برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. Double Hotel ?????? ??
  Double Hotel
  هوانورد عادی-استوار دوم
  October 2011
  tehran sky
  103
  تعداد تشکر : 398
  Thanked 362 Times in 90 Posts

  ??? ??? قاچاقچی مواد مخدر در فرودگاه

  درصورتی كه در فرودگاه خانم یا آقایی آمد و از شما خواهش كرد تا ساك یا كیف او را در بارهای خود قرار دهید، چون او ظرفیت بارش تكمیل شده، به هیچ وجه چنین درخواستی را قبول نكنید كه ممكن است ناخواسته قاچاقچی مواد مخدر شوید و در فرودگاه مقصد دستگیر شده و به اعدام محكوم شوید!
  هم اكنون ایرانیان زیادی در كشورهای عربی، مالزی و اندونزی در صف اعدام قرار دارند فقط به خاطر اینكه مثلاً یك خانم به آنها گفته میشه چمدان من را هم شما ببرید؟! من ظرفیت بارهام تكمیل شده!
  و بدین ترتیب فرد ساده لوح گول می‌خورد قربانی مواد مخدر می‌شود. و به این سادگی قاچاقچیان چمدانهای خودشان را با نام دیگران رد و بدل می‌كنند تا از گزند دستگیر شدن در امان بمانند!
  در فرودگاه‌ها همیشه مراقب این موارد باشید و سریع گول احساسات ایرانی خود را نخورید كه برای شما گران تمام می‌شود! نه گفتن به خواسته‌های شوم دیگران را از هم اكنون یاد بگیرید!
  آنچه در این میان بیشتر جلب توجه می‌كند این است كه قاچاقچیان برای اجرای نقشه‌های خود حتی حاضرند افراد بی‌گناهی را قربانی كنند. برخی از آنها با حضور در فرودگاه‌های مورد نظرشان و شناسایی مسافرانی كه قصد عزیمت به كشورهایی نظیر كشورهای حاشیه خلیج فارس یا جنوب شرق آسیا را دارند، با این بهانه كه بارشان سنگین‌تر از حد مجاز است، از طعمه شان كه بار كمتری دارد، می‌خواهند یكی از ساك‌های آنها را برایشان به آن سوی گیت حمل كند.
  حال آنكه قاچاقچیان از قبل در داخل این ساك كه معمولاً ساكی كوچك یا حتی كیف لپ تاپ است، محموله مواد مخدر را جاسازی كرده‌اند و اگر در هنگام بازرسی، محموله كشف نشد، پس از گذر از گیت امنیتی ساك را از طعمه شان پس می‌گیرند و اگر هم محموله كشف شد، آن وقت این مسافر از همه جا بی‌خبر است كه به عنوان قاچاقچی دستگیر خواهد شد.
  برخی قاچاقچیان نیز بعد از شناسایی مسافران، با این بهانه كه فردی در فرودگاه كشور مقصد منتظر بسته ارسالی آنهاست، از مسافران می‌خواهند كه در ازای دریافت مبلغی نسبت به انتقال بسته آنها اقدام كنند. حال آنكه از قبل در بسته مورد نظر مواد مخدر جاسازی كرده‌اند و با این شگرد قصد انتقال محموله خود را دارند.
  بنابر این به مسافران توصیه می‌شود به هیچ عنوان بار و محموله اضافی از افراد ناشناس دریافت نكنند، چرا كه درصورت دستگیر شدن در كشورهای مقصد، مجازات سختی - حتی اعدام - در انتظار آنها خواهد بود و این درحالی است كه برای این افراد، از دست پلیس، وزارت امور خارجه و دولت ایران هیچ كاری ساخته نیست؛ چرا كه از آنها مواد مخدر كشف شده و باید طبق مقررات كشور مورد نظر با این افراد برخورد شود.


  مرجع : جمهوری اسلامی
  کد مطلب : 77001
  #1 ارسال شده در تاريخ December 18th, 2011 در ساعت 13:41:26

 2. The Following User Says Thank You to Double Hotel For This Useful Post:

  mona (December 18th, 2011)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0