برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? افزایش قیمت‌ بلیت‌های حمل و نقل پیش از نوروز منوط به نظر هیات دولت است

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌كه در گام دوم هدفمندسازی یارانه‌ها، اعمال افزایش قیمت‌ها تا پیش از فرا رسیدن نوروز منوط به نظر هیات دولت است، گفت: نرخ سوخت هواپیما 200 تومان نشده‌ است.

  شهریار افندی‌زاده – رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این‌كه گام دوم اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها با نظر رییس جمهوری، ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها و هیات دولت آغاز خواهد شد، اظهار كرد: با توجه به میزان افزایش قیمت حامل‌های انرژی سناریوهای متفاوتی برای افزایش نرخ حمل و نقل مسافر و بار در كلیه شقوق حمل و نقل به ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها ارائه شده است.

  وی با بیان این‌كه در این سناریوها تاثیر افزایش قیمت‌ها بر صنعت حمل و نقل نیز بررسی شده است، خاطرنشان كرد: افزایش نرخ حامل‌های انرژی و به ویژه بنزین نقش بسیاری در نرخ خدمات و بلیت دارد و برای جبران بخشی از هزینه‌ها، نرخ‌ها افزایش می‌یابد.

  افندی‌زاده با تاكید بر اینكه افزایش قیمت‌ها منوط به تصویب ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها است، اظهار كرد: حمل و نقل نقش بسیاری در سایر بخش‌های اقتصادی دارد بنابراین موضوعی كه در ستاد هدفمدنسازی مطرح می‌شود از جنبه‌های گوناگون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزود: گزینه‌های مختلفی را از قیمت‌های فعلی و تاثیراتی كه افزایش قیمت در بخش‌های گوناگون می‌تواند داشته باشد، بررسی كرده‌ایم.

  وی ادامه داد: با توجه به قانون برنامه پنجم در سال پایانی برنامه نرخ حامل‌های انرژی باید به 95 درصد فوب خلیج فارس برسد.

  افندی‌زاده با تاكید بر این‌كه كار كارشناسی بسیاری انجام و سعی شده كه حداقل افزایش قیمت لحاظ شود، گفت: اعمال افزایش قیمت‌ها تا پیش از فرا رسیدن نوروز منوط به نظر هیات دولت است اما آمادگی كامل داریم بعد از اعلام افزایش قیمت‌ها، همان‌طور كه در گام اول اجرای قانون اقدامات خوبی توسط دست‌اندركاران حمل و نقل انجام شد، ارائه خدمات به بهترین نحو انجام شود و همچنین كمترین تاثیر را بر افزایش قیمت‌ها داشته باشد.

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متناوب با افزایش قیمت‌ها به دنبال ارائه خدمات بهتر توسط شركت‌های حمل و نقل به مسافران بوده‌ایم و رتبه‌بندی شركت‌ها را مطرح كرده‌ایم به‌گونه‌ای كه قیمت‌ها متناسب با رتبه شركت‌ها تعیین شود.

  وی به كاهش یك سرخالی در حمل ونقل كالا اشاره و اضافه كرد: افزایش بهره‌وری و كاهش هزینه‌ها و همچنین ایجاد توانمندی در مدیریت برنامه‌ریزی مطرح است.

  نرخ سوخت هواپیما 200 تومان نشده‌ است
  افندی‌زاده گفت: نرخ سوخت هواپیما 200 تومان نشده بلكه با توجه به مشكل شركت‌های هواپیمایی تصمیم گرفته شد كه قسمتی را به صورت نقدی و مابقی به صورت بدهی باقی بماند تا در گام دوم روی آن بررسی صورت بگیرد.

  رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این‌كه بخشی از افزایش هزینه‌ها توسط یارانه‌ها جبران می‌شود، تصریح كرد:‌ دولت به دنبال آن است كه قانون را به خوبی اجرا كند و امیدواریم در گام دوم نیز با كارشناسی‌های صورت گرفته قانون به خوبی اجرا شود.


  tinn

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ January 16th, 2012 در ساعت 14:26:38

 2. The Following User Says Thank You to abasfb For This Useful Post:

  Mohammadme (January 16th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0