برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 10
dqw
  1. number1 ?????? ??
    number1
    هوانورد ارشد - سرهنگ دوم
    December 2009
    nakoja
    722
    تعداد تشکر : 1,433

hot شئ پرنده ناشناس در ایران؟+فیلم

سلام دوستان
    داشتم چنتا فیلم از یوتیوب دانلود میکردم که به این فیلم برخوردم و دانلودش کردم
    چون یوتیوب ف ی ل ت ر هست اپلودش کردم که بقیه دوستان راحت بتونن ببینندش
    حجمش زیر 2 مگ هست

نظرتون در مورد این فیلم چیه
    صحت داره یا ساختگی هست
    http://parsaspace.com/files/5859914884/?c=744
    ?????? ???? number1 : August 14th, 2011 ?? ???? 16:38:42
    دیگران را ببخش نه بخاطر اینکه مستحق بخشش هسن بخاطر اینکه تو مستحق آرامشی
    #1 ارسال شده در تاريخ August 14th, 2011 در ساعت 15:48:15

2. The Following 12 Users Say Thank You to number1 For This Useful Post:

ashkan154 (August 14th, 2011), Dream Bird (August 14th, 2011), IR Blue SKY (August 14th, 2011), leader (August 15th, 2011), mohammad hossein (September 1st, 2012), mona (August 16th, 2011), omid reza (August 16th, 2011), pejmanmhatc (August 16th, 2011), Persian Bird (August 14th, 2011), Persian Tom Cat (August 14th, 2011), PILOTSAEED (August 14th, 2011), saman9086 (June 1st, 2012)

3. Persian Tom Cat ?????? ??
    Persian Tom Cat

هوانورد فعال-سرهنگ دوم
    January 2011
    مسکو - تهران
    892
    تعداد تشکر : 3,578
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: اشیا پرنده ناشناس در ایران؟+فیلم

سلام
    یه برنامه دیدم چند وقت پیش راجع همینا بود. دانشمندای محقق این قضیه بهش می گفتن (راد)
    از روی استقراء در چند تصویری که در برنامه بود، هرجا هواپیما(نظامی-مسافربری) و موشک و هر وسیله پرنده بود اونها هم بودند! رادها خطهای افقی بودن که با سرعت رد میشدن عین این فیلم.ولی آخر برنامه به نتیجه ای هم نرسیدند
    #2 ارسال شده در تاريخ August 14th, 2011 در ساعت 16:12:05

4. The Following 7 Users Say Thank You to Persian Tom Cat For This Useful Post:

ashkan154 (August 14th, 2011), Dream Bird (August 14th, 2011), IR Blue SKY (August 14th, 2011), leader (August 15th, 2011), mona (August 16th, 2011), number1 (August 14th, 2011), pejmanmhatc (August 16th, 2011)

5. ashkan154 ?????? ??
    ashkan154
    هوانورد نیمه فعال-ستوان یکم
    February 2011
    ایران
    310
    تعداد تشکر : 565

??? ??? پاسخ: شئ پرنده ناشناس در ایران؟+فیلم

اگرمنظورت اون لوله دوده که داره میاد پایین
    این یک موشک حامل هست علت این که شما موشک نمی بینید این هست که طوری ساختنش که مقداری از دود موتور توجه داشته باشید دود موتور نه فشار خروجی موتور از نوک موشک خارج می شود تا بدنه زیر لایه ای از دود باقی بماند تا شما متوجه سفینه حامل نشوید اما اگر دقت کرده باشید یک انفجار کوچک در نوک دود مشاهده شد که نتیجه خروج قسمت اصلی از سفینه حامل است
    سفینه کوچک باسرعت بسیار بالا که دوربین های معمولی قادر به دیدن ان نیستند چشم انسان که هیچی ،از سفینه مادر جدا شد و فقط خطی در ابر باقی گذاشت
    اگر یک دوربین حرفه ای سرعت بالا داشتید می توانستید ان را ببینید
    سفینه مادر طوری طراحی شده است که هرگزبه زمین نرسد وبه صورت کامل در اسمان بسوزد که دیگر قابل بازیابی نباشد (سوزش کامل)
    همین
    این سیستم بیگانه نیست
    مال بروبچه های امریکاست (امریکاهم اونور زمین است) درسته دشمنمون هستند ولی خوب می شناسیمشون غریبه نیستند
    هر مطلب علمی که من مینویسم منبعش خودم هستم مگر اینکه منبع موضوع را معلوم کنم

اگر از هر مطلب علمی از هر منبعی چیزی یاد گرفتی
    مطمئن باش اون قدر ارزش داره که بابتش تشکر کنی
    و خداوند دکمه تشکر را افرید تا کسی پست اضافه نزند
    #3 ارسال شده در تاريخ August 14th, 2011 در ساعت 21:35:18

