه آيين استقبال از زير دريايي يونس در بندرعباس افزود: حضور زيردريايي جمهوري اسلامي در آب‌هاي بين‌المللي نشانگر توانايي ارتش در بخش دريايي مي باشد.
  وي با اشاره به اينكه طي سه دهه گذشته تاكنون براي نخستين بار شاهد حضور زير دريايي هاي كشورمان در آبهاي بين‌المللي هستيم افزود: قطعا در اين عرصه موفقيت هاي چشمگيري را در آينده نزديك خواهيم داشت .
  باقري بيان كرد: اين ماموريت عملا نشان داد كه توانايي اين را داريم كه كيلومترها دورتر از مرزها نيز ماموريت‌هاي محوله خود را به سرانجام رسانيم .
  وي همچنين با بيان اينكه در ناوگروه چهاردهم اعزامي به آبهاي دور توسط ارتش علاوه بر زيردريايي يونس دو ناو نيز در اين ماموريت داشتند اظهار داشت : در اين ماموريت 400 نفر حضور داشتند كه علاوه بر نشان دادن توانايي‌هاي دفاعي ايران در اين ماموريت امنيت خطوط كشتيراني در آبهاي ناامن تامين شده است.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  تاريخ انتشار : 14/04/1390 - 10:18
  ?????? ???? Yasser_Maximus : July 5th, 2011 ?? ???? 17:01:06
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #3 ارسال شده در تاريخ July 5th, 2011 در ساعت 16:56:42

 6. The Following 2 Users Say Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  Hesam7e7 (July 5th, 2011), Mohammad Tomcat (July 5th, 2011)

 7. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  ??? ??? پاسخ: تاپیک جامع رزمایش زیر دریایی یونس

  گزارش تصویری/ بازگشت زیردریایی یونس از آبهای بین المللی

  بندر عباس - خبرگزاری مهر: مراسم استقبال از زیردریایی یونس با به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران و اقتدار نیروی دریایی در دفاع از حراست و منافع جمهوری اسلامی ایران در آبهای آزاد برگزار شد. / تاریخ انتشار::15:21 ۱۳۹۰/۰۴/۱۴  عکس / عبدالحسین رضوانی
  ?????? ???? Yasser_Maximus : July 5th, 2011 ?? ???? 18:38:56
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #4 ارسال شده در تاريخ July 5th, 2011 در ساعت 18:35:29

 8. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  ??? ??? پاسخ: تاپیک جامع رزمایش زیر دریایی یونس

  سیاری مطرح کرد:
  ارتقای توانمندیهای نیروهای مسلح برای هیچکس تهدید نیست

  بندرعباس - خبرگزاری مهر: فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ارتقای توانمندیهای نیروهای مسلح به ویژه نیروی دریایی برای هیچکس تهدید به حساب نمی آید بلکه در جهت برقراری امنیت در آبهای بین المللی و در دفاع از منافع ایران است. به گزارش خبرنگار مهر، دریادار حبیب اله سیاری ظهر سه شنبه در مراسم استقبال از ناوگروه چهاردهم به بندر منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس با بیان اینکه توانمندی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به ویژه نیروی دریایی ارتش در جهت برقراری امنیت و حفظ مرزهای ایران است، عنوان کرد: همه توانمندیهای نیروی دریایی و حضور در آبهای بین المللی فقط برای برقراری امنیت در دریاها صورت می پذیرد.
  دریادار سیاری بیان داشت: نیروی دریایی این آمادگی را دارد با تمام کشورهای همسایه ارتباط نزدیک داشته باشد و رزمایشهای مشترک را در جهت آمادگی بیشتر نیروهای دریایی منطقه، با استفاده از تجهیزات روز ساخته شده در کشور برگزار کند.
  فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهارداشت: با وجود آمادگی در بین نیروی دریایی کشورهای همسایه نیازی به حضور نیروهای فرامنطقه ای و کشورهایی که به دنبال منافع خود در این منطقه تجاری هستند نیستزیرا وجود آنها باعث ایجاد چالش در منطقه است.
  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد راهبردی بون نیروی دریایی، افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند سعی خواهیم کرد تا یک نیروی دریایی توانمند و قدرتمند در شان جمهوری اسلامی داشته باشیم.
  دریادار سیاری با اشاره به اهداف ماموریت این ناوگروه و ناوگروه هایی که در آینده اعزام خواهند شد، بیان کرد: حضور در آبهای آزاد و به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی و نشان دادن توانمندی نیروی دریایی ارتش در کنار سایر کشورهای حاضر در آبهای آزاد از اهداف این ماموریتهاست.
  وی دفاع از مرزهای آبی و منابع و منافع ایران در آبهای آزاد و تامین امنیت خطوط مواصلاتی در راستای حرکت مداوم چرخه اقتصادی را هم از جمله اهداف ماموریتهای ناوگروه های اعزامی عنوان کرد.
  فرمانده نیروی دریایی ارتش مبارزه با تروریسم دریایی را از جمله اهداف مهم ماموریتهای نیروی دریایی عنوان کرد و گفت: نیروی دریایی ایران به عنوان اولین کشور درخواست سازمان جهانی دریانوردی را جهت حضور در آبهای بین المللی و مبارزه با دزدان دریایی پذیرفت.
  وی با بیان اینکه وجود کارکنان مومن، ولایت مدار و متخصص و همچنین همت والا از الزامات این ماموریتهاست، تصریح کرد: داشتن دانش به کارگیری تجهیزات نظامی در شرایط سخت به همراه تجربه به عنوان فاکتورهای مهم این ماموریتها مدنظر فرماندهان است.
  دریادار سیاری عنوان کرد: نیروی دریای به دنبال حفظ منافع و منابع جمهوری اسلامی در آبهای آزاد و مبارزه با دزدان دریایی در جهت برقراری امنیت در آبراهه های بین المللی برای کشتیهای تجاری ایران و سایر کشورهاست.
  ?????? ???? Yasser_Maximus : July 5th, 2011 ?? ???? 18:42:35
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #5 ارسال شده در تاريخ July 5th, 2011 در ساعت 18:41:19

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0