برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. airbus f21 ?????? ??
  airbus f21
  هوانورد ارشد -سرهنگ دوم
  December 2008
  Iran-OIMY
  800
  تعداد تشکر : 935
  Thanked 3,275 Times in 649 Posts

  ??? ??? لغو پرواز مشهد _ اردبيل به دليل نامناسب بودن شرايط جوي


  پرواز مشهد _ اردبيل به دليل نامناسب بودن شرايط جوي لغو شد
  مشهد _پرواز مشهد - اردبيل به شماره 1076 شركت هواپيمايي ماهان به دليل آنچه كه مسوولان اين شركت نامناسب بودن شرايط جوي اعلام كردند ، لغو شد.
  مسافران اين پرواز بعد از سه ساعت سردرگمي در فرودگاه با اعلام كنسلي در انجام پرواز مواجه شدند.
  اين پرواز قرار بود ساعت 5:30 دقيقه صبح امروز 'شنبه' انجام شود ، اما بعد از حدود سه ساعت تاخير و نگه داشتن150 مسافر اين پرواز در فرودگاه ساعت 8:10 دقيقه به آنان اعلام مي شود كه اين پرواز كنسل شده است.
  يكي از مسافران اين پرواز روز شنبه در اين زمينه به ايرنا گفت : بعد از گذشت سه ساعت از زمان پرواز اعلام كرده اند پرواز كنسل شده اما نه تنها هيچ خدماتي به مسافران نداده اند، كه هيچكس پاسخگو ما نيستند.
  غديري افزود : پرسنل شركت در پاسخ ما اعلام كردند كه به هر كسي كه مي خواهيد شكايت كنيد، ما كاري برايتان نمي توانيم انجام دهيم ، شما مي توانيد سراغ پليس برويد.
  وي اظهار داشت : هنوز مشخص نيست كه علت اين تاخير بدي آب و هوا است يا نقص فني چون در تماسي هايي كه با اردبيل داشتيم ظاهرا هواي بسيار خوب است.
  وي گفت : حداقل مي توانند مسافران را با ساير پروازها مثل رشت اعزام كنند تا ما كه مسافر و در اين شهر غريب هستيم از سردرگمي رهايي يافته و بازگرديم.
  مسوول روابط عمومي فرودگاه شهيد هاشمي نژاد مشهد در اين زمينه به ايرنا گفت : بر اساس بخشنامه سازمان هواپيمايي كشور پروازهايي كه به علت بدي آب و هواي مقصد در فرودگاه نگه داشته مي شوند فقط تا 5/1 ساعت بعد از زمان پرواز مي توان پرواز معطل كرد و بعد بايد پرواز به مقصد ديگري انجام شود يا مسافران را با پروازهاي ديگر اعزام كند.
  حسن جعفري افزود : اين پرواز هم به علت بدي آب و هواي اردبيل انجام نشد و مسوولان در ساعت 8:10 دقيقه لغو پرواز را به مسافران اعلام كردند.
  وي اظهار داشت : از همان زمان مسوولان شركت ماهان براي پاسخگويي به مسافران و اعزام آنان اقدام كرده اند چنانكه 25 نفر از مسافران را با پرواز 9:27 دقيقه مشهد - رشت و 13 نفر هم با پرواز مشهد - تهران اعزام كرده اند.
  وي ادامه داد : 31 مسافر ديگر هم قرار شده تا عصر امروز با دو پرواز تبريز اعزام شوند و تلاش مي شود مسافران اين هواپيما ميان ساير پروازهاي مسير تقسيم شوند.
  به گفته وي ، هم اينك سرشيفت شركت هواپيمايي ماهان در محل دفتر شركت در فرودگاه پاسخگوي مسافران است و در مسافران اين پرواز مي توانند با مراجعه به وي نسبت به اعزام با ساير پروازها اقدام كنند.

  منبع و لینک اصلی خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا)


  همه می پرسند چه کار کنیم؟ من میگویم: بگویید چه کار نکنیم؟ و پاسخ اینست: گناه نکنید. شاه کلید اصلی رابطه با خدا « گناه نکردن » است.

  #1 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2011 در ساعت 10:34:33

 2. The Following 4 Users Say Thank You to airbus f21 For This Useful Post:

  Ali Pilot (September 17th, 2011), mirak_amir (September 17th, 2011), Mohammadme (September 17th, 2011), pejmanmhatc (September 17th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0