برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. Persian Tom Cat ?????? ??
  Persian Tom Cat

  هوانورد فعال-سرهنگ دوم
  January 2011
  مسکو - تهران
  892
  تعداد تشکر : 3,578
  Thanked 4,113 Times in 852 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 1

  new_news اولتیماتوم وزارت نفت به ایرلاین‌های بدهکار

  رئیس انجمن شرکتهای هواپیمایی با اعلام اینکه هزینه این شرکتها پس از اجرای هدفمندی یارانه‌ها 50 درصد افزایش یافته است، گفت: وزارت نفت به شرکتهای هواپیمایی اعلام کرده است که اگر بدهی خود را نپردازند باید برای هر پرواز به صورت نقدی سوخت خریداری کنند.

  سید عبدالرضا موسوی در گفتگو با مهر درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما و عدم رضایت شرکتهای هواپیمایی از نرخ تعیین شده، گفت: این قیمت نمی تواند هزینه های شرکتهای هواپیمایی را پوشش دهد در حالی که پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، هزینه این شرکتها تا 50 درصد افزایش یافته است.

  وی افزود: هزینه های سوخت از آذرماه سال گذشته به 400 تومان افزایش یافته است در صورتی که تیرماه امسال قیمت بلیت هواپیما 14 درصد گران تر شد اما در این مدت مابه التفاوت را شرکتهای هواپیمایی پرداختند، ضمن آنکه الان هم از طرف وزارت نفت به شرکتهای هواپیمایی اعلام شده است که اگر بدهی خود را نپردازند باید برای هر پرواز به صورت نقدی سوخت خریداری کنند.

  رئیس انجمن شرکتهای هواپیمایی تصریح کرد: هزینه ارزی شرکتها هم با افزایش مواجه شده است و هم اکنون شرکتها برای تامین منابع ارزی با مشکل روبرو هستند و به غیر از 3 شرکت که از سوی بانک مرکزی حمایت می شوند، حدود 11 شرکت دیگر باید خودشان منابع ارزی را تهیه کنند.

  موسوی درباره اینکه وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده است قیمتهای جدید براساس طومار شرکتهای هواپیمایی تعیین شده است، افزود: شرکتهای هواپیمایی چنین طوماری را به وزیر ارسال نکرده اند و بنده از این موضوع اطلاعی ندارم.

  وی تصریح کرد: انجمن به شورای عالی هواپیمایی هم اعلام کرد که اگر تمام فاکتورها هم تثبیت شده باشد اما به دلیل اینکه هزینه ها خارج از کنترل ماست و به صورت دستوری افزایش یا کاهش می یابد؛ بنابراین شرکتها نمی توانند هزینه ها را کنترل کنند.

  موسوی بابیان اینکه شرکتهایی خدمات دهنده به هواپیماها قیمتها را از 30 تا 50 درصد افزایش داده اند، گفت: این شرکتها در سال حدود 300 هزار لیتر سوخت مصرف می کنند؛ بنابراین قیمت سوخت بسیار در هزینه های این شرکتها موثر است.

  موسوی در خصوص عدم هماهنگی میان قیمت بلیت هواپیما و خدمات شرکتهای هواپیمایی، اظهار داشت: خدمات دهی به شرکتها فاکتورها و عواملی دارد که بخشی از آنها خارج از کنترل شرکتها است و نمی توانند این مشکلات را برطرف کنند.
  #1 ارسال شده در تاريخ August 9th, 2011 در ساعت 15:00:49

 2. The Following 4 Users Say Thank You to Persian Tom Cat For This Useful Post:

  Dream Bird (August 10th, 2011), IR Blue SKY (August 9th, 2011), Mahan (August 9th, 2011), Mohammadme (August 9th, 2011)

 3. Dream Bird ?????? ??
  Dream Bird

  مدیر انجمن هواپیماهای غیر نظامی
  September 2008
  آسمان ایران
  1,138
  تعداد تشکر : 16,019
  Thanked 6,540 Times in 1,185 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  ??? ??? پاسخ: اولتیماتوم وزارت نفت به ایرلاین‌های بدهکار

  لااقل ای کاش بخشی از این درآمد ناشی از حذف یارانه ها به صورت وام به شرکتها داده میشد تا با خرید ( حتی با واسطه ) هواپیماهای بهتر در مصرف سوخت صرفه جویی کنند زیرا در دراز مدت با بهرهبرداری از هواپیما با موتورهای کم مصرفتر ضرر ناشی از بالا بودن سایر هزینه ها جبران میشد .

  #2 ارسال شده در تاريخ August 10th, 2011 در ساعت 19:11:47

 4. The Following 2 Users Say Thank You to Dream Bird For This Useful Post:

  Mohammadme (August 10th, 2011), Persian Tom Cat (August 10th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0