برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. pilot74 ?????? ??
  pilot74

  هوانورد عادی - گروهبان یکم
  January 2011
  شیراز
  84
  تعداد تشکر : 98
  Thanked 331 Times in 90 Posts

  ??? ??? بلیت خانوادگی سفر به فضا

  بلیت خانوادگی سفر به فضا


  سفر به فضا و نزديك شدن به ستاره‌هايي كه به نظر مي‌رسد فقط چند فرسنگ‌ از ما فاصله دارند از آرزوهاي بشر خاكي بوده است.

  گرچه سال‌هاست در اغلب ماموريت‌هاي فضايي چنين امكاني فراهم شده، اما هنوز حضور در فضا به غير‌از فضانوردان رسمي، براي هر فرد ديگري كه روي زمين زندگي مي‌كند جذاب و نفسگير است و تا اندازه خيلي زيادي به يك روباتيك شباهت دارد.
  به همين دليل نيز شركت‌هاي مختلفي به موازات برنامه‌هاي كلان و درازمدت آژانس‌هاي فضايي كشورها، تلاش كرده‌اند چه در زمينه طراحي و ارائه ايده‌هاي بكر و آينده‌نگرانه و چه در رابطه با برنامه‌هاي عملي و ميسر كوتاه‌مدت، به طور جدي حركت كنند تا به اين ترتيب در راه دستيابي به مرزهاي فضا و تحقق آرزوي ديرباز بشر براي مسافرت به خارج از مرزهاي زمين، گام‌هاي ارزنده و اميدبخشي بردارند.
  «ويرجين گالاكتيك» از جمله اين شركت هاست كه صاحب آن يعني «سر ريچارد برانسون» انگليسي از سال 2005 تاكنون، بليت اين سفر رويايي را پيش فروش مي‌كند و تاكنون موفق شده است صندلي‌هاي پرواز به فضا براي اين خط فضايي را به بيش از 250 نفر پيش‌فروش كند.
  جديدترين خريدار بليت اين سفر استثنايي يك تاجر سنگاپوري است كه تصميم گرفته همراه خانواده‌اش اولين خانواده آسيايي باشد كه بر «اسپيس شيپ 2» سوار شده و خانوادگي راه فضا را در پيش مي‌گيرند.
  به گفته استفان اتنبوروگ، مدير تجاري شركت «ويرجين گالاكتيك» اين مشتري سنگاپوري چهار بليت براي همه اعضاي خانواده خود خريده و براي اين منظور چكي به مبلغ يك ميليون دلار يعني معادل 1.3 ميليارد تومان ارائه كرده است.
  اين خانواده از اولين مسافران تور گردشگري فضايي خطوط «ويرجين گالاكتيك» خواهند بود كه از حالا خود را براي گذراندن يك پرواز 1.3 ساعته سوار بر عرشه «اسپيس شيپ2» و به مقصد 180 كيلومتري بالاي سطح زمين آماده مي‌كنند.
  به اين ترتيب در كنار تمام مباحث گردشگري فضايي، از اين به بعد سفر خانوادگي به فضا را نيز مي‌توان جزو سرگرمي‌ها و تفريحات محسوب كرد، البته اگر 1.3 ميليارد تومان مبلغ قابل قبولي براي گذراندن يك جمعه رويايي باشد.
  منبع: جام حم
  #1 ارسال شده در تاريخ November 18th, 2011 در ساعت 12:11:44

 2. The Following User Says Thank You to pilot74 For This Useful Post:

  mona (December 15th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0