6. The Following 6 Users Say Thank You to ashkan154 For This Useful Post:

F-14A TOMCAT (January 4th, 2012), fox2 (August 16th, 2011), leader (August 15th, 2011), mona (August 16th, 2011), pejmanmhatc (August 16th, 2011), Persian Tom Cat (August 14th, 2011)

7. number1 ?????? ??
    number1
    هوانورد ارشد - سرهنگ دوم
    December 2009
    nakoja
    722

به مطلب پایین فیلم توجه کردید جناب اشکان ؟؟؟؟؟؟
    #4 ارسال شده در تاريخ August 15th, 2011 در ساعت 14:24:50

8. leader ?????? ??
    leader
    اخراج دائم
    August 2010
    تهران
    247
    تعداد تشکر : 1,489

من شی پرنده ناشناسی ندیدیم شما چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    #5 ارسال شده در تاريخ August 15th, 2011 در ساعت 18:09:44

9. The Following 2 Users Say Thank You to leader For This Useful Post:

mona (August 16th, 2011), omid reza (August 16th, 2011)

10. ashkan154 ?????? ??
    ashkan154
    February 2011
    ایران
    310

نه دقت نکرده بودم
    الان که گفتی دوباره فیلمو دیدم
    من درمورد نوشته پایین فیلم هیچ اظهار نظری نمی کنم چون راجبش اطلاعاتی ندارم
    نظر خودت چیه نامبروان........///؟؟؟؟؟

#6 ارسال شده در تاريخ August 15th, 2011 در ساعت 20:51:40

11. The Following 2 Users Say Thank You to ashkan154 For This Useful Post:

leader (August 15th, 2011), mona (August 16th, 2011)

12. number1 ?????? ??
    number1
    هوانورد ارشد - سرهنگ دوم
    December 2009
    nakoja
    722

سلام
    نوشته
    تست دو موشک برد کوتاه
    دلیل برش ابرها چیه؟
    #7 ارسال شده در تاريخ August 16th, 2011 در ساعت 15:52:43

13. The Following 3 Users Say Thank You to number1 For This Useful Post:

ashkan154 (August 16th, 2011), mona (August 16th, 2011), omid reza (August 16th, 2011)

14. ashkan154 ?????? ??
    ashkan154
    February 2011
    ایران
    310

دلیل برش ابرها همون موشک دوم یا به عبارتی کلاهک مجهز به پیشرانه موشکی هست
    یک بار دیگه پست اول من رو بخون

#8 ارسال شده در تاريخ August 16th, 2011 در ساعت 20:41:30

15. The Following 2 Users Say Thank You to ashkan154 For This Useful Post:

mona (August 16th, 2011), number1 (August 17th, 2011)

16. HS368 ?????? ??
    HS368
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    October 2011
    ایران
    6
    تعداد تشکر : 1

تا اونجا که من میدونم این موشک سجیل هست، اون چیزی که از داخل ابرها حرکت میکنه یه بشقاب پرنده است و به احتمال زیاد ساخت کشور آمریکاست و برای جاسوسی اومده، دور شدن بخار های ابر و بریده شدن ابر نشون میده که بشقاب پرنده از نیروی ضد جاذبه یا بهتر بگم نیروی دافعه برای حرکت استفاده میکنه.
    لطف کنید این دوتا فیلم رو ببینید تا دستگرتون بشه که هدف از مطرح شدن موجودات فرازمینی چیه!
    پدیده “اشیاء پرنده ناشناخته” – ۱ (حدود ۴۷ مگابایت)

