برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. thunderbolt ?????? ??
  thunderbolt

  هوانورد فعال-سرهنگ
  April 2011
  OISS
  1,134
  تعداد تشکر : 1,278
  Thanked 3,974 Times in 1,032 Posts

  ??? ??? روسيه هواپيماي توپولوف 134 را از خطوط هوايي خود حذف مي كند

  مسكو - 'والري اوكولوف' معاون وزير حمل و نقل و ترابري روسيه اعلام كرد كه كشورش قصد دارد به جاي تجهيز هواپيماهاي توپولوف 134 به سيستم هاي نوين ايمني، آنها را از رده خارج كند.


  به گزارش ايرنا، وزارت حمل و نقل و ترابري روسيه و دفتر طراحي هواپيماي توپولوف ماه گذشته ميلادي به دنبال سقوط يك فروند هواپيماي توپولوف 134 كه منجر به مرگ 47 تن شد، پيشنهاد كرد كه ناوگان ملي هواپيماهاي توپولوف از خطوط هوايي اين كشور حذف شود.

  اوكولوف گفت: در زمان حاضر تجهيز هر فروند هواپيماي توپولوف 134 به سامانه هاي
  'سيستم خودكار ممانعت از سوانح هوايي موسوم به ACAS' و 'سيستم هشدار دهنده آگاهي از ايستگاههاي زميني' به 200 هزار دلار مي رسد كه رقمي در حدود ارزش هر فروند هواپيماي بازسازي نشده از اين مدل است.
  وي افزود: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته از ابتداي ژانويه سال جاري ميلادي بخش عمده هواپيماهاي توپولوف 134 ديگر پرواز نخواهند كرد.
  بر پايه اين گزارش، تصميم به كنار گذاشتن هواپيماي توپولوف 134 از خطوط هوايي روسيه در حالي صورت مي گيرد كه كميته ايالتي حمل و نقل هوايي كه سازمان مسؤول بررسي سوانح هوايي روسيه نيز محسوب مي شود، اوايل هفته جاري اعلام كرد كه هواپيماي سانحه ديده از اين مدل از نظر فني در وضع قابل قبولي قرار داشت.
  البته بسياري از شركتهاي هوايي روسيه پيش از اين به صورت داوطلبانه هواپيماهاي توپولوف را به دليل مطابقت نداشتن آنها با استانداردهاي بين المللي آلودگي صوتي و مصرف سوخت بالا از پروازهاي خود حذف كرده اند.
  هواپيماي توپولوف 134 در سال 1968 ميلادي به خطوط هوايي روسيه وارد و خط توليد آن در سال 1980 متوقف شد.
  بنابر اعلام وزارت حمل و نقل و ترابري روسيه از مجموع 852 فروند هواپيماي توپولوف 134 توليد شده در اين كشور، در زمان حاضر 179 فروند باقي مانده كه از اين تعداد نيز 28 فروند آن به شركت هواپيمايي 'يو تير اكسپرس' از بزرگترين شركتهاي هوايي روسيه تعلق دارد.
  به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
  #1 ارسال شده در تاريخ July 6th, 2011 در ساعت 11:26:10

 2. The Following 2 Users Say Thank You to thunderbolt For This Useful Post:

  Mohammadme (July 6th, 2011), سجیل (July 6th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0