برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. pejmanmhatc ?????? ??
  pejmanmhatc

  مدیر انجمن مراقبت پرواز
  January 2011
  ایران
  181
  تعداد تشکر : 1,417
  Thanked 944 Times in 176 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 3

  ??? ??? اعلام حمایت همگانی کنترلرها از مهندس طالبی در حضور عالی ترین مقام صنعت هوانوردی کشور

  پس از انتشار خبر افتخار آمیز واکنش مهندس طالبی در مورد پرواز حج و پیش گیری از وقوع فاجعه ای بزرگ، اخباری مبنی بر صدور تذکر کتبی توسط مقامات شرکت فرودگاه ها به وی، منتشر شد. در همین راستا و با اوج گیری رفتارهای اعتراضی کنترلرهای فرودگاه بین المللی مهرآباد در حمایت از مهندس طالبی، جمعی از کنترلرهای فرودگاه مهرآباد، فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) و مرکز کنترل فضای کشور، به منظور اعلام اعتراض رسمی خود نسبت به رویدادهای اخیر در دفتر خلبان نخجوانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس محترم سازمان هواپیمایی کشوری، حضور یافتند. با شنیدن این خبر، دبیرکل جامعه و برخی از اعضای هیئت مدیره ی این نهاد با پیوستن به همکاران و حضور در دفتر ریاست سازمان، وی را در جریان رخدادهای مرتبط با پرواز حج قرار دادند. در این جلسه نکات متعددی توسط دبیرکل جامعه و همکاران مطرح شد که از مهم ترین آن ها می توان به تأثیر منفی رفتار غیر حرفه ای برخی مقامات با مهندس طالبی، بر انگیزه ی کاری کنترلرهای سراسر کشور و پیروی آن بر ایمنی پروازها اشاره کرد. در ادامه خلبان نخجوانی ضمن تقدیر و تشکر از مهندس طالبی و عملکرد خوب ایشان و قدردانی از سعه ی صدر کنترلرها، نسبت به پیگیری و تلاش برای احقاق حقوق کنترلرها و به خصوص حقوق مسلم مهندس طالبی، قول های مساعدی دادند. جامعه ی متخصصین مراقبت پرواز ایران ضمن تشکر از رییس محترم سازمان هواپیمایی کشوری به خاطر توجه ویژه به دغدغه های تخصصی کنترلرها، از مسئولان ذیربط می خواهد تا با تدبیر و دور اندیشی، اجازه ندهند این افتخار ملی تحت تأثیر رفتارهای ناروا، غیرمنصفانه و حاشیه ای واقع شود.

  لازم به ذکر است با توجه به اینکه انتشار خبر مرتبط، با مجوز و تأیید معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها انجام شده است، در صورت محرز شدن صدور تذکر کتبی برای مهندس طالبی – عضو این نهاد- حق پیگیری های قانونی و حقوقی برای این نهاد محفوظ خواهد بود.
  GTA
  ATC Of ZDN
  &
  SYZ
  #1 ارسال شده در تاريخ December 1st, 2011 در ساعت 23:59:05

 2. The Following 4 Users Say Thank You to pejmanmhatc For This Useful Post:

  Ali Pilot (December 2nd, 2011), Amiralikarimi (December 2nd, 2011), FA M.Masoud (December 2nd, 2011), IR Blue SKY (December 2nd, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0