ایروسنتر,بزرگترین مرکز هوافضا و هوانوردی ایران

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 57 مجموع
dqw
    هوانورد نیمه فعال-ستوان سوم

موقعیت
    شیراز

hot ثبت نام دانشگاه افسری در سال 90-91 شروع شد . منتظران برن ثبت نام.

با سلام و خسته نباشید به دوستان و کاربران خوب ایروسنتر و سلام ویژه به دوست خوبم f-14 tomcat.

آقا بالاخره ثبت نام شروع شد از همین الان استرس و هیجان گرفتتم اینم آدرس خبری من :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...]

میخواستم بدونم جریان و روش انتخاب رشته واسه دانشگاه افسری چطوری. مثلا هر رسته (زمینی،دریایی،هوایی) یک رشته یا هر دانشگاه تنها مجاز به انتخاب یک رشته هستیم و یا عشقی هست؟

هوانورد فعال-سرهنگ

آواتار F-14A TOMCAT

موقعیت
    ----
    ارسال های وبلاگ
    2

پیشفرض پاسخ: ثبت نام دانشگاه افسری در سال 90-91 شروع شد . منتظران برن ثبت نام.

والا خوش به حالت شما18 سالته؟ما هنوز16سالمونه وباید 2سال دیگه بگزرونیم راستی آزمون که سخت نیست خودت را برای تست های پزشکی آماده کن امیدوارم شاهد پروازت در آسمان باشم سه توصیه بهت میکنم:

توکلت به خدا باشه،توکلت به خدا باشه،توکلت به خدا باشه

ویادت باشه حتما قبل آزمون وتست پزشکی دعای توسل وآیة الکرسی بخونی

یاحق
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...]

3. کاربر زیر پست F-14A TOMCAT عزیز را پسندیده است :

Sky Fighter (January 10th, 2012)

موقعیت
    شیراز

توکل کردم به خدا چون واقعا رد کردن این هفت خان رستم مخصوصا واسه خلبانی بدون لطف و کمک خدا نشدنی هست حتی اگر تمام شرایط رو داشته باشی. منم مشکلم یکم تو سیستم تعادلی هست که اونو با تمرینات پزشک رفع کردم و یه هشت نه کیلویی هم اضاف وزن بر اساس سیستم بی ام آی دارم که اونم دارم کم میکنم دیگه تو چیزیش میشکلی ندارم امیدوارم موقع آزمون پزشکیش هم شرایط بدنیم تغییر نکنه بعد از خدا و امام زمان هم متوسل شدم به شهید بابایی که انشاالله خلبان بشم و اگر خدا صلاح میدونه شهید بشم. یا علی

5. کاربر زیر پست Sky Fighter عزیز را پسندیده است :

F-14A TOMCAT (January 10th, 2012)

هوانورد فعال-سرهنگ

آواتار F-14A TOMCAT

موقعیت
    ----
    ارسال های وبلاگ
    2

نقل قول ارسالی توسط Sky Fighter مشاهده موضوع
    توکل کردم به خدا چون واقعا رد کردن این هفت خان رستم مخصوصا واسه خلبانی بدون لطف و کمک خدا نشدنی هست حتی اگر تمام شرایط رو داشته باشی. منم مشکلم یکم تو سیستم تعادلی هست که اونو با تمرینات پزشک رفع کردم و یه هشت نه کیلویی هم اضاف وزن بر اساس سیستم بی ام آی دارم که اونم دارم کم میکنم دیگه تو چیزیش میشکلی ندارم امیدوارم موقع آزمون پزشکیش هم شرایط بدنیم تغییر نکنه بعد از خدا و امام زمان هم متوسل شدم به شهید بابایی که انشاالله خلبان بشم و اگر خدا صلاح میدونه شهید بشم. یا علی

وایسا بزار ما هم بیاییم!!!!!!!!!

دلت میاد تنهایی بری شهید شوی؟؟؟؟؟؟؟؟؟تک خوری کردن ممنوع

اگر قرار شهید بشویم ما هم هستیم تکیتکی که نمیشه ما هم دل داریم ،انشاءالله که قبولی وما شاهد پروازت در آسمان نیلگون ایران خواهیم بود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید. برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید...]

7. 2 کاربر مطلب F-14A TOMCAT عزیز را پسندیده اند

Sky Fighter (January 11th, 2012), امیررضا (April 4th, 2013)

هوانورد عادی - سرباز صفر

موقعیت
    t

سلام دانشگاه افسری سپاه ثبت نام نمی کند؟؟؟؟؟معدل من 14 هستش ارتش 16 برای انسانی می خواهد البته هنوز پیش دانشگاهی هستم

هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    آواتار delta

موقعیت
    tehraN
    ارسال های وبلاگ
    3

دوستان که پیش دانشگهای دارن الان پاس میکنن میتونن شرکت کنن ولی من چند هفته پیش رفتم بیمارستان بعثت یه چیزی رو فهمیدم """باید خیلی سالم باشی که رد نشی 

فک کنم الان هم دکتر برنجی پزشک هوایی باشه (اتاق طب کار) 

ارتودنسی هم مشکل نداره (پرسیدم) دندون هاتون سالم باشه 
    و در اخر تست ریه اش رو هم سخت میگیرن 

اگر اطلاعای دیگه ای بود در خدمتم 

در اخر هم بگم تست پزشکی غیر نظامی و با نظامی اصلا مقایسه نکنین 

یا علی 
    **خلبان ها به خدا نزدیک ترند**

10. 2 کاربر مطلب delta عزیز را پسندیده اند

F-14A TOMCAT (January 11th, 2012), Prince_M (October 13th, 2012)

