برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. nicolas ?????? ??
    nicolas
    هوانورد عادی - سرباز یکم
    September 2011
    EU
    13
    تعداد تشکر : 1
    ارسال هاي وبلاگ : 2

new_1 آموزش دورهای حرفه ای خلبانی در سراسر اروپا با مدارک (JAA)

درود بر همه دوستان .
    به تازگی با این مجموعه آشنا شدم و مطالب زیادی در مورد آموزشگاهای در سراسر دنیا دیدم دراین مجموعه و دوستان مشتاق به این رشته .
    بر این شد که تصمیم گرفتم با توجه به اندکی تجربیاتی که دارم وحضورم در اروپا در خدمت دوستان هموطنم برای هرگونه آگاهی رسانی و کمک باشم .
    در مورد آموزش در اتحادیه اروپا و مهم ترین تفاوت آن میتوان به نوع مدرکی اشاره کرد که در تمامی سازمان های هوایی در اروپا صادر میشود . حتما دوستان اطلاع دارند از سازمانی به نام JAA
    Joint Aviation Authority این سازمان سازمان بزرگیست و شامل چندین زیر مجموعه میشود ولی در کل نیازی به معرفی نیست و دوستانی که آشنایی ندارند میتوانند با مراجعه به سایت jaato.com
    آشنا شوند . در کل این سازمانی مانند تمام سازمان های دیگر اروپا که در زمینه خود اروپا را از دیگر جاهای دنیا جدا و متفاوت تر می کند این تفاوت از همه لحاظ و در همه مقاطع دیده میشود مانند سطح آموزش بالاتر, ارزشیابی بهتر و در نهایت نوع مدرک اعطایی . و دقیقا به علت به وجود آمدن تقریبی اروپای بدون مرز مرز ها در این رشته هم برداشته و دیگر تفاوتی ندارد که شما در کدام نقطه از اروپا دوره خود را گذرانده اید و همه مدارک از همان سازمان JAA صادر میشود .البته نکته جالب که از قدرت همین سازمان نشآت میگیرد این است که کشور هایی که هنوز عضو اتحادیه اروپا نیستند عضو هستند و با اروپا به سوی پیشرفت هوانوردی در سطح گسترده همگام شده اند از این نوع کشور ها می توان به ترکیه اشاره کرد . از دیگر تفاوت های دیگر این است که شما نمیتوانید با مدرکی غیر از مدرک JAA در اروپا فعالیت هوانوردی داشته باشید مگر آن رو تبدیل کنید به JAA که برای این کار علاوه به ساعت های پروازی مورد نیاز و پرداخت هزینه های آن شما باید برای تبدیل خود آن باید مبلغی نه خیلی کم !!! مثلا برای تبدیل با پر کردن ساعت های مورد نیاز و دوره های زمینی اضافه تقربا ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ یورو هزینه دارد . بسته به اون کشوری که شما این دوره رو انجام بدهید .
    به نظر من آموزش در اروپا مزیت هایی داره که دیگر جاها نداره . ۱- راه رو برای فعالیت در قاره اروپا در پی میتونه باشه . ۲- مدارک و دوره ها با توجه به دوره های مخصوص و ارزشیابی البته سختر همه و همه باعث قدرتی میشه که الان در همه جای دنیا ازمدارک JAA سراغ دارند . ۳- و به نظر من پرداخت برای هزینه برای تبدیل مدرک کاری است بیهوده خوب چرا از همان ابتدا در اروپا دوره را نگذراند ؟؟؟
    در کل من به عنوان دوستی که تجربه ی هوانوردی در اروپا دارم به همه دوستان که علاقه به کار و شروع به خلبانی هستتد پشنهاد میکنم که تحقیق کنید به صورت کامل همه جای دنیا !!!
    در صورت نیازمندی به اطلاعات بیشتر در خدمت هستم .
    با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه پارسیان .
    عشــــــــــــق را میان ابــــر ها ســــــــــــــــت !
    #1 ارسال شده در تاريخ October 5th, 2011 در ساعت 00:37:11

2. The Following User Says Thank You to nicolas For This Useful Post:

mohammadnt (October 29th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0