رييس سازمان هواپيمايي كشوري عصر امروز طي حكمي مراد اسماعيلي را به عنوان مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركت ها و موسسات هوانوردي اين سازمان منصوب كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، كاپيتان رضا نخجواني در اين حكم خطاب به مديركل جديد دفتر نظارت بر فرودگاهها شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان آورده است؛ با نصب العين قراردادن تقواي الهي و با استعانت از تجربيات كارشناسان و همه همكاران سازمان و با رويكرد اصلاح فرايندها، شفاف سازي امور و رعايت كرامت انساني و تكريم ارباب رجوع، توانمند سازي كاركنان تحت امر و انجام امور در بستر فناوري اطلاعات در چارچوب مقررات براي بهبود و اعتلاي ماموريت هاي اين دفتر گام هاي موثر برداريم.
وي در اين حكم اظهاراميدواري كرد با استعانت از درگاه خداوند متعال و در سايه رهنمودهاي مقام عظماي ولايت حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و مردم شريف كشورمان موفق و مويد باشيد.
و در ادامه اين مراسم از زحمات و خدمات شايسته و صادقانه غلامرضا رستميان مديركل سابق دفتر نظارت بر فرودگاهها شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري قدرداني كرد و اظهارداشت: ايشان ساليان متمادي در صنعت حمل و نقل هوايي منشا خير و خدمات بودند.
مراد اسماعيلي تاكنون معاونت اداره كل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري را عهده دار بوده است.

منبع: روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري