برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Double Hotel ?????? ??
  Double Hotel
  هوانورد عادی-استوار دوم
  October 2011
  tehran sky
  103
  تعداد تشکر : 398
  Thanked 362 Times in 90 Posts

  ??? ??? با شركت هاي هواپيمايي متخلف در عمليات يخ زدايي برخورد مي شود

  عمليات زمستاني شركت هاي هواپيمايي در فرودگاههاي مهرآباد، امام خميني (ره)، مشهد، تبريز، اردبيل و اروميه براي اولين بار زير ذره بين مميزان سازمان هواپيمايي كشوري مي رود. به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، كاپيتان رضا نخجواني معاون وزير راه وشهرسازي و رييس سازمان هواپيمايي كشوري اظهارداشت: سازمان هواپيمايي كشوري شركت هاي هواپيمايي و خدمات فرودگاهي به منظور انجام صحيح و استاندارد به لحاظ ارتقا ايمني هواپيماها، در زمينه دستورالعمل هاي اجرايي تجهيزات و نيروي انساني آموزش ديده را در يك برنامه منظم در فرودگاههاي مهرآباد، امام خميني (ره)، مشهد، تبريز، اردبيل و اروميه در مرحله اول مميزي مي كند.
  وي افزود: به لحاظ ارتباط De-icing/Anti-icing با مقوله ايمني پرواز ها در فصل زمستان پس از انجام مميزي و اعلام يافته هاي مميزي و اعطاي مهلت جهت رفع عدم تطابق ها، تمامي شركت هاي هواپيمايي تا پايان مهلت اعلام شده بايد نسبت به رفع آنها اقدام نمايند.
  معاون وزير راه و شهرسازي خاطرنشان كرد: بديهي است پس از انجام مميزي، بازرسي هاي سرزده از شركت هاي هواپيمايي انجام خواهد پذيرفت و شركت هاي هواپيمايي كه شرايط استاندارد De-icing/Anti-icing را نداشته باشند و درصدد رفع نواقص خود برنيايند مجاز به انجام عمليات پروازي در هنگام بارش برف و يخبندان نخواهند بود.
  گفتني است؛ اسناد آموزشي Recommendations for De-icing/Anti-icing Aeroplanes on the Ground و فيلم هاي آموزشي در زمينه De-icing/Anti-icing و برنامه مميزي در سايت سازمان به آدرس www.cao.ir موجود مي باشد.


  منبع: روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري
  #1 ارسال شده در تاريخ December 3rd, 2011 در ساعت 17:29:12

 2. The Following User Says Thank You to Double Hotel For This Useful Post:

  Dream Bird (December 3rd, 2011)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: July 25th, 2011, 10:04:49
 2. ????: 0
  ????? ?????: June 5th, 2011, 09:31:32
 3. ????: 6
  ????? ?????: March 10th, 2011, 18:56:25
 4. ????: 2
  ????? ?????: January 24th, 2009, 15:55:53

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0