برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. SKY MAN ?????? ??
  SKY MAN

  رئیس سایت
  August 2007
  none
  7,234
  تعداد تشکر : 19,755
  Thanked 20,851 Times in 3,723 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 9

  ??? ??? شركت هواپيمايي سعودي هواپيماهاي شركت ماهان را اجاره كرده است

  حج و زيارت خراسان رضوي پرداخت غرامت تاخير پروازهاي حجاج را تضمين كرد
  .
  مدير سازمان حج و زيارت خراسان رضوي اعلام كرد: در صورتي كه شركت‌هاي هواپيمايي از پرداخت غرامت تاخير پروازهايشان به حجاج خود داري كنند، اين سازمان خود اقدام به پرداخت غرامت خواهد كرد.

  "مسعود مجردي" افزود:در اين صورت غرامت پرداخت شده به‌حجاج به‌عنوان بدهي شركت‌هاي هواپيمايي طرف قرارداد تلقي شده و از بدهي سازمان حج به آن شركت ها كسر مي‌شود.

  به گزارش روز شنبه روابط عمومي حج و زيارت خراسان رضوي،وي با اظهار اين كه "تاخير جزء لاينفك پروازهاي حج شده است" گفت:تنها در سال جاري پروازهاي حج عمره زايران خراساني ‪ ۱۷‬هزار و ‪ ۷۰۰‬دقيقه تاخير داشتند.

  مجردي، بيشترين تاخير را با ‪ ۱۳‬هزار و ‪ ۵۰۰‬دقيقه مربوط به پروازهاي هواپيمايي "ايران اير" دانست و افزود:چهار هزار و ‪ ۲۰۰‬دقيقه تاخير نيز در كارنامه پروازهاي هواپيمايي "سعودي اير لاين" ثبت شده است.

  وي خواستار به صفر رسيدن تاخير در پروازهاي حج تمتع و عمره شد و تاكيد كرد:شركت‌هاي هواپيمايي موظفند در صورت تاخير پرواز به زايران غرامت پرداخت كنند.

  مدير حج و زيارت خراسان رضوي گفت: در پروازهايي كه بيش از هشت ساعت تاخير داشته باشند، هواپيمايي موظف است هزينه يك شب اسكان در عربستان سعودي را به زايران پرداخت كند.

  وي غرامت تاخير بيشتر از دو ساعت را نيز پذيرايي از زايران با غذاي گرم و تامين مكان اسكان براي آنان ذكر كرد.

  مجردي همچنين اعلام كرد كه زايران خراسان رضوي، شمالي و جنوبي امسال با ‪ ۴۵‬فروند هواپيماي پهن پيكر به حج تمتع اعزام مي‌شوند.

  وي افزود : شركت طرف قرارداد براي حمل زايران خراساني به عربستان سعودي نيز شركت هواپيمايي سعودي است و براي اين منظور هواپيماهاي شركت ايراني "ماهان" را اجاره كرده است.

  مدير حج و زيارت خراسان رضوي گفت : تعدادي از زايران خراساني نيز با ‪۱۷‬ پرواز هواپيماهاي ‪ ۷۴۷‬و ‪ ۲۵‬پرواز ايرباس به حج مشرف خواهند شد.

  مجردي با اظهار اينكه "دولت سعودي به‌دليل ازدحام فرودگاه جده از پذيرش هواپيماهاي كوچك تر از ايرباس خودداري مي‌كند و هيچ كشوري مجاز به استفاده از هواپيماهاي با بدنه كوچك و ظرفيت كمتر از ‪ ۲۰۰‬نفر نيست" افزود: پرواز همه حجاج خراساني از فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد به جده خواهد بود ولي پرواز بازگشت آنان از مدينه منوره به صورت مستقيم به مشهد مقدس انجام مي شود.
  .
  www.takeoff.ir
  #1 ارسال شده در تاريخ November 10th, 2007 در ساعت 21:33:42

 2. Hamed26_avia ?????? ??
  Hamed26_avia
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  September 2007
  tehran
  421
  تعداد تشکر : 28
  Thanked 225 Times in 89 Posts

  ??? ??? RE: شركت هواپيمايي سعودي هواپيماهاي شركت ماهان را اجاره كرده است

  جالبه...از ماهان ( یک شرکت هوایی ایرانی ) هواپیم اجاره کردند..
  البته این به معنی نیازشان به شرکتهای هوایی ایران نیست..
  بلکه فقط برای هدف و مقصدی خاص( در پرواز حج) این کار را کردند...
  #2 ارسال شده در تاريخ November 11th, 2007 در ساعت 12:40:29

????? ????? ??? ?????

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0