برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

???? 1 ?? 2 12 ??????????
????? ?????: ?? 1 ?? 10 ?? 16
dqw
  1. reza dezfuli ?????? ??
    reza dezfuli
    هوانورد فعال-سرگرد
    April 2010
    کیش
    477
    تعداد تشکر : 5,017
    ارسال هاي وبلاگ : 9

??? ??? پلیس ترکیه ایرانی معترض به تاخیر پرواز را بازداشت کرد / پرواز هم توسط پلیس لغو شد

پلیس ترکیه یک ایرانی را که به تاخیر ۶ ساعته پرواز خود در یک فرودگاه این کشور اعتراض کرده بود به اتهام حمله به خدمه پرواز بازداشت کرد.

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از پایگاه خبری نهار نت، پلیس ترکیه روز سه شنبه، یک مسافر ایرانی را در یکی از پروازهای داخلی این کشور بازداشت کرد. گفته می شود این مسافر که از تاخیر 6 ساعته در انجام پرواز مذکور به شدت عصبانی بود، به خدمه پرواز حمله کرده بود.

این مسافر، که هویت وی فاش نشده، قرار بود روز دوشنبه بعد از ظهر از طریق خطوط هوایی اونور از استانبول به مقصد آنتالیا در جنوب ترکیه پرواز کند، اما بارش سنگین برف در استانبول موجب بروز تاخیر طولانی مدت در انجام این پرواز شده بود. مقامات ترک روز دوشنبه حدود 200 پرواز را در استانبول لغو کردند.
    بر اساس این گزارش ادعا شده این مسافر خشمگین که از تاخیر سه ساعته در سوار شدن به هواپیما و انتظار سه ساعته در درون هواپیما به شدت عصبانی شده بود، یکی از شیشه های پنجره هواپیما را شکست و به خدمه پرواز حمله ور شد.
    وی تلاش کرد به زور وارد اتاقک مخصوص خلبان شود و خلبان مجبور به تماس با پلیس و آمبولانس شد. پلیس این مسافر را بازداشت کرد و پرواز مذکور لغو شد.
    #1 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2012 در ساعت 15:20:33

2. The Following 12 Users Say Thank You to reza dezfuli For This Useful Post:

A-2727 (February 1st, 2012), AlirezA.A (February 2nd, 2012), Dream Bird (February 3rd, 2012), HOSJAN78 (February 1st, 2012), IR Blue SKY (February 1st, 2012), le_tehran (February 2nd, 2012), Mohammadme (February 1st, 2012), mona (February 2nd, 2012), MrezaT (February 1st, 2012), YASHAR A&P (February 2nd, 2012), بهرام 0098 (February 1st, 2012), دارا (February 1st, 2012)

3. HOSJAN78 ?????? ??
    HOSJAN78
    هوانورد نیمه فعال-سرهنگ دوم
    June 2011
    TEHRAN
    816
    تعداد تشکر : 5,388
    ارسال هاي وبلاگ : 1

??? ??? پاسخ: پلیس ترکیه ایرانی معترض به تاخیر پرواز را بازداشت کرد / پرواز هم توسط پلیس لغو شد

با همین کاراهست که کشور های غربی به خودشون جرات میدن درمورد ایران بد بگن!!!
    #2 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2012 در ساعت 15:29:59

4. The Following 5 Users Say Thank You to HOSJAN78 For This Useful Post:

AlirezA.A (February 2nd, 2012), Dream Bird (February 3rd, 2012), mehran12000 (February 1st, 2012), mona (February 2nd, 2012), بهرام 0098 (February 1st, 2012)

5. abasza ?????? ??
    abasza
    هوانورد فعال-سرگرد
    August 2010
    استان اصفهان
    578
    تعداد تشکر : 828

??? ??? پاسخ: پلیس ترکیه ایرانی معترض به تاخیر پرواز را بازداشت کرد / پرواز هم توسط پلیس لغو شد

??? ??? ????? ???? ???? HOSJAN78 ????? ??? ??
    با همین کاراهست که کشور های غربی به خودشون جرات میدن درمورد ایران بد بگن!!!
    دوست عزیز کسی که شخصیت نداشته باشد و هنجار شکن باید چنین رفتاری با ان شود. (حالا ترکیه و یا تهران)
    در مورد کشور های غربی بعضی افکار نسبت به ان ها خیلی منفی است در صورتی که صحبت های میشود به بد در ان افراد تعبیر میشود.
    انشاالله برای شما چنین نباشد.
    أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيَّ الْقَيُّومَ بَدِيعَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ
    ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِكْرَامِ وَ أَسْأَلُهُ أَنْ يَتُوبَ عَلَي
    #3 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2012 در ساعت 19:28:43

6. The Following 6 Users Say Thank You to abasza For This Useful Post:

AlirezA.A (February 2nd, 2012), Dream Bird (February 3rd, 2012), HOSJAN78 (February 2nd, 2012), le_tehran (February 2nd, 2012), mona (February 2nd, 2012), بهرام 0098 (February 1st, 2012)

7. MrezaT ?????? ??
    MrezaT
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2010
    OIIA
    460
    تعداد تشکر : 620
    ارسال هاي وبلاگ : 3

همه اینجا ازین اتفاقات میافته...مطمئن باشید اگه تو اروپا بود اون خدمه و مسئولین پروازی محکوم شده بودن نه اون فرد....بعدشم میگفتن طرف تو موقعیت بدی بوده که این حرکتو کرده بعدشم میرفت دادگاه یه پول قلمبه از اون خط هوایی میگرفت و بعد تو تلویزیون جار میزدن که ما چقدر فکر مردممون هستیم....تازه همه چی به اینجا ختم نمیشه بعدش که آبها از آسیاب افتاد اون پولو یه جوری از حلقوم طرف میکشن بیرون(حالا به هر وسیله ای مثل مالیات یا ازین جور چیزا)و اگه طرف خواست شکایت کنه صداشو خفه میکنن....به همین راحتی....
    ما مشکل از خودمونه که همیشه فکر میکنیم خارجیها همه کاراشون درسته....همیشه خودمونو دست کم میگیریم....
    ?????? ???? MrezaT : February 1st, 2012 ?? ???? 20:49:14
    #4 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2012 در ساعت 20:47:55

8. The Following 4 Users Say Thank You to MrezaT For This Useful Post:

AlirezA.A (February 2nd, 2012), HOSJAN78 (February 2nd, 2012), le_tehran (February 2nd, 2012), mona (February 2nd, 2012)

9. abasza ?????? ??
    abasza
    هوانورد فعال-سرگرد
    August 2010
    استان اصفهان
    578

??? ??? ????? ???? ???? MrezaT ????? ??? ??
    همه اینجا ازین اتفاقات میافته...مطمئن باشید اگه تو اروپا بود اون خدمه و مسئولین پروازی محکوم شده بودن نه اون فرد....بعدشم میگفتن طرف تو موقعیت بدی بوده که این حرکتو کرده بعدشم میرفت دادگاه یه پول قلمبه از اون خط هوایی میگرفت و بعد تو تلویزیون جار میزدن که ