برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
 1. number1 ?????? ??
  number1
  هوانورد ارشد - سرهنگ دوم
  December 2009
  nakoja
  722
  تعداد تشکر : 1,433
  Thanked 2,240 Times in 630 Posts

  ??? ??? خودكفايي ايران در توليد شبيه‌ساز سامانه‌هاي موشكي

  به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق، محمد قرباني روز يكشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا افزود: امروز با اتكاي به خداوند و جوانان متعهد و متخصص ايراني، بسياري از شبيه سازهاي مورد نياز پدافند هوايي در داخل كشور توليد مي شود.
  وي تصريح كرد: حتي سامانه‌هاي قديمي موجود در قرارگاه كه از كشورهاي ديگر جهان تامين مي شد را با ويژگي‌ به مراتب بسيار ايده آل تر و با پيچيدگي‌هاي تاكتيكي بهتري توليد كرده ايم كه در مرحله بهره برداري است.
  ** تناسب برنامه‌هاي آموزشي با تهديدات روز
  معاون تربيت و آموزش قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) ارتش با بيان اين كه 70 درصد آموزش كاركنان اين قرارگاه به صورت عملي و 30 درصد مباحث تئوري است، خاطرنشان كرد: اين آموزش‌ها متناسب با تهديدات روز طراحي و برنامه ريزي شده است.
  سرهنگ قرباني به نقش شبيه سازها در تكميل آموزش ها عملي كاركنان قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) تاكيد كرد و گفت: در شبيه سازها دقيقا عمليات تاكتيكي كه روي سامانه هاي پدافند هوايي انجام مي دهيم شبيه سازي مي شود.
  وي افزود: با توجه به مشكلاتي كه در تمرينات واقعي در صحنه نبرد ايجاد مي شود و اين تمرين ها بسيار پرهزينه، زمان بر و هماهنگي هاي آن در سطح كشور ممكن است مشكلاتي را به دنبال داشته باشد، شبيه سازها مي توانند صحنه نبرد و عمليات تاكتيكي را به طور دقيق براي ما شبيه سازي كنند و كاركنان اين پدافند به دفعات با اين سامانه ها به تمرين عملياتي بپردازند.
  معاون تربيت و آموزش قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) ارتش اظهارداشت: برنامه ريزي‌هاي لازم براي به كارگيري شبيه ساز براي تمامي سامانه هاي موجود در پدافند هوايي انجام شده كه بخش عمده اي از آن توسط كاركنان نخبه قرارگاه طراحي و توليد شده است و بخش ديگري نيز توسط صنايع توانمند داخلي طراحي و در دست توليد است.
  سرهنگ قرباني تصريح كرد: شبيه سازها موجب كاهش هزينه‌ها، ارتقاي سطح مهارت تخصصي كاركنان و جلوگيري از بروز خسارت هاي مالي و جاني در يگان‌ها مي شود.
  وي درمورد مزيت‌هاي ديگر شبيه سازها توضيح داد: با استفاده از شبيه سازها و از طريق برنامه نرم افزاري مي‌توان عمليات‌هاي واقعي را طراحي و انجام داد و مهارت هاي خود را از طريق شبيه سازي تمامي مولفه‌ها و فاكتورهايي كه در يك عمليات واقعي مدنظر است ، افزايش داد.
  ** در تربيت نيرو نيازي به خارجي‌ها نيست
  معاون تربيت و آموزش قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) تصريح كرد: تربيت و آموزش نيروهاي متخصص مورد نياز اين قرارگاه برعهده كارشناسان داخلي است و به رغم تحريم‌هاي بيش از سه دهه گذشته، امروز در اين زمينه هيچ نيازي به خارج از كشور نداريم.
  ** توليد انبوه شبيه‌سازهاي پرواز
  سرهنگ قرباني گفت: برخي شبيه سازهاي مورد نياز قرارگاه پدافند هوايي كه نمونه‌هاي اوليه آن مورد بهره برداري قرار گرفت پس از تاييد قسمت هاي عملياتي به توليد انبوه رسيده و در روز پدافند هوايي به بهره برداري رسيد و در يگان هاي عملياتي توزيع شد.
  وي به كارگيري روش‌هاي نوين در آموزش نيروهاي مورد نياز اين قرارگاه را يادآور شد و افزود: امروزه با استفاده از لابراتورهاي دو منظوره براي آموزش نيروهاي مورد نياز يگانهاي قرارگاه پدافند، آموزش تخصصي زبان به صورت گفتاري و آموزش icdl مورد نياز اين نيرو به طور دو منظوره به كار گرفته مي شود.
  * ساخت شبيه سازهاي تيراندازي ميدان تير
  معاون تربيت و آموزش قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) در ادامه با بيان اين كه شبيه سازهاي تيراندازي ميدان تير در اين قرارگاه ساخته شده و مورد استفاده قرار گرفته است، گفت: هم اينك سلاح هاي سبكي در اختيار داريم كه در تمامي نيروهاي مسلح به عنوان سلاح سازماني و نگهباني در دفاع منطقه اي، سرزميني و حتي شخصي استفاده مي شوند.
  سرهنگ قرباني افزود: قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) براي اين سلاح ها شبيه سازهايي تهيه كرده كه در داخل كشور طراحي و توليد شده‌ و در اختيار پايگاه‌هاي اين قرارگاه در نقاط مختلف كشور قرار گرفته اند.
  وي ادامه داد:‌ اين پايگاه‌ها بدين ترتيب مهارت خود را در استفاده از سلاح هاي انفرادي به صورت برنامه ريزي شده ارتقا مي دهند.
  ** دانشگاه افسري قرارگاه پدافند هوايي تاسيس مي شود
  اين مقام نظامي اعلام كرد كه قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) درحال ايجاد يك دانشگاه افسري به طور مستقل و همچنين مراكز آموزش تخصصي درجه داري است.
  وي يادآور شد: طرح هاي احداث اين مراكز تهيه و مكان‌هاي آنها نيز مشخص شده است و در آينده نزديك و پس از گرفتن مجوزهاي لازم در اين زمينه شاهد احداث و سپس افتتاح اين مراكز خواهيم بود.
  معاون تربيت و آموزش قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبيا (ص) در بيان فلسفه راه اندازي اين دانشگاه گفت: پدافند هوايي يك سازمان تجهيزات محور است كه عمدتا كار آن با تجهيزات بوده و كاملا تخصصي است.
  سرهنگ قرباني افزود: عمده نيروهايي كه در اين سازمان خدمت مي كنند هر يك از چندين تخصص خاص برخوردار هستند كه اين وضعيت ايجاب مي‌كند براي تربيت اين افراد مراكز آموزشي خاص وجود داشته باشد كه با ديدگاه و تدابير خودمان طراحي شوند.
  دیگران را ببخش نه بخاطر اینکه مستحق بخشش هسن بخاطر اینکه تو مستحق آرامشی
  #1 ارسال شده در تاريخ September 11th, 2011 در ساعت 14:58:23

