برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. thunderbolt ?????? ??
  thunderbolt

  هوانورد فعال-سرهنگ
  April 2011
  OISS
  1,134
  تعداد تشکر : 1,278
  Thanked 3,974 Times in 1,032 Posts

  ??? ??? تعداد مسافران هوایی رو به افزایش است


  بنا به گزارش سازمان جهانی حمل و نقل هوایی(آی. ای .تی .ای) ، تعداد مسافران هوایی در سالهای آینده افزایش خواهد یافت و در سال ۲۰۱۴ به رقم ۳.۳ میلیارد نفر خواهد رسید.


  طبق پیش بینی سازمان جهانی حمل و نقل هوایی(آی. ای .تی .ای) ، تعداد مسافران هوایی تا سال ۲۰۱۴ به رقم ۳.۳ میلیارد نفر خواهد رسید ، که این تعداد ۸۰۰ میلیون از تعداد مسافران هوایی سال ۲۰۰۹ بیشتر است . در سال ۲۰۰۹ ، تعداد مسافران هوایی ۲.۵ میلیارد نفر بود . بنا بر آمار پیش بینی شده ازسوی این سازمان، در سال ۲۰۱۴ حدود ۳۸ میلیون تن محموله هوایی توسط خطوط هواپیمایی بین المللی جا به جا خواهد شد که این میزان محموله حدود ۱۲.۵ میلیون تن بیشتر از سال ۲۰۰۹ است . در سال ۲۰۰۹، ۲۶ میلیون تن بار توسط خطوط هوایی جابجا شد.

  کشور چین در افزایش تعداد مسافران هوایی ، بزرگترین سهم را خواهد داشت و بیشترین تعداد مسافران هوایی جدید مربوط به این کشورخواهد بود . از میان ۸۰۰ میلیون مسافری که تا سال ۲۰۱۴ به ناوگان هوایی جهان اضافه خواهد شد ، ۳۶۰ میلیون نفر (۴۵ درصد) در مسیرهای هوایی آسیا و اقیانوس آرام رفت و آمد خواهند کرد که از این ۳۶۰میلیون نفر مسافر هوایی جدید ، ۲۱۴ میلیون نفر با چین در ارتباط خواهند بود یعنی تا سال ۲۰۱۴ ، ۱۸۱میلیون نفر به مسافران هوایی داخلی چین و۳۳ میلیون نفر به مسافران هوایی بین المللی این کشور اضافه خواهد شد با این حال کشور آمریکا با ۶۱۴ میلیون مسافر هوایی داخلی و ۲۱۵ میلیون مسافر هوایی بین المللی ، بازهم بزرگترین بازار مسافرتهای هوایی را بخود اختصاص خواهد داد.

  جیووانی بسیگنانی، مدیرکل سازمان جهانی حمل و نقل هوایی گفت:"علی رغم برخی تفاوتهای منطقه ای ، این پیش بینی نشان دهنده روند رو به رشد میزان سفر و جابجایی در سراسر جهان است . این موضوع باعث ایجاد فرصتها ی بسیار زیادی خواهد شد اما مشکلات و چالشهایی را هم در پی خواهد داشت. در ظرف مدت ۵ سال ما باید بتوانیم ۸۰۰ میلیون نفر مسافر و ۱۲.۵ میلیون بار را جابجا و کنترل کنیم. این افزایش تعداد مسافر و بار، پتانسیل بسیار خوبی برای رشد اقتصادی فراهم می کند اما برای تحقق بخشیدن به این رشد اقتصادی باید مدیریت کارآمدتر و مفیدتری در بخشهای کنترل ترافیک هوایی ، امکانات فرودگاهها و برنامه های امنیتی داشته باشیم."

  منبع:آفتاب
  به علی شناختم من به خدا قسم خدا را
  #1 ارسال شده در تاريخ July 6th, 2011 در ساعت 11:28:54

 2. The Following User Says Thank You to thunderbolt For This Useful Post:

  Mohammadme (July 7th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0