برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
  1. Yasser_Maximus ?????? ??
    Yasser_Maximus

هوانورد ارشد-سرهنگ
    November 2010
    THR/OIII
    1,224
    تعداد تشکر : 866
    ارسال هاي وبلاگ : 10

new_2 اخراج یک خلبان مسلمان در انگلیس

یک شرکت هواپیمایی در انگلیس یکی از خلبانان را به دلیل مسلمان بودن اخراج کرد.
    به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه انگلیسی "دیلی‌میل"، این خلبان مسلمان که در یک شرکت هواپیمایی مستقر در فرودگاه هیترو (Heathrow) مشغول به کار بود، گفت: مدیران شرکت هوایی بیم آن دارند که وی دست به اقدامی شبیه حملات یازدهم سپتامبر بزند.

این خلبان که نامش به دلایل امنیتی فاش نشد، اعلام کرد: احساس می‌کنم آنها بر این باورند که من هواپیماها را به ساختمان‌ها خواهم کوبید.

وی افزود: باور من بر این است که علت این اعتقاد آنها نژاد و دین من است.
    خطوط هوایی یاد شده دلیل اخراج این خلبان را به "نامناسب بودن برای پرواز" متهم کرده و اعلام کرده است که وی در جایگاهی قرار دارد که می‌تواند به خرابکاری دست بزند. اتهامی که خلبان مزبور به شدت آن را رد کرده است.

:::::::::::::::::::::::::::
    رجانیوز
    با آسمان بگویید احوال آب چشمم

میل خزیدن نیست بغض است مرا پرواز
    #1 ارسال شده در تاريخ January 29th, 2012 در ساعت 22:56:01

2. The Following 2 Users Say Thank You to Yasser_Maximus For This Useful Post:

Mohammadme (January 30th, 2012), reza dezfuli (January 30th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0