برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? طراحي شبيه‌ساز هواپيماي ايران - 140 به دست متخصصان ايراني

  طراحي شبيه‌ساز هواپيماي ايران - 140 به دست متخصصان ايراني
  .
  رييس پژوهشگاه هوافضا با اعلام راه‌اندازي رايانه موازي در اين مركز از اتمام فاز اول طراحي سيمولاتور(شبيه‌ساز) ايران - 140خبر داد كه همزمان با دهه فجر نمايش داده مي‌شود.

  دكتر محسن بهرامي در گفت‌وگو با خبرنگار «پژوهشي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: فاز اول سيمولاتور ايران - 140 كه در پژوهشگاه هوافضا انجام مي‌شد، تقريبا تمام شده و فكر مي‌كنم در نمايشگاه بعدي همزمان با دهه فجر نمايش داده شود ودر فازهاي بعدي بايد مانيتورهاي آن را كمي صنعتي‌تر كرد.

  وي در خصوص نحوه عملكرد اين سيمولاتور(شبيه‌ساز) پروازي گفت: رايانه‌هاي متصل به اين سيمولاتور پس از دريافت فرمان خلبان، تغييرات لازم را بر روي پنل‌هاي جلو و گيج‌ها ايجاد كرده و خلبان مي‌تواند خود را با آن تنظيم كند.

  وي هدف از ساخت اين سيمولاتور را فعال سازي تكنولوژي رايانه موازي خواند و افزود: به دليل آن كه آموزش خلبان در كابين هواپيما، گران قيمت است، در اين طرح مي‌توان همان فضا را به كمك چند رايانه شبيه سازي كرد.

  دكتر بهرامي با اشاره به اين كه اين سيمولاتور از 14 رايانه موازي بهره‌مند است، گفت: كشورهاي زيادي در زمينه رايانه موازي و براي مقاصد متفاوت كار كرده‌اند و در حال حاضر فرهنگ انجام فعاليت‌هاي تحقيقاتي در پژوهشگاه را براساس رايانه موازي بنا كرده‌ايم و فرد تنها با يك رايانه كار نمي‌كند و در حال حاضر رايانه موازي 12 گرهيي به سيمولاتور نصب شده است.

  وي در گفت‌و‌گو با ايسنا افزود: تمامي فعاليت‌هاي داخلي پژوهشگاه بر روي رايانه موازي 32 گره‌يي انجام مي‌شود كه با هزينه‌اي حدود 60 تا 70 ميليون تومان تهيه شده و شايد پژوهشگاه تنها مركزي باشد كه امور داخلي خود را نيز با رايانه موازي انجام مي‌دهد.

  رييس پژوهشگاه هوافضا تاكيد كرد: در زمينه مكان‌يابي جهاني، فعاليت‌هايي در زمينه GPS آغاز كرده‌ايم كه هنوز پروژه خاصي انجام نشده و افرادي را براي آموزش به خارج از كشور اعزام كرده‌ايم و با چند سازمان در حال مذاكره هستيم كه پس از نهايي شدن، اعلام مي‌شود
  .
  www.takeoff.ir
  #1 ارسال شده در تاريخ November 10th, 2007 در ساعت 16:31:06

 2. airbus007 ?????? ??
  airbus007
  هوانورد عادی - سرباز یکم
  November 2007
  ایران
  13
  تعداد تشکر : 0
  تعداد تشکر : Thanked 1 Time in 1 Post

  ??? ??? RE: طراحي شبيه‌ساز هواپيماي ايران - 140 به دست متخصصان ايراني

  خبر خوب و خوش حال کننده ای بود
  #2 ارسال شده در تاريخ November 10th, 2007 در ساعت 23:14:20

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0