برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Double Hotel ?????? ??
  Double Hotel
  هوانورد عادی-استوار دوم
  October 2011
  tehran sky
  103
  تعداد تشکر : 398
  Thanked 362 Times in 90 Posts

  ??? ??? ***** ماژول سیستم‌های هیدرولیك هواپیما طراحی و ساخته شد

  تین نیوز: متخصصان یك شركت سازنده تجهیزات هوایی، موفق به طراحی و ساخت مجموعه ***** ماژول سیستم‌های هیدرولیكی شدند كه از قطعات مهم مورد استفاده در هواپیماهاست.

  محمد مهدی ایزد پناه، مسوول واحد ساخت شركت سازنده این مجموعه اظهاركرد: فلیتر ماژول یكی از بخش‌های مهم در صنایع هوایی، انواع پرنده‌ و هواپیماست كه وظیفه ***** كردن سیال سیستم هیدرولیكی را بر عهده دارد.

  وی افزود: ***** ماژول سیستم‌های هیدرولیكی علاوه بر ***** كردن و تمیز كردن، گزارش وضعیت فشار، كنترل حداكثر فشار و كنترل جهت جریان سیال در سیستم‌های هیدرولیكی پرنده‌ها را بر عهده دارند و به همین سبب پس از پمپ كه وظیفه پمپاژ كردن سیال در سیستم‌های هیدرولیكی را بر عهده دارد، از مهمترین بخش‌های موجود در انواع پرنده‌ها محسوب می‌شود.

  به گفته ایزدپناه، ***** ماژول ساخته شده از قطعات و زیرمجموعه‌هایی مانند شیر اطمینان، سوئیچ فشاری،‌ شیر سولنوئیدی، اندیكاتور فشار و... تشكیل شده كه تمامی این اجزا در شركت مذكور طراحی و ساخته شده است.

  مسوول واحد ساخت شركت هواپیمایی سازنده این مجموعه در پایان خاطرنشان كرد: این پروژه بر اساس قرارداد با یك شركت هواپیماسازی اجرا شده و در موعد مقرر و با هزینه‌ای مناسب نسبت به خرید خارجی به اتمام رسیده ‌است. در حال حاضر تمام مجموعه‌های تحت قرارداد به كارفرما تحویل داده شده و آزمون عملیاتی نمونه‌ تست بر روی پرنده نیز با موفقیت انجام شده است.
  #1 ارسال شده در تاريخ November 30th, 2011 در ساعت 12:11:44

 2. The Following User Says Thank You to Double Hotel For This Useful Post:

  IRIAF F-14A (May 2nd, 2013)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: November 9th, 2011, 17:12:27
 2. ????: 1
  ????? ?????: June 30th, 2011, 14:27:28
 3. ????: 1
  ????? ?????: June 29th, 2011, 10:25:06
 4. ????: 0
  ????? ?????: January 24th, 2008, 20:45:06

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0