برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 محاسبه قيمت تمام شده خدمات در فرودگاه مهرآباد براي نخستين بار

  محاسبه قيمت تمام شده خدمات در فرودگاه بين المللي مهرآباد براي نخستين بار
  در سال جهاد اقتصادي و در اجراي بند 32 سياستهاي كلي برنامه پنجم توسعه قيمت تمام شده خدمات فرودگاهي و مسافري و اماكن فرودگاه بين المللي مهرآباد براي نخستين بار در كشور بصورت علمي محاسبه شد.  بنابر گزارش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور معصومه اسماعيل بيگي مدير پروژه استقرار سيستم هاي جامع بهاي تمام شده خدمات فرودگاه مهرآباد در اين باره گفت:از سال 1386 با حضور مشاورين سازمان حسابرسي مراحل شناخت فعاليتها در فرودگاه صورت گرفت و بر اساس رويكرد " هزينه يابي بر مبناي فعاليت "(Activity Based Costing ) سيستم طراحي شد .

  وي افزود: در سال 1387 جلسات آموزشي ويژه همكاران برگزار و از ابتداي سال 1388 با خريد نرم افزار كار اجرائي پياده سازي سيستمهاي مختلف آغاز شد .

  اسماعيلي بيگي گفت:با تبديل اطلاعات از سيستمهاي قبل از اواخر سال 1388، سيستمهاي پرسنلي ، حقوق و دستمزد ، انبار و تداركات راه اندازي شد . با شروع سال مالي 1389 سيستمهاي حسابداري ، خزانه داري ، بودجه ، هزينه و قرارداد ، ماموريت و دارائي ثابت نيز راه اندازي شد.

  وي ادامه داد: با توجه به تغيير ابزار از يكسو و تغيير پروسه انجام فعاليتها از سوي ديگر اصلاحات زيادي در امور توسط همكاران فرودگاهي صورت پذيرفت . براي مثال پروسه خريد يك كالا يا خدمت از اولين مرحله تا صدور سند حسابداري آن در سيستمهاي مختلف بصورت مكانيزه و پياپي طراحي و پياده شد .

  به گفته اين مدير، از سوي ديگر با توجه به واگذاري مسئوليت ثبت اسناد به فرودگاهها تعامل شعبه و ستاد نيز جايگزين ساختار قبلي مناسبات شركت فرودگاههاي كشور و فرودگاهها شد.

  وي گفت:همزمان با بستن حسابهاي سال مالي 1389 عمليات جمع آوري اطلاعات ميداني واحدها و دواير صورت گرفت . پس از ورود اطلاعات به نرم افزار بر اساس مباني هريك از فعاليتها قيمت تمام شده خدمات زير :

  خدمات فرودگاهي( براساس اوزان هواپيماها ) : نشست و برخاست ، ناوبري ، روشنائي ، پاركينگ ، ارائه تسهيلات ترمينالها

  خدمات مسافري : مسافرين پروازهاي داخلي و مسافرين پرواز هاي بين المللي (حج)

  خدمات اماكن : غرفه هاي بهره برداران و اماكن تجاري

  محاسبه و استخراج شد .

  اسماعيل بيگي گفت:با توجه به اهميت و نقش قيمت تمام شده در مديريت بنگاههاي اقتصادي و تدوين بودجه ريزي عملياتي براي افزايش كارايي و اثربخشي و در نهايت بهره وري سازماني اين اداره كل از اين پس علاوه بر تدقيق در مباني ، بصورت مستمر نيز موظف به استخراج قيمت تمام شده و بررسي آن در سريهاي زماني مشخص مي باشد.

  وي از صاحب نظران اين حوزه خواست ديدگاههاي خود را بمنظور بهبود روشها و عملكرد ها در حوزه صنعت حمل و نقل هوائي به اين فرودگاه منعكس و يا به پست الكترونيكي اين اداره كل به آدرس http://www.mehrabadairport.ir ارسال كنند.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 12th, 2011 در ساعت 21:17:29

 2. The Following 5 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  Amiralikarimi (September 13th, 2011), arra (September 12th, 2011), Eshghe Parvaz (September 12th, 2011), IR Blue SKY (September 12th, 2011), SKY MAN (September 12th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0