برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Yasser_Maximus ?????? ??
  Yasser_Maximus

  هوانورد ارشد-سرهنگ
  November 2010
  THR/OIII
  1,224
  تعداد تشکر : 866
  Thanked 5,152 Times in 1,140 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 10

  new_news شركت هاي هواپيمايي ملزم به استفاده از اتوبوس استاندارد فرودگاهي شدند

  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري از الزام شركت هاي هواپيمايي و شركت هاي خدمات فرودگاهي به استفاده از اتوبوس استاندارد فرودگاهي خبرداد.
  'سعيد اكبري' روز شنبه درگفت و گو با خبرنگار اقتصادي ايرنا گفت: اين اقدام در راستاي تكريم ارباب رجوع، كاهش تاخيرهاي پروازي، حفظ ايمني و ارايه تسهيلات به مسافران از ابتداي تيرماه سال جاري اجرايي شده است.
  وي با اشاره به برنامه سازمان هواپيمايي كشوري براي ارتقاي خدمات به مسافران هوايي اظهار داشت: از سال 1389 با اجراي دستورالعمل 6009 سازمان هواپيمايي كشوري نظارت بر شركت هاي هواپيمايي و شركت هاي خدمات فرودگاهي(شركت هاي هندلينگ) تشديد و صدور مجوز به شركت هاي مزبور منوط به ارتقاي سطح خدمات شد.
  اكبري ادامه داد: با توجه به حجم زياد مسافر و پيچيدگي فرودگاه بين المللي مهرآباد از سويي و لزوم جلوگيري از تاخيرهاي پروازي، حفظ ايمني و ارائه تسهيلات مناسب به مسافران از سوي ديگر ، تمامي شركت هاي هواپيمايي و شركتهاي هندلينگ مستقر در فرودگاه بين المللي مهرآباد ملزم به داشتن اين اتوبوس ها شده اند.
  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: اتوبوس فرودگاهي داراي استانداردهايي است كه بايد از سوي شركت هاي هواپيمايي و شركت هاي خدمات فرودگاهي همواره مدنظر قرار گيرد.
  به گفته ي اكبري از جمله شرايط اين اتوبوس ها مي توان به حداقل ظرفيت اتوبوس و فضاي مورد استفاده مسافران براساس چهار مسافر ايستاده در هر مترمربع و تسهيل در سوار و پياده شدن مسافر با چيدمان استاندارد صندلي هاي اتوبوس اشاره كرد.
  وي با تاكيدبر اينكه تردد هر نوع اتوبوس ديگري از قبيل اتوبوس هاي شهري در سطح پاركينگ فرودگاه بين المللي مهرآباد مجاز نيست،گفت:علاوه بر اين درب هاي اتوبوس بايد به اندازه كافي عريض باشد، به طوري كه همزمان دو مسافر بتوانند پياده يا سوار بشوند و در هر صورت عرض فضاي درب ها نبايد از 1.1 متر (43اينچ) كمتر باشد.
  به گفته ي اكبري همچنين اين اتوبوس ها بايد از دو طرف داراي درب باشند، به گونه اي كه قابليت سوار شدن و تخليه مسافر دو سمت اتوبوس با توجه به موقعيت گرفتن كنار ترمينال ها و هواپيماها امكان پذير باشد.
  وي تجهيز اتوبوس ها به امكانات مناسب و كافي تهويه هوا، كمك هاي اوليه و اطفاي حريق و همچنين حداقل ارتفاع دو متر درب هاي ورودي را از ديگر استانداردهاي اتوبوس فرودگاهي عنوان كرد و افزود: درب ها بايد به گونه اي باز شوند كه هيچ گونه خطر و مزاحمتي براي مسافران نداشته و تمامي درب ها بايد توسط راننده انوبوس و يا پرسنل زميني باز و بسته شود.
  مديركل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: طراحي داخلي اتوبوس بايد به دو قسمت كابين راننده و مسافر جدا از يكديگر تقسيم شود، همچنين طراحي صندلي راننده به صورت ارگوني و قابليت تنظيم در دو جهت افقي و عمودي، عدم لغزندگي كف اتوبوس از حداقل هاي استانداردهاي اتوبوس فرودگاهي به شمار مي رود.
  وي در پايان يادآورشد: ارائه ميله هاي افقي و دستگيره هاي مخصوص مسافران به تعداد كافي، ايجاد فاصله بين ميله هاي نگهدارنده عمودي حداقل كمتر از 1.5 متر و ارتفاع بين 1.9 تا 2 متر، حذف پله مياني در اتوبوس هاي فرودگاهي،ارتفاع پله ورودي از سطح زمين به اندازه كمتر از 30سانتي متر (12اينچ) از ديگر مواردي است كه شركت هاي هواپيمايي و شركت هاي خدمات فرودگاهي به هنگام تامين اتوبوس هاي فرودگاهي بايد مد نظر قرار دهند.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  ایرنا
  تاريخ انتشار : 15/05/1390 - 11:01
  ?????? ???? Yasser_Maximus : August 6th, 2011 ?? ???? 14:52:13
  با آسمان بگویید احوال آب چشمم


  میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
  #1 ارسال شده در تاريخ August 6th, 2011 در ساعت 14:50:46

 2. The Following 3 Users Say Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

  Mohammadme (August 6th, 2011), Persian Bird (August 6th, 2011), SKY MAN (August 7th, 2011)

 3. Persian Bird ?????? ??
  Persian Bird
  هوانورد عادی - گروهبان دوم
  November 2010
  Karaj
  45
  تعداد تشکر : 408
  Thanked 179 Times in 45 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  ??? ??? پاسخ: شركت هاي هواپيمايي ملزم به استفاده از اتوبوس استاندارد فرودگاهي شدند

  مسلما اولین تصویری که یه فرد خارجی از یک کشور داره زمانی هست که وارد فرودگاه میشه وبعد با تاکسیهای فرودگاه وارد شهر میشه پس چه خوبه که نه تنها این اتوبوسها واردشن بلکه یه فکری هم باید به مدرنیزه کردن خودروهای خدماتی فرودگاهها وایرلاینها وتاکسیها و جلوگیری از جوات بازی راننده ها کرد که گاهی وقتا اونقدر آت آشغال به ماشین میچسبونن که آدم دیدنی یه جوری میشه پس این مهمه که اولین تصویر از یه کشور یک تصویر مدرن باشه
  در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر دیده می شوی
  #2 ارسال شده در تاريخ August 6th, 2011 در ساعت 18:49:49

 4. The Following User Says Thank You to Persian Bird For This Useful Post:

  SKY MAN (August 7th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0