برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  hot سازمان هوانوردي آمريكا به تعطيلي كشيده شد

  در پي عدم توافق كنگره و كاخ سفيد بر سر بودجه سازمان هوانوردي آمريكا اين سازمان به مرز تعطيلي كشيده شد و 4 هزار كارمند آن به مرخصي اجباري رفتند.

  به گزارش خبرگزاري فارس از بين رفتن اختيارات عملياتي سازمان فدرال هوانوردي آمريكا در ۲۳ جولاي و عدم تمديد آن به وسيله كنگره باعث شده است بخش عمده فعاليت هاي اين سازمان تعطيل شود.
  بر اساس گزارش منابع خبري، لغو اختيارات قانوني اين سازمان تاكنون باعث شده كه دولت آمريكا ۲۰۰ ميليون دلار از درآمدهاي مالياتي را از دست بدهد. چهار هزار نفر از كارمندان اين سازمان شامل مهندسان، كارشناسان رايانه و كارمندان اداري هم به مرخصي بدون حقوق فرستاده شده اند.
  به هفتاد هزار نفر از كاركنان شركت هاي پيمانكاري در فرودگاه ها هم دستور داده شده است تا كار خود را متوقف كنند. اما فعاليت برج هاي مراقبت به طور عادي در حال انجام است و به ده ها نفر از بازرسان فرودگاه ها دستور داده شده كه بدون دريافت دستمزد به كار ادامه دهند.
  هري ريد رهبر اكثريت دموكرات مجلس سناي آمريكا در واكنش به اين مساله آن را زننده ارزيابي كرده است . كنگره آمريكا از سه شنبه تعطيلات تابستاني خود را شروع كرده است و پيش بيني مي شود تا ماه سپتامبر درباره تمديد اختيارات سازمان فدرال هوانوردي تصميم گيري نكند. علت اختلاف نمايندگان دموكرات و جمهوري خواه كنگره بر سر تصويب بودجه جديد سازمان فدرال هوانوردي به تمديد يارانه هاي دولتي براي سيزده فرودگاه محلي مربوط است. جمهوري خواهان همچنين در پي محدود كردن اختيارات اتحاديه هاي صنفي كاركنان فرودگاه ها هستند.
  پيش از آغاز تعطيلات تابستاني كنگره، باراك اوباما از نمايندگان خواست بلافاصله اقدام كنند و اين تعطيلي را جراحت ديگري دانست كه اختلافات نمايندگان كنگره بر پيكره آمريكا وارد كرده است.
  ري لهود وزير حمل و نقل آمريكا هم از نمايندگان كنگره خواست تعطيلات خود را نيمه كاره بگذارند و به كنگره برگردند و اين مشكل را حل كنند. كنگره آمريكا پيش از اين طرحي را تصويب كرده بود كه شامل كاستن از هزينه هاي سازمان فدرال هوانوردي و تمديد فعاليت آن تا نيمه ماه سپتامبر بود اما دموكرات هاي مجلس سنا با رد اين طرح آن را به راي نگذاشته اند. دولت آمريكا هفته اي ۲۰۰ ميليون دلار به خاطر تعطيلي سازمان فدرال هوانوردي و عدم دريافت ماليات مسافرت هاي هوايي از مسافران زيان مي بيند ولي شركت هاي هواپيمايي با افزايش قيمت بليت باعث شده اند شهروندان عدم پرداخت ماليات را حس نكنند.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::
  منبع:فارس نیوز
  تاریخ انتشار:90/05/14 - 09:53
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #1 ارسال شده در تاريخ August 5th, 2011 در ساعت 11:18:15

 2. The Following User Says Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  SKY MAN (August 7th, 2011)

??????? ?????

 1. هواپيمايي ايران بالاتر از آمريكا در گزارش رسمي ايكائو
  ???? Yasser_Maximus ?? ????? اخبار سازمانهای جهانی هوانوردی
  ????: 11
  ????? ?????: January 15th, 2014, 22:27:19

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0