برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? اسماعيلي:‌ فرودگاهها به اخذ گواهينامه هاي فرودگاهي اقدام كنند

  مدير عامل در همايش معاونان عمليات هوانوردي:‌ فرودگاهها به اخذ گواهينامه هاي فرودگاهي اقدام كنند


  در دومين روز از همايش معاونان عمليات هوانورديدر بوشهر روز(چهارشنبه – 23 آذر) رييس هيات مديره و مدير عامل شركت فرودگاههاي كشور اقدام فوري فرودگاههاي واجد شرايط به اخذ گواهينامه هاي فرودگاهي را خواستار شد.

  به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان بوشهر، در اين همايش دو روزه كه از روز سه شنبه با عنوان "استانداردهاي ايمني و الزامات بين المللي " و با شركت معاونان عمليات هوانوردي فرودگاهها در فرودگاه بوشهر افتتاح شد، "محسن اسماعيلي" بر لزوم توجه هر چه بيشتر به موضوع آموزشهاي تخصصي علمي كاربردي در فرودگاهها تاكيد و در خصوص توجه بيش از پيش معاونان عمليات هوانوردي به مقوله " ايمني " توصيه هايي ارائه كرد.


  مدير عامل همچنين بر ضرورت هماهنگي معاونان عمليات هوانوردي با مديران فرودگاهها تاكيد كرد و از آنها خواست ضمن شناسايي افراد كارآمد به انتقال تجربيات خود در زمينه صنعت هوانوردي به آنها اقدام كنند.


  در اين همايش كه با حضور مشاوران مدير عامل و جمعي از مسئولان استاني برگزار شده است " محمود رسولي نژاد" معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاههاي كشور نيز در سخناني با تشريح وظايف معاونان عمليات هوانوردي از آنها به دليل تلاش براي ارتقاي سطح ايمني در فرودگاهها قدرداني كرد.  " صفايي " رييس شوراي حمل و نقل و سرپرست اداره كل راه و شهر سازي استان بوشهر نيز در سخناني در اين همايش از عملكرد اداره كل فرودگاههاي استان ابراز خوشنودي كرد.  در مراسم افتتاح اين همايش " مرتضي گچكوب " مدير كل فرودگاههاي استان بوشهر ضمن خير مقدم به شركت كنندگان، در باره اهميت بهره وري و استفاده بهينه از منابع شركت فرودگاههاي كشور براي تحقق اهداف آن در فرودگاهها سخنراني كرد.

  منبع : airport.ir

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ December 15th, 2011 در ساعت 11:40:42

 2. The Following User Says Thank You to abasfb For This Useful Post:

  mona (December 15th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0