هوانورد نیمه فعال-استوار یکم
    آواتار delta

موقعیت
    tehraN
    ارسال های وبلاگ
    3

دوستان که پیش دانشگهای دارن الان پاس میکنن میتونن شرکت کنن ولی من چند هفته پیش رفتم بیمارستان بعثت یه چیزی رو فهمیدم """باید خیلی سالم باشی که رد نشی 

فک کنم الان هم دکتر برنجی پزشک هوایی باشه (اتاق طب کار) 

ارتودنسی هم مشکل نداره (پرسیدم) دندون هاتون سالم باشه 
    و در اخر تست ریه اش رو هم سخت میگیرن 

اگر سوالی دیگه ای بود در خدمتم 

در اخر هم بگم تست پزشکی غیر نظامی رو با نظامی اصلا مقایسه نکنین 

یا علی 
    **خلبان ها به خدا نزدیک ترند**

موقعیت
    شیراز

نقل قول ارسالی توسط dvb98 مشاهده موضوع
    سلام دانشگاه افسری سپاه ثبت نام نمی کند؟؟؟؟؟معدل من 14 هستش ارتش 16 برای انسانی می خواهد البته هنوز پیش دانشگاهی هستم
    دانشگاه امام حسین سپاه و کلا دانشگاه های زیر نظر سپاه همراه با آزمون سراسری دانشجو میگرین و اول باید رشته و سپس دانشگاه های سپاه رو انتخاب کنی بعد اگه قبول شدی میری واسه آزمون پزشکی و اگه تو اون هم قبول شدی به استخدام و دانشجویی سپاه پاسداران در میای.

موقعیت
    شیراز

نقل قول ارسالی توسط F-14A TOMCAT مشاهده موضوع
    وایسا بزار ما هم بیاییم!!!!!!!!!

دلت میاد تنهایی بری شهید شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟تک خوری کردن ممنوع

اگر قرار شهید بشیم ما با هم هستیم تکی تکی که نمیشه ما هم دل داریم ،انشاءالله که قبول شی وما شاهد پروازت در آسمان نیلگون ایران خواهیم بود
    انشاالله یه روز جفتمون با هم سوار تامکت نه سوار شفق 2 (جریانش رو که در نظر داری) کنار هم تو آرایش پروازی fluid two با هم پرواز کنیم و مثل الان که تا اسم نیروهوایی و شهداش میان یاد بابایی و اردستانی و دوران و ستاری میوفتن یه روز هم بشه یاد ما هم بکنن. هی خدا یعنی میشه.................

14. کاربر زیر پست Sky Fighter عزیز را پسندیده است :

F-14A TOMCAT (January 11th, 2012)

مدیر تالار هوانوردي نظامي

آواتار IRIAF-TFB4

موقعیت
    Tehran--Dezful
    ارسال های وبلاگ
    1

کسی رو دلسرد نمیکنم.ولی دوستان رو توصیه میکنم به عاقبت مشاغل نظامی خصوصا ارتش فکر کنند.راهی است که وقتی رفتید باید تا تهش برید! و این تهش چیزی نیست جز 30 سال از عمرتون! یه تصور هست که خلبانی توی ارتش یه راه مفت و مجانی برای پرواز هست و بدون هیچ هزینه ای ما میتونیم خلبان بشیم.خیلیا با این تصور اومدن جلو و الان پشیمون هستند و راهی برای برگشت ندارن.البته برعکسش هم داریم میشناسم عزیزی رو که پزشکی دولتی قبول شده ولی بخاطر علاقه ای که داشت رفت خلبانی ارتش.... وقتی وارد خدمت ارتش شدید فقط اون 2-3 سال اولش براتون جذابیت داره بعدش خلبانی رو شغلتون محسوب میکنید نه عشقتون....! شما الان نه از خلبان بلکه از خیلی از نظامی ها بپرسی که اگه برگردی عقب باز هم وارد این مشاغل میشید قریب 80 درصدشون جوابشون منفی هست! البته خدای ناکرده این 80 درصد بی میل به شغلشون نیستند و بسیار هم خوب ظاهر میشن.اتفاقا اغلب این 80 درصد کارکشته ها و باسابقه ها و در بین خلبانها تاپ گانها هستند.منظورشون اینه که شاید میتونستند بهتر باشن.شاید در جایگاه یک دکتر یا مهندس بهتر عمل میکردند. شما هم خوب فکر کنید و یه 10 سال جلوترتون رو ببینید.فکر کنید که مثلا 10 سال دیگه میتونید یه مهندس خوب باشید یا اینکه 10 سال دیگه بورسیه دکترا بشید.یا از این دست مسائل براتون بیش بیاد.در کل 10 سال آیندتون رو در مشاغل نظامی و غیرنظامی بررسی کنید. موفق و سربلند باشید........

Iran Air Force
    Flying With F-4 Phantom Is Blessing from God

16. 10 کاربر مطلب IRIAF-TFB4 عزیز را پسندیده اند

AlirezA.A (March 20th, 2012), Captain Mostafavi (March 24th, 2012), F-14A TOMCAT (March 20th, 2012), FreeStar (March 23rd, 2012), kamy_f (March 22nd, 2012), mohammadnt (January 11th, 2012), nice fox (March 20th, 2012), Persian Bird (January 13th, 2012), Prince_M (October 13th, 2012), امیررضا (April 4th, 2013)

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Copyright © 2007 - 2012, Aerocenter.ir. All Rights Reserved.
تمامی حقوق نزد ایروسنتر محفوظ است.
مرکز هوافضا و هوانوردی ایروسنتر