برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Double Hotel ?????? ??
  Double Hotel
  هوانورد عادی-استوار دوم
  October 2011
  tehran sky
  103
  تعداد تشکر : 398
  Thanked 362 Times in 90 Posts

  ??? ??? ایرلاین های داخلی خواستار افزایش 40% قیمت بلیط شدند

  در حالی که شركت‌های هواپیمایی به دلیل اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و افزایش قیمت سوخت همچنان منتظر تصمیم دولت و مجلس درباره نرخ سوخت و نیز تعیین تکلیف بدهی‌های خود هستند، سایت خبری جهان نیوز به نقل از یک نماینده مجلس خبر داد که مسوولان شرکت‌های هواپیمایی در جمع اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس خواستار افزایش 30 تا 40 درصدی بهای بلیت هواپیما به دلیل افزایش مشکلات شده‌اند.

  اوایل مهرماه سال گذشته قیمت بلیت هواپیما 30 درصد افزایش یافت، اما پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و افزایش قیمت سوخت، شركت‌های هواپیمایی كشور در پرداخت هزینه‌های سوخت خود دچار مشكل شدند و پس از بررسی‌های بسیار، مجوز افزایش 14 درصدی قیمت در تیرماه سال جاری داده شد. اما به دلیل فاصله زمانی بین افزایش قیمت سوخت و قیمت بلیت شركت‌های هواپیمایی به شركت پخش فرآورده‌های نفتی بدهكار شدند و حتی كار تا جایی پیش رفت كه شایع شد سوخت‌رسانی به شركت‌های هواپیمایی بدهكار متوقف شده است.
  شرکت‌های هواپیمایی معتقدند افزایش هزینه سوخت، هزینه هر نفر ساعت صندلی پروازی را 12 دلار افزایش داده و این در حالی است كه این میزان افزایش نرخ بلیت هواپیما فقط 6 دلار را پوشش می‌د‌هد؛ بنابراین همچنان شركت‌های هواپیمایی با زیان انباشته روبه‌رو هستند.
  در این‌راستا عبدالرضا موسوی، رییس هیات‌مدیره انجمن شركت‌های هواپیمایی درباره بدهی شركت‌های هواپیمایی به شركت پخش فرآورده‌های نفتی اظهار كرد: منتظر هستیم تا دولت و مجلس فكری به حال ما كنند تا از این بحران عبور كنیم. وی در ادامه با اشاره به طولانی شدن این روند، گفت: این امر نیاز به انجام كار كارشناسی دارد و باید اسناد و مداركی را برای بررسی ارسال می‌كردیم كه این كار را انجام داده‌ایم. وی با تاكید بر این‌كه به دنبال افزایش قیمت بلیت نیستیم زیرا به مردم فشار وارد می‌شود،‌ تصریح كرد: نظر ما بیشتر تعدیل نرخ سوخت است.
  موسوی ادامه داد: اگر نرخ سوخت تعدیل شود و ارز نیز با نرخ ترجیحی به ما داده شود، حاضر هستیم كه قیمت تا مدت‌ها به صورت فعلی باقی بماند.

  در داخل هم تحریم هستیم

  در همین حال سایت خبری جهان نیوز نوشت: مسوولان شرکت‌های هواپیمایی در جمع اعضای کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه اگر قیمت بلیت هواپیما را درآینده افزایش ندهیم با مشکلات جدی مواجه خواهیم بود، تاکید کردند: قیمت بلیت‌ها باید حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یابد. یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی با اشاره به این جلسه گفت: مسوولان شرکت‌های هواپیمایی معتقدند از زمانی که کشورهای غربی سوخت هواپیما را تحریم کرده‌اند، هزینه‌های ما برای هر پرواز حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است.
  وی همچنین به نقل از مسوولان هواپیمایی، بدهی‌های شرکت های هواپیمایی به فرودگاه‌های داخلی کشور را از دیگرمشکلات این سازمان خواند. وی با بیان اینکه اگر قیمت بلیت هواپیما را درآینده افزایش ندهیم با مشکلات جدی مواجه خواهیم بود، افزود: قیمت بلیت‌ها باید حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یابد. درحال حاضر ما نه تنها در خارج بلکه در داخل هم به دلیل برخی بدسلیقگی‌ها تحریم هستیم.پیشنهاد افزایش 30 تا 40 درصدی درحالی مطرح می‌شود که چندی پیش نیز وزیر راه و شهرسازی گفته بود که شرکت‌های هواپیمایی پیشنهاد افزایش ۱۷ درصدی قیمت بلیت را به شرط افزایش کیفیت خدمات و پرداخت بدهی شرکت ملی نفت به دولت دادند. وزیر راه و شهرسازی همچنین تصریح کرد: از زمانی که اجازه فروش بلیت گران به شرکت‌های هواپیمایی داده شد قرار شد تا پول سوخت را با قیمت ۴۰۰ تومان به شرکت نفت بپردازند.
  وی با اشاره به اینکه اگر شرکت‌های هواپیمایی در تسویه هزینه سوخت مشکل دارند و از سویی در کیفیت خدمات دهی هم تغییری ایجاد نشده است پس چرا بلیت هواپیما را گران کردیم، افزود: شرکت‌های هواپیمایی به دولت پیشنهاد دادند که افزایش ۱۷درصدی قیمت بلیت هواپیما می‌تواند هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت سوخت از ۱۰۰ تومان به ۴۰۰ تومان را پوشش دهد؛ بنابراین دولت هم مجوز افزایش قیمت بلیت را داد.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 28th, 2011 در ساعت 18:54:37

 2. The Following User Says Thank You to Double Hotel For This Useful Post:

  obhan$ (November 28th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0