برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 4 ?? 4
dqw
  1. pejmanmhatc ?????? ??
    pejmanmhatc

مدیر انجمن مراقبت پرواز
    January 2011
    ایران
    181
    تعداد تشکر : 1,417
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? اگه شما مسئول جذب نیروی مراقبت پرواز بودین چه جوابی داشتین در قبال .....؟

اگه شما مسئول جذب نیروی مراقبت پرواز بودین چه جوابی داشتین در قبال کسانی که در آگهی پیمانی سال گذشته جذبشان نکردند و اکنون شرکت نفت نیروی مراقبت پرواز جذب می کند .....
    اینو هم اضافه کنم که مسولین محترممون توی آگهی قبل اظهار بی اطلاعی می کردند که در اعلام ظرفیت نیروی مراقبت پرواز، ما بی اطلاع بوده ایم !! ( اخه مگه می شه!! از اون حرفاس!!!)
    و حالا ، خودم از کسایی هستم که حرکت شرکت نفت و تحسین می کنم که چطور کاریو انجام داده که متولی مراقبت پرواز نتونسته انجام بده و شرکتی که احتمال بکارگیری همه جور نیرو و حرفه رو میشه توش داد الا مراقبت پرواز ،و الان اونو انجام داده!!!

شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش به منظورتأمين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين واجدين شرايط ذكور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع كارشناسي، کنترلر ترافیک هوایی استخدام مي نمايد
    http://azmoon.nioc.ir
    #1 ارسال شده در تاريخ July 14th, 2011 در ساعت 01:43:26

2. The Following 5 Users Say Thank You to pejmanmhatc For This Useful Post:

ANADOLU (July 14th, 2011), Dream Bird (July 19th, 2011), IR Blue SKY (July 14th, 2011), Mohammadme (July 14th, 2011), SKY MAN (July 14th, 2011)

3. controller ?????? ??
    controller
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2011
    ایران
    12
    تعداد تشکر : 42

??? ??? پاسخ: اگه شما مسئول جذب نیروی مراقبت پرواز بودین چه جوابی داشتین در قبال .....؟

وزارت نفت برای فرودگاههای تحت پوشش خودش نیاز به جذب کنترلر داره و لطفی در حق کنترلرها نکرده. سطح ارائه سرویس مراقبت پرواز در فرودگاههای تحت پوشش وزارت نفت بسیار پایینه و سرویس مراقبت در بعضی از فرودگاههای نفت توسط نیروهای مامور شرکت فرودگاهها ارائه میشه.
    #2 ارسال شده در تاريخ July 18th, 2011 در ساعت 20:43:23

4. controller ?????? ??
    controller
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    January 2011
    ایران
    12
    تعداد تشکر : 42

??? ??? پاسخ: اگه شما مسئول جذب نیروی مراقبت پرواز بودین چه جوابی داشتین در قبال .....؟

راستی تا اونجایی که من می دونم برای همین سرویس ضعیف شرکت نفت داره حقوقهای بسیار خوبی هم میده. به علت حفظ شان همکاران شاغل در شرکت نفت از ذکر مثالهای برخوردهای کاری که با ایشان داشته ام معذورم
    #3 ارسال شده در تاريخ July 18th, 2011 در ساعت 20:45:55

5. pejmanmhatc ?????? ??
    pejmanmhatc

مدیر انجمن مراقبت پرواز
    January 2011
    ایران
    181
    تعداد تشکر : 1,417
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? ????? ???? ???? controller ????? ??? ??
    وزارت نفت برای فرودگاههای تحت پوشش خودش نیاز به جذب کنترلر داره و لطفی در حق کنترلرها نکرده. سطح ارائه سرویس مراقبت پرواز در فرودگاههای تحت پوشش وزارت نفت بسیار پایینه و سرویس مراقبت در بعضی از فرودگاههای نفت توسط نیروهای مامور شرکت فرودگاهها ارائه میشه.
    قطعا وزارت نفت هیچ لطفی در حق کنترلرها نکرده همون طور که وزارت راه ( سابق ) کاری واسه مهندسای نفت نکرده ! ولی توی آگهی استخدامش اعلام نیاری و کرده که تا الان سابقه نداشته. بهتر از من می دونین که تامین نیروهای فرودگاههای نفت یا از طریق فرسادن مامور ( کنترلرای فرودگاههای دیگه ) هست (خارک) یا از طریق یه شرکت وابسته به نفت ( اسمش رو مطمین نیستم واسه همین قید نمی کنم ) که پرسنل بازنشسته رو جذب می کنه یا تامین نیروش از طریق همین اعلام نیاز مستقیم هست . توی جذب نیرو به طور مستقیم قبلا ( متاسفانه از چند و چونش بی اطلاعم ) عده ای رو جذب کرده و یه دوره کوتاه توی دانشکدمون گذاشتنو بعد شدن FIS و در نهایت هم رفتن توی فرودگاه نفت . فرقش این بار اینه که اولا نیروی کارشناس می خات دوم اینکه صرفا مراقبت پرواز باشه . این که کارش رو تحسین کردم بابت گرفتن سهمیه ای است که مسولیین ما از گرفتنش اظهار عجز و ناتوانی می کردن ... می دونین که کیارو می گم !!
    از بیان این مساله هم این منظورو داشتم که دوستایی که این وبلاگ سایت ( که ای کاش مسولی از مراقبت پرواز هم می دید !!) و می بینن بدونن که مسولین ما تنها و فقط برای پرسنلشون اهمیت قایل نیستن!!

از لحاظ حقوق هم که فرمایشتونو تایید می کنم ، چرا که در دریافتی همکارامون ، ضرایبی تعریف میشه و همین تاثیر هنگفتی داره!
    انشاالله منم برم نفت!!
    #4 ارسال شده در تاريخ July 19th, 2011 در ساعت 15:53:41

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0