برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? مصوبه مجلس براي تجهيز ناوگان هوايي کشور

  نمایندگان مجلس شورای اسلامی به یک فوریت طرحی رای مثبت دادند که در صورت تصویب نهایی آن، درصدی از فروش بلیت پروازهای داخلی و خارجی به شرکت مادرتخصصی فرودگاه‌ها اختصاص می‌یابد.

  به گزارش واحد مرکزی خبر؛ نمایندگان به یک فوریت طرح اصلاح ماده 48 قانون مالیات بر ارزش افزوده رای مثبت دادند.

  محمدرضا باهنر نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در بررسی فوریت این طرح تأکید کرد: طرح اصلاح ماده 48 قانون مالیات بر ارزش افزوده، پیش از این در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح شده است و در نوبت بررسی در جلسه علنی قرار دارد.

  مهرداد بائوج‌لاهوتی نماینده مردم لنگرود به عنوان طراح این طرح گفت: افزایش هزینه خدمات از مسافران داخلی و خارجی در قانون بودجه سال 1390 لحاظ شده اما لازم است تا این موضوع به قانون دائم تبدیل شود.

  سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا در موافقت با فوریت این طرح به ضرورت افزایش هزینه در قوانین سال بعد اشاره کرد.

  بهمن محمدیاری نماینده تالش به عنوان مخالف فوریت گفت: این موارد باید دارای ردیف بودجه مستقل باشد نه اینکه با گران شدن قیمت بلیت، بار سنگین بر مردم تحمیل شود.

  در اصلاح ماده 48 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب سال 1387 آمده است: به منظور تأمین هزینه اجرای برنامه‌های نگهداری، بهسازی و تجهیز فرودگاه‌های کشور ‌خصوصاً در مناطق محروم و همچنین استفاده از آخرین تجهیزات نوین فرودگاهی جهت ارائه خدمات به مسافرین در حد استانداردهای بین‌المللی به شرکت مادرتخصصی فرودگاه‌های کشور اجازه داده می‌شود بابت ارائه خدمات به مسافرین داخلی 5 درصد قیمت بلیت پروازهای داخلی و نسبت به هر مسافر که توسط هواپیما عازم خارج از کشور است مبلغ 250 هزار ریال ازطریق درج در بلیت یا قرارداد حسب مورد دریافت نماید.

  منابع حاصل به عنوان درآمد شرکت تلقی می‌شود و به حساب شرکت، افتتاح شده توسط خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز می گردد تا در چارچوب بودجه مصوب سالانه هزینه کند.

  همچنین براساس تبصره این ماده، دولت مکلف است هر سه سال یک بار براساس شرایط اقتصادی و به پیشنهاد وزارت راه و ترابری نسبت به تعدیل نرخ ارائه خدمات به مسافرینی که توسط هواپیما عازم خارج از کشور هستند اقدام کند.


  aviationnews

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ January 11th, 2012 در ساعت 11:27:57

 2. The Following 2 Users Say Thank You to abasfb For This Useful Post:

  Dream Bird (January 11th, 2012), IR Blue SKY (January 11th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0