برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? توسعه مرحله اول فرودگاه شیراز با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال آغاز شد

  معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار فارس گفت: اولین مرحله توسعه فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز با اعتباری بالغ بر 210 میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی آغاز شد.محسن اردکانی افزود: توسعه ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه، گام نخست در اجرای طرح جامع فرودگاه شیراز بوده که با مشارکت بخش خصوصی به مساحت هفت هزار و 800 متر مربع در حال اجراست.
  وی همچنین به حجم زیاد خودروها در محوطه ترمینال فرودگاه اشاره کرده و گفت: به منظور ساماندهی این خودروها و جلوگیری از ازدحام آنها در محوطه فرودگاه، احداث پارکینگ طبقاتی توسط بخش خصوصی به مساحت 26 هزار متر مربع و با ظرفیت 750 دستگاه خودرو در پنج طبقه در دست ساخت است که بخشی از آن نیز به فضاهای تجاری و اداری اختصاص یافته است.
  گزارش خبرگزاری مهر، معاون عمرانی استاندار فارس یادآور شد: نیاز اصلی این فرودگاه احداث ساختمان پلیس، ساختمان امنیتی زمینی و آتش نشانی بوده که با زیر بنایی حدود سه هزار و 800 متر مربع و اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال از اعتبارات شرکت فرودگاههای کشور اجرا می شود همچنین محوطه سازی و اصلاح سیستم دفع فاضلاب فرودگاه شیراز به متراژ 70 هزار متر که با برنامه ریزی به عمل آمده در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
  اردکانی با بیان اینکه شیراز به لحاظ اهمیت و حجم پروازی سومین فرودگاه کشور محسوب می شود، یادآور شد: اختصاص هشت میلیارد ریال اعتبار به اجرای محوطه سازی مناسب و متناسب با فرهنگ اسلامی از اولویت هایی پروژ های عمرانی فرودگاه شیراز است.
  معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار فارس با اشاره به جایگاه ملی و بین المللی فرودگاه شیراز در زمینه تعداد پرواز، گفت: امیدواریم با رویکرد و اهتمامی که در استان به اجرای پروژه های عمرانی وجود دارد، هر چه سریعتر شاهد تحولاتی عظیم عمرانی در استان باشیم.

  تیک آف

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ January 1st, 2012 در ساعت 20:00:11

 2. The Following User Says Thank You to abasfb For This Useful Post:

  ams (March 3rd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0