برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Double Hotel ?????? ??
  Double Hotel
  هوانورد عادی-استوار دوم
  October 2011
  tehran sky
  103
  تعداد تشکر : 398
  Thanked 362 Times in 90 Posts

  ??? ??? مدیر عامل شركت هواپیمایی آسمان: گام نخست بهبود وضعیت شركت های هواپیمایی اصلاح ساختار اقتصادی آنهاست

  مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان گفت: گام نخست بهبود وضعیت شركت های هواپیمایی اصلاح ساختارهای اقتصادی آنهاست.

  علی عابدزاده اظهار داشت: با تغییر ساختار اقتصادی كشورتوسط دولت ساختارهای مالی ایرلاین‌ها نیز به سمتی باشد كه مدیران صنعت حمل و نقل هوایی بتوانند از بحران‌هایی كه توسط كشورهای غربی ایجاد می‌شود، عبور كنند.

  عابد زاده با اشاره به لزوم مساعدت دولت برای حل مشكلات شركتهای هواپیمایی افزود: در حال حاضر مجموعه حمل و نقل هوایی كشور در ابعاد تخصصی، تجربه‌ لازم را كسب كرده است تا بتواند مسائل تحریم را برطرف كند.

  وی با تأكید بر اینكه باید به ساختارهای ایرلاین‌ها توجه خاص و ویژه شود، اظهار داشت: ایرلاین‌های كشور با سازمان هواپیمایی قوی و فعالی همكاری می‌كنند كه می‌تواند مشكلات شركت‌ها را برطرف كند بنابراین ایرلاین‌ها از نظر مدیریتی و نگرش‌های تخصصی صنعت با مشكلی مواجه نیستند.

  مدیر عامل شركت هواپیمایی آسمان خاطرنشان كرد: برطرف شدن مشكلات ساختار اقتصادی ایرلاین‌ها منوط به مساعدت‌ها و همكاری دولت است.

  آزادسازی قیمت بلیت به معنای چند برابر شدن آن نیست
  مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان با تأكید بر لزوم آزاد‌سازی قیمت بلیت هواپیما، ادامه داد: نباید تصور كرد که آزادسازی قیمت‌ها به معنای افزایش چند برابری نرخ‌هاست ضمن اینكه با افزایش قیمت بلیت درمقطعی كوتاه برخی از مشكلات صنعت برطرف می‌شود.

  به گفته عابد زاده اگر در مقطعی كوتاه نرخ بلیت هواپیما حدود 30 تا 40 درصد افزایش یابد، ساعات پرواز هواپیماها افزایش می‌یابد و هرچه ساعات پرواز افزایش یابد، هزینه‌ها كاهش می‌یابد.

  وی افزود: با كاهش هزینه شركتهای هواپیمایی آنها می‌توانند نرخ‌های بلیت را پس از مدتی كاهش دهند.

  مدیر عامل شركت هواپیمایی آسمان خاطرنشان كرد: یك سال پس از آزادسازی قیمت بلیت هواپیما در نتیجه رقابت‌های سالمی كه شركت‌های هواپیمایی با یكدیگر خواهند داشت، نرخ‌ها حتی در شرایطی خاص كاهش پیدا می‌كند.

  وی ادامه داد: چنین شرایطی در تمام دنیا مصداق دارد و ما هم باید ادامه‌رو راه شركت‌های هواپیمایی موفق دنیا باشیم.

  مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان در مورد نرخ‌گذاری قیمت بلیت براساس میزان خدمات ایرلاین‌ها نیز گفت: این طرح در نهایت باید عملیاتی شود و طرحی است كه در تمامی دنیا اجرا شده است.

  وی با اشاره به لزوم اصلاح ساختارهای مالی شركتهای هواپیمایی ادامه داد: به دنبال این اصلاح،این رقابت و توانمندی‌های مدیریتی است كه تعیین می‌كند در چه درجه‌ای از اهمیت، ایمنی و خدمات‌رسانی قرار دارند.

  در همه جای دنیا مردم هزینه جابجایی خود با هواپیما را می پردازند
  مدیرعامل شركت هواپیمایی آسمان با بیان اینكه دولت ها نقشی درپرداخت هزینه جابجایی مردم در بخش هوایی ندارند،خاطرنشان كرد: در همه جای دنیا هزینه‌های حمل و نقل هوایی توسط خود مردم پرداخت می‌شود چرا كه قشر خاصی از حمل و نقل هوایی استفاده می‌كنند.

  وی ادامه داد: حمل و نقل هوایی از سویی به عنوان حمل ونقل گران محسوب می شود و از سوی دیگر در كشور ایران تنها 1.5 تا 2 درصد مردم از هواپیما به عنوان وسیله جابه‌جایی استفاده می‌كنند.

  عابد زاده با بیان اینكه98 درصد مردم از قطار و خودرو برای سفر‌های خود استفاده می‌كنند،تصریح كرد: لزومی ندارد كه دولت یارانه‌ای سنگین را در ابعاد مختلف به این صنعت اختصاص دهد.

  مدیر عامل شركت هواپیمایی آسمان با تاكید بر اینكه قطعاً این یارانه‌های سنگین موجب عدم رشد شركت‌های هواپیمایی خواهد شد،افزود: اگر دولت اجازه دهد مردم خود هزینه‌های جابه‌جایی را پرداخت كنند، شركت‌های هواپیمایی فرصت پیدا می‌كنند تا از محل درآمدهایی كه كسب می‌كنند، مشكلات صنعت را برطرف كنند.

  مرجع : خبرگزاری ايرنا
  کد مطلب : 76320
  #1 ارسال شده در تاريخ December 14th, 2011 در ساعت 15:04:15

 2. The Following 5 Users Say Thank You to Double Hotel For This Useful Post:

  Ali Pilot (December 14th, 2011), ams (December 14th, 2011), Farhan (December 14th, 2011), IR Blue SKY (December 14th, 2011), mona (December 15th, 2011)

??????? ?????

 1. ????: 0
  ????? ?????: May 24th, 2010, 00:19:17
 2. اشنایی با بالگرد شناسایی Bell-OH Kiowa
  ???? بهرام 0098 ?? ????? بالگردهای نظامی
  ????: 0
  ????? ?????: January 31st, 2010, 15:29:44
 3. آشنایی با تیم آکروجت نیروی هوایی عربستان سعودی (Saudi Hawks)
  ???? foxbat ?? ????? نیروی هوایی کشورهای دیگر
  ????: 0
  ????? ?????: December 14th, 2007, 02:54:16
 4. ????: 0
  ????? ?????: November 25th, 2007, 19:39:20

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0