برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 اعطاي نخستين گواهينامه فرودگاهي به شيراز

  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور خبر داد:
  اعطاي نخستين گواهينامه فرودگاهي به شيراز

  خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور گفت: شيراز نخستين فرودگاهي است كه به دليل خدمات متفاوت‌تر گواهينامه استاندارد فرودگاهي دريافت مي‌كند.
  محسن اسماعيلي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شيراز اظهار داشت: با توجه به استانداردهاي سازمان بين‌المللي فرودگاه‌ها و مقررات كشور پس از بررسي‌هاي صورت گرفته طي يك‌سال گذشته در فرودگاه‌هاي كشور، فرودگاه شيراز موفق شد اين گواهي‌نامه استاندارد فرودگاهي را به خود اختصاص دهد.
  وي در ادامه از تصويب و اجراي طرح توسعه ترمينال خارجي فرودگاه شيراز خبر داد و گفت: اين طرح با مشاركت بخش خصوصي و سرمايه‌گذاري شركت فرودگاه‌سازان خارجي اجرا مي‌شود كه در اين راستا نيز تفاهم‌نامه‌اي با طرفين منعقد شده است.
  اسماعيلي اضافه كرد: اميد است فرودگاه شيراز در سال جاري جزو شش فرودگاه غيرزيانده كشور شود، چراكه تاكنون فرودگاه‌هاي مهراباد، امام خميني و مشهد غيرزيانده بوده‌اند و امسال فرودگاه‌هاي شيراز، اصفهان و تبريز نيز از ليست فرودگاه‌هاي زيانده خارج مي‌شوند.
  وي گفت: غيرزيانده شدن اين فرودگاه‌ها به گونه‌اي است كه آنها فقط مي‌توانند هزينه‌هاي جاري‌شان را پوشش دهند اما در هزينه‌هاي پروژه‌هاي عمراني، تكميلي و ناوبري و ايمني همچنان نياز به مساعدت سازمان دارند.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور ابراز داشت: ساخت هتل فرودگاه، پاركينگ طبقاتي و مراكز تجاري در ترمينال خارجي با مشاركت بخش خصوصي در فرودگاه شيراز صورت مي‌گيرد كه پس از ارائه طرح توجيه اقتصادي مجوز آن صادر مي‌شود.
  وي تصريح كرد: اعتبار امسال فرودگاه‌هاي استان فارس 120 ميليارد ريال جاري و عمراني است.
  اسماعيلي در ادامه با اشاره به بازديدهاي خود از فرودگاه‌هاي لامرد، لار و شيراز گفت: در بازديد خود از پروژه‌هاي نيمه‌تمام و در دست اقدام روند پيشرفت پروژه‌ها را مورد ارزيابي قرار داده كه در اين راستا اعتباري بالغ بر 350 ميليون تومان براي پروژه فرودگاه لامرد اختصاص داده شد.
  مديرعامل شركت فرودگاه‌هاي كشور همچنين با اشاره به بازديد از ترمينال فرودگاه لامرد اظهار اميدواري كرد تا پايان سال جاري قسمت ساختماني و بخش تجهيزات اين ترمينال تكميل و به بهره‌برداري برسد.
  وي تصريح كرد: محوطه‌سازي فرودگاه لامرد نيز نياز به اعتبار داشت كه در اين راستا دستورات لازم ابلاغ شد.
  #1 ارسال شده در تاريخ July 16th, 2011 در ساعت 14:04:48

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (July 16th, 2011), Mahan (July 16th, 2011), mohammadnt (July 16th, 2011), orasess (July 16th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0