پدیده “اشیاء پرنده ناشناخته” – ۲ (حدود ۴۷ مگابایت)
    ساده بهتون بگم آمریکا و متحدانشون (در اصل فراماسون) برای تحقق نظم نوین جهانی از حمله موجودات فضایی حرف میزنند! اون ها چندین ساله که به تکنولوژی بشقاب پرنده ها دست پیدا کرده اند(تا اونجا که من تحقیق کردم از سال 1934 شروع کردن) و این تکنولژی رو پنهان نگهداشتند، اون ها میتونستند همون اول که به این تکنولژی دست پیدا کردن ازش استفاده کنند و رسما اونو در لیست ادوات نظامیشون قرار بدن اما این کار رو نکردند چون برنامه ای حساب شده دارند. هر روز داره این تکنولژی پیشرفت میکنه و ماهم بی خبریم ولی روسیه و فرانسه و چین هم تو این زمینه خیلی پیشرفت کردند (روسیه قبل از آمریکا شروع کرده). بالاخره یه زمانی (شاید 21 دسامبر 2012) به نقاط حساس جهان حمله می کنند (حتی به کشور خودشون) تا بگن که فضایی ها حمله کردن و بعد بگن ما تنها کشورهایی هستیم که میتونیم با اونا بجنگیم اگه متحد بشیم و البته باید زیر پرچم آمریکا باشیم. و این طور می تونند بر جهان حکومت کنند و نظم نوین جهانی رو پیاده کنند. تبلیغات وجود موجودات فرازمینی و حمله اونا به ما ، ربودن افراد یا ارتباط بعضی ها با اونا با همکاری سازمان سیا و FBI انجام میشه.
    انسان اشرف مخلوقاته، پس اگه انسان نتونه همچین چیزی رو بسازه هیچ موجود دیگه ای نمیتونه بسازه. شاید بگین پس این که تو گذشته عکس موجودات فرازمینی هست چیه؟ من میگم اونا جن هستند و انسان ها اونارو میپرستیدن، حالا هم کسانی هستند که اونارو میپرستند و احضار می کنند و این چیز عجیبی نیست. اگه کی خواهید تمام حقایق رو بدونید به سایت زیر مراجعه کنید:
    http://www.asr-entezar.ir/archives/2411
    #9 ارسال شده در تاريخ October 6th, 2011 در ساعت 00:59:16

17. MrezaT ?????? ??
    MrezaT
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2010
    OIIA
    460
    تعداد تشکر : 620
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? ????? ???? ???? HS368 ????? ??? ??
    تا اونجا که من میدونم این موشک سجیل هست، اون چیزی که از داخل ابرها حرکت میکنه یه بشقاب پرنده است و به احتمال زیاد ساخت کشور آمریکاست و برای جاسوسی اومده، دور شدن بخار های ابر و بریده شدن ابر نشون میده که بشقاب پرنده از نیروی ضد جاذبه یا بهتر بگم نیروی دافعه برای حرکت استفاده میکنه.
    لطف کنید این دوتا فیلم رو ببینید تا دستگرتون بشه که هدف از مطرح شدن موجودات فرازمینی چیه!
    پدیده “اشیاء پرنده ناشناخته” – ۱ (حدود ۴۷ مگابایت)

پدیده “اشیاء پرنده ناشناخته” – ۲ (حدود ۴۷ مگابایت)
    ساده بهتون بگم آمریکا و متحدانشون (در اصل فراماسون) برای تحقق نظم نوین جهانی از حمله موجودات فضایی حرف میزنند! اون ها چندین ساله که به تکنولوژی بشقاب پرنده ها دست پیدا کرده اند(تا اونجا که من تحقیق کردم از سال 1934 شروع کردن) و این تکنولژی رو پنهان نگهداشتند، اون ها میتونستند همون اول که به این تکنولژی دست پیدا کردن ازش استفاده کنند و رسما اونو در لیست ادوات نظامیشون قرار بدن اما این کار رو نکردند چون برنامه ای حساب شده دارند. هر روز داره این تکنولژی پیشرفت میکنه و ماهم بی خبریم ولی روسیه و فرانسه و چین هم تو این زمینه خیلی پیشرفت کردند (روسیه قبل از آمریکا شروع کرده). بالاخره یه زمانی (شاید 21 دسامبر 2012) به نقاط حساس جهان حمله می کنند (حتی به کشور خودشون) تا بگن که فضایی ها حمله کردن و بعد بگن ما تنها کشورهایی هستیم که میتونیم با اونا بجنگیم اگه متحد بشیم و البته باید زیر پرچم آمریکا باشیم. و این طور می تونند بر جهان حکومت کنند و نظم نوین جهانی رو پیاده کنند. تبلیغات وجود موجودات فرازمینی و حمله اونا به ما ، ربودن افراد یا ارتباط بعضی ها با اونا با همکاری سازمان سیا و FBI انجام میشه.
    انسان اشرف مخلوقاته، پس اگه انسان نتونه همچین چیزی رو بسازه هیچ موجود دیگه ای نمیتونه بسازه. شاید بگین پس این که تو گذشته عکس موجودات فرازمینی هست چیه؟ من میگم اونا جن هستند و انسان ها اونارو میپرستیدن، حالا هم کسانی هستند که اونارو میپرستند و احضار می کنند و این چیز عجیبی نیست. اگه کی خواهید تمام حقایق رو بدونید به سایت زیر مراجعه کنید:
    http://www.asr-entezar.ir/archives/2411
    این مستندو من دیدم ولی به قول امام خمینی(ره) آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند....
    #10 ارسال شده در تاريخ January 4th, 2012 در ساعت 14:27:15

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0