برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 قبايل يمن فرودگاه بين المللي صنعا را تهديد به حمله كردند  پايگاه اطلاع رساني 'الجزيره نت' روز دوشنبه اعلام كرد قبايل يمن تهديد كردند فرودگاه بين المللي صنعا را در واكنش به حملات گارد رياست جمهوري هدف قرار خواهند داد.

  به گزارش گروه اخبار صوتي و تصويري ايرنا به نقل از الجزيره نت ، اين اظهارات يك روز بعد از تشكيل ائتلاف قبيله اي عليه نظام حاكم بر يمن بود و برخي خبرها حاكي از درگيريهاي خونين در جنوب اين كشور است.
  قبايل يمن در منطقه ارحب در شمال شرق صنعا تهديد كردند در پاسخ به حملات گارد رياست جمهوري فرودگاه بين المللي صنعا و شركت هواپيمايي كه با اين فرودگاه همكاري مي كند را هدف حملات خود قرار مي دهند.
  در بيانيه اي كه از سوي سران قبايل در ارحب منتشر شده به مسافران و شركتهاي هواپيمايي در خصوص همكاري با فرودگاه صنعا هشدار داده شده و تاكيد شده كه اين فرودگاه هدف عمليات آنان براي دفاع از مردمي كه به طور گروهي هدف حملات نيروهاي گارد رياست جمهوري وابسته به حكومت علي عبدالله صالح هستند ، خواهد بود.
  در اين بيانيه تاكيد شده روستاها و ساكنان قبايل ارحب همواره در معرض بمباران انواع سلاحهاي سبك و نيمه سنگين و هواپيماهايي كه منازل و مزارع و چاههاي آب را در مناطق مختلف روستايي هدف قرار مي دهند ، قرار دارند.
  الجزيره نت يادآور شد كه دهها فرد مسلح وابسته به قبايل ارحب در روزهاي گذشته در نتيجه درگيري با افراد مسلح و نيروهاي وابسته به گارد رياست جمهوري كه فرماندهي آن را احمد عبدالله صالح فرزند صالح برعهده دارد ، قرار دارند.
  اين درگيريها زماني به وقوع پيوست كه گروهي مسلح تلاش كردند پادگان ارتش را در كوههاي الصمع كه نزديك فرودگاه بين المللي صنعا قرار دارد، تصاحب كنند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 1st, 2011 در ساعت 14:49:10

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  IR Blue SKY (August 1st, 2011), Persian Tom Cat (August 1st, 2011), SKY MAN (August 1st, 2011), W mahan 5 (August 1st, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0