برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. blackhawk ?????? ??
  blackhawk
  هوانورد فعال-ستوان سوم
  October 2010
  tehran
  144
  تعداد تشکر : 243
  Thanked 443 Times in 136 Posts

  hot ربات فضایی در ایران ساخته می‌شود

  همزمان با پروژه اعزام انسان به فضا
  ربات فضایی در ایران ساخته می‌شود

  ربات‌های فضایی و قطعات مقاوم در برابر تشعشعات کیهانی توسط متخصصان ایرانی ساخته می‌شود.
  رییس مرکز تحقیقات فضایی دانشگاه علم و صنعت گفت: همزمان با انجام پروژه اعزام انسان به فضا، ربات های فضایی و قطعات مقاوم در برابر تشعشعات کیهانی نیز توسط متخصصان ایرانی ساخته می شود .
  حسین بلندی روز شنبه اظهار داشت: باید چرخه علم تا فناوری را برای ماموریت های جدید مانند منظومه ماهواره ها، ایستگاه فضایی، فضاپیماهای برگشت پذیر و دیگر موارد تکرار کنیم.
  وی گفت: پروژه اعزام انسان به فضا قرار است تا 10 سال آینده در کشور توسط متخصصان ایرانی انجام شود و در این راستا کاوشگر 4 همراه با عروسک موجود زنده در اسفندماه 89 به فضا پرتاب شد و کاوشگر 5 همراه با میمون از نژاد زئوس قرار است به زودی به فضا پرتاب شود .
  بلندی خاطرنشان کرد : برای رسیدن به فناوری های نوین تصویربرداری باید به دقت کمتر از یک دهم درجه در سیستم تایید کنترل و وضعیت رسید.
  رییس مرکز تحقیقات فضایی دانشگاه علم و صنعت درمورد اولین پروژه های فضایی در کشور خاطرنشان کرد: در ابتدای راه ساخت ماهواره ها تصمیم گرفتیم که ماهواره ظفررا بسازیم اما در سال 85 هیچ کشوری حاضر نشد که به جمهوری اسلامی ایران مشاوره دهد ، بعدها متوجه شدیم که پرتابگر خارجی برای پرتاب ماهواره با ویژگی های ماهواره ظفر وجود ندارد بنابراین ابتدا به ساخت ماهواره نوید با پرتابگر داخلی پرداختیم وسپس در مرحله بعدی وارد ساخت ماهواره پیشرفته تر ظفر شدیم.
  به گزارش ایرنا، وی در مورد پیشرفت های کشور در زمینه هوافضا گفت: نمونه مهندسی ماهواره نوید در سال 88 با وزن 22 کیلوگرم به فضا پرتاب شد و این در حالی است که پس از آن ماهواره رصد با وزن 50 کیلوگرم به فضا پرتاب شد.
  رییس مرکز تحقیقات فضایی دانشگاه علم و صنعت خاطرنشان کرد: نمونه پرتابی ماهواره نوید با 50 کیلوگرم وزن درمدار 250 تا 375 کیلومتری زمین پرتاب می شود و قرار است تا در سال آینده ماهواره ظفر با وزن 90 کیلوگرم در مدار 500 کیلومتری زمین قرار داده شود.
  بلندی از افزایش عمر مداری نمونه پرتابی ماهواره نوید از دو ماه به یک و نیم سال خبر داد و گفت: قدرت ردگیری دوربین ماهواره ظفر 400 هزار متر است که نشان از پیشرفت های کشور در زمینه ساخت و پرتاب ماهواره ها دارد.
  ?????? ???? blackhawk : October 16th, 2011 ?? ???? 18:51:57
  الم یعلم بان الله یری؟
  No sabes que Dios esta mirando
  آیا نمی دانی که خداوند نظاره گر است؟
  don't you know god is the observer

  #1 ارسال شده در تاريخ October 16th, 2011 در ساعت 18:50:25

 2. The Following 7 Users Say Thank You to blackhawk For This Useful Post:

  complexcoding (December 16th, 2012), IR Blue SKY (October 17th, 2011), IRI.AMIR (October 17th, 2011), maryam 69 (June 15th, 2014), omid reza (October 16th, 2011), sayed mojtaba (January 15th, 2012), sepide98 (September 14th, 2013)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0