برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? لوفتانزا آزمایش سوخت‌های زیستی را در پروازهایش به پایان رساند

  ‌هواپیمایی آلمانی لوفتانزا چهارشنبه‌ی گذشته از پایان آزمایش شش ماهه‌ی سوخت‌های زیستی در برخی از پروازهای داخلی میان دوشهر آلمان سخن گفته اما افزوده است که تا بهره‌گیری از سوخت‌های زیستی به طورکامل رشد پیدا نکند آن را اجرایی نخواهد کرد.


  این برنامه ی آزمایشی که برخی پروازهای هامبورگ به فرانکفورت را دربرگفته است دستآوردهای مثبتی داشته که ما را به سوی اجرایی کردنش می کشاند. این سخن نماینده ی لوفتانزا در این برنامه، جوآخیم بوز (Joachim Buse) است.

  هرچند که هواپیمایی بیان داشته که این را اجرایی نخواهد کرد تا زمانی که تولید و بهره برداری از سوخت زیاد نشود.(سوخت زیستی سنتزی از روغن گیاهی کشت یافته در اندونزی می باشد.)

  جوآخیم بوز در کنفرانس تلفنی خود می گوید: "هدف این است که هزینه ی سوخت زیستی به اندازه ای برسد که بتوانیم با آن کار کنیم."

  این هواپیمایی در تلاش است تا با کشورهای تولید کننده ای در آفریقا و آسیا همکاری کند و تولید را افزایش دهد. برای نمونه، با بستن قراردادهایی برای خرید اندازه ی ویژه ای از برداشت کشاورزی.

  هزینه ی این برنامه برای چهار پرواز روزانه از هامبورگ در شمال به فرانکفورت در غرب آلمان و کارکردن یک موتور با سوخت زیستی، کمتر از ۶.۶ میلیون یورو (برابر با ۸.۴ میلیون دلار) بوده است. همچنین دولت آلمان بخشی از هزینه ها را پرداخت کرده است چرا که با این برنامه در نزدیک به بیش از ۱۱۸۷ پرواز تا ۱۵۰۰ تن از دی اکسید کربن برونی کاسته.

  این برنامه به طور رسمی سه شنبه ی پیش رو با پروازی از فرانکفورت به واشنگتن در آمریکا به پایان می رسد.

  هواپیمایی ژاپن و نیوزلند نیز پیشتر این آزمایش ها را در پروازهایشان به انجام رسانده اند اما لوفتانزا بر این باورست که نخستین هواپیمایی خواهد بود که رسمی این کار را آغاز خواهد کرد.


  avia

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ January 18th, 2012 در ساعت 19:15:41

 2. The Following User Says Thank You to abasfb For This Useful Post:

  Mohammadme (January 18th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0