 2. The Following 4 Users Say Thank You to number1 For This Useful Post:

  Eshghe Parvaz (September 12th, 2011), Nima Amini (September 11th, 2011), reza dezfuli (September 11th, 2011), SKY MAN (October 9th, 2011)

 3. farokh ?????? ??
  اخراج دائم
  May 2010
  ----
  290
  تعداد تشکر : 362
  Thanked 884 Times in 276 Posts

  ??? ??? پاسخ: خودكفايي ايران در توليد شبيه‌ساز سامانه‌هاي موشكي

  شما اطمینان دارید که از شبیه سازی که من رایج کردم استفاده نکردن؟؟؟؟؟؟؟
  #2 ارسال شده در تاريخ October 9th, 2011 در ساعت 19:41:10

??????? ?????

 1. ????: 1
  ????? ?????: September 4th, 2011, 17:50:16
 2. ????: 4
  ????? ?????: January 14th, 2011, 19:42:57
 3. جابجايي تداركات پزشكي به پاكستان توسط قطر ايرويز
  ???? Ali Pilot ?? ????? اخبار ایرلاین های قاره اسیا
  ????: 0
  ????? ?????: January 5th, 2011, 16:28:28
 4. ????: 0
  ????? ?????: December 8th, 2007, 17:59:46

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0