تین نیوز: سرپرست فرودگاه طبس گفت: از صبح امروز پرواز هواپیمای طبس - تهران و بالعکس از سر گرفته شد.

امین‌الله صولتی اظهار داشت: از امروز یکشنبه هجدهم دی‌‌ماه با همکاری شرکت هسا (هواپیماسازی ایران)، پرواز هواپیمای طبس ـ تهران و بالعکس از سرگرفته می‌شود.
وی با اشاره به تعطیلی یک ماهه این پرواز بیان داشت: متأسفانه پرواز طبس - تهران به دلیل عدم استقبال مردم و مسائل و مشکلات فنی که در شرکت هسا به‌وجود آمده بود، تعطیل شد که مسائل فنی توسط متخصصان برطرف و این پرواز با پیگیری‌های انجام شده دوباره برقرار شد.
سرپرست فرودگاه طبس با اشاره به هزینه 661 هزار ریالی بلیط این پرواز یک ساعت و 35 دقیقه‌ای، یادآور شد: هواپیمای تهران - طبس در ساعت 9 صبح روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از فرودگاه مهرآباد تهران پرواز و در ساعت 10 و 35 دقیقه در فرودگاه طبس به زمین می‌نشیند و پس از 45 دقیقه توقف و بازبینی مسائل فنی دوباره در ساعت 11 و 15 دقیقه فرودگاه طبس را به مقصد پایتخت ترک می‌کند.
صولتی با اشاره به شرکتهای «آسمان» و «تابان» که در گذشته پروازهای طبس - تهران را بر عهده داشتند، گفت: در حال حاضر این پرواز به عهده شرکت هسا بوده و توسط هواپیمای 35 نفره انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه ما دست همه نهادهای دولتی و خصوصی و افرادی که مایل به چارتر کردن پروازها هستند را به گرمی می فشاریم، از مسئولان خواست تا اگر امکان چارتر کردن پرواز از سوی آنها وجود دارد در اولین فرصت به فرمانداری شهرستان طبس مراجعه کنند.