برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Ali Pilot ?????? ??
  Ali Pilot

  عضو شورا هوانوردی
  July 2009
  TEHRAN
  5,035
  تعداد تشکر : 11,640
  Thanked 31,849 Times in 5,065 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 2

  new_2 "عسگري همت" مديركل فرودگاه بين المللي مهرآباد شد


  طي مراسمي كه امروز "شنبه" در محل سالن اجتماعات شركت فرودگاههاي كشور برگزار شد، ماشاا... عسگري همت به عنوان مديركل جديد فرودگاه بين المللي مهرآباد تهران معرفي شد.

  بنابر گزراش روابط عمومي شركت فرودگاههاي كشور در اين كه مراسم علاوه بر محسن اسماعيلي رييس هيات مديره شركت فرودگاههاي كشور، محمودي معاون عمراني استاندار تهران،امير سرتيپ خلبان زنگنه فرماندهي آشيانه جمهوري، آباديان شهردار منطقه 9 تهران، عبدالرحيمي عضو هيات مديره شركت فرودگاهها، سردار حيدري فرمانده پليس فرودگاههاي كشور، مديران، روساء و مسئولان دستگاههاي اجرايي مستقر در فرودگاه مهرآباد و امام خميني"ره"و مديران و نمايندگان شركتهاي هواپيمايي و جمع زيادي از كاركنان شركت فرودگاهها و فرودگاه مهرآباد حضور داشتند، طي حكمي از طرف محسن اسماعيلي مديرعامل شركت فرودگاهها، ماشاا... عسگري همت به عنوان مديركل فرودگاه بين المللي مهرآباد معرفي شد و آغاز بكار كرد.

  در اين مراسم مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور طي سخناني ضمن معرفي عسگري همت به عنوان مديركل جديد فرودگاه مهرآباد، گفـت: امروز پرچم مديريت فرودگاه مهرآباد به دست مدير ارشد و با سابقه اي چون آقاي عسگري همت سپرده مي شود كه هم داراي تخصص است و هم از تجربه هاي با ارزشمندي سود مي برد.

  اسماعيلي با تشريح سوابق كاري عسگري همت در سمتهايي چون رياست فرودگاه رفسنجان، معاونت فرودگاههاي استان كرمان، مديركلي فرودگاههاي سيستان و بلوچستان و آذربايجان شرقي، مشاور اجرايي مديرعامل شركت فرودگاهها و معاونت عمليات هوانوردي شركت فرودگاههاي كشور گفت: حجم فعاليتهاي فرودگاه مهرآباد مي طلبيد تا ما شخصيتي مورد وثوق و اعتماد را براي براي اداره و توسعه آن انتخاب كنيم كه هم مورد تاييد مقام عالي وزارت راه و شهرسازي و هم مورد تاييد اعضاي هيات مديره شركت است.

  اسماعيلي با تاكيد بر اينكه انتخاب آقاي عسگري همت از ابتدا در دستور كار شركت فرودگاهها بوده است، افزود: ما برترينها را براي مديريت فرودگاه مهرآباد و امام خميني"ره" انتخاب كرده ايم.

  رييس هيات مديره شركت فرودگاههاي كشور گفت: كار در فرودگاه مهرآباد با شرايط خاص حاكم بر آن ، نيازمند تصميمات آني و قاطع و تدبير لازم براي اداره آن و برنامه براي توسعه است كه بتواند توامان ضمن اداره فرودگاه كار توسعه را نيز در دستور داشته باشد.

  اسماعيلي از فرودگاه مهرآباد به عنوان فرودگاه ويژه در استان تهران ياد كرد و با توجه به گستردگي كار در استان تهران، مسئولان استاني نيز بايد به فرودگاه مهرآباد نگاهي ويژه داشته باشند تا اين فرودگاه بتواند در سايه همت و همكاري همه دست اندركاران خدمات بهتر و بيشتري را به شهروندان ارائه كند.


  مديرعامل شركت فرودگاههاي كشور در ادامه ضمن قدرداني از مرتضي دهقان مديركل سابق فرودگاه مهرآباد گفت: سابقه درخشان آقاي دهقان در فرودگاههاي كيش و مهرآباد باعث شد تا از توان او براي اداره فرودگاه بين المللي امام خميني"ره" استفاده كنيم.

  اسماعيلي ، فعاليت و مديريت مرتضي دهقان در طول سه سال گذشته در فرودگاه مهرآباد ستودني توصيف كرد و افزود: سابقه آقاي مرتضي دهقان در كيش و مهرآباد در يك سخنراني قابل بيان نيست و آنچه در اين باره مي توان گفت، اينكه اين فعاليت ها قابل تحسين است.

  اسماعيلي از دهقان،معاونان وي و كاركنان فرودگاه مهرآباد به خاطر اداره بزرگترين و پر ترافيك ترين فرودگاه كشور در سه سال اخير قدرداني كرد و گفت: اميدوارم تعامل خوب و زبانزدي كه در فرودگاه مهرآباد بوجود آمده با حضور عسگري همت ادامه پيدا كند و مديركل جديد بتواند در اجراي برنامه هاي فرودگاه موفق باشد.

  اين مراسم با سخنان معاون عمراني استاندار تهران، مرتضي دهقان و عسكري همت ادامه يافت.

  در پايان اين مراسم ضمن قرائت و ابلاغ حكم عسگري همت به عنوان مديركل جديد فرودگاه مهرآباد تهران، لوح قدرداني مرتضي تمدن استاندار تهران و محسن اسماعيلي رييس هيات مديره ومديرعامل شركت فرودگاههاي كشور از مرتضي دهقان به همراه هدايا و يادبودهايي از طرف همكاران فرودگاهي ، دستگاههاي اجرايي و شركتهاي هواپيمايي به مديركل سابق فرودگاه مهرآباد و مديركل جديد فرودگاه امام خميني"ره" اهدا شد.
  #1 ارسال شده در تاريخ September 17th, 2011 در ساعت 22:31:37

 2. The Following 2 Users Say Thank You to Ali Pilot For This Useful Post:

  pejmanmhatc (September 18th, 2011), SKY MAN (September 18th, 2011)

??????? ?????

 1. ????: 1
  ????? ?????: February 7th, 2011, 14:58:53
 2. 2 هواپیمای جدید چین با نام های "Seagull 300 " و "Little Eagle-500 "
  ???? reza dezfuli ?? ????? اخبار شرکتهای قاره اسیا
  ????: 2
  ????? ?????: October 18th, 2010, 15:03:19
 3. ????: 0
  ????? ?????: March 5th, 2010, 12:32:25
 4. ????: 0
  ????? ?????: February 9th, 2010, 14:14:59
 5. ????: 0
  ????? ?????: October 25th, 2009, 10:56:15

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0