برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. MrezaT ?????? ??
  MrezaT
  هوانورد نیمه فعال-سروان
  October 2010
  OIIA
  460
  تعداد تشکر : 620
  Thanked 1,027 Times in 355 Posts
  ارسال هاي وبلاگ : 3

  new_1 با حضور رئیس جمهور طرح توسعه فرودگاه رفسنجان بهره برداری شد

  به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)،"'محمود احمدی نژاد" صبح امروز برای بهره برداری از 16 طرح صنعتی و عمرانی وارد استان کرمان شد و در نخستین برنامه این سفر طرح فرودگاهی رفسنجان را افتتاح کرد.
  مدیرکل اداره فرودگاههای کرمان در همین خصوص به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: برای بهسازی و توسعه عوامل پروازی فرودگاه رفسنجان 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور هزینه شده است.
  'تیمور امیری' افزود: عملیات بهسازی و توسعه عوامل پروازی فرودگاه رفسنجان از سال 87 آغاز شد و امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.
  وی اظهار داشت: این عملیات شامل ساماندهی و بهسازی کلی عوامل پروازی این فرودگاه می باشد که با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات انجام شده است.
  او گفت: از این پس در فرودگاه رفسنجان پروازهایی با حجم جا به جایی و تبادل مسافر و بار بیشتر در حوزه داخل و خارج از کشور انجام می شود.
  مدیرکل اداره فرودگاههای کرمان افزود: با توجه به اینکه در گذشته در این فرودگاه پروازهای سوریه انجام شده است لذا فرودگاه رفسنجان دارای مرز بین المللی است.
  #1 ارسال شده در تاريخ January 26th, 2012 در ساعت 10:15:26

 2. The Following User Says Thank You to MrezaT For This Useful Post:

  mona (January 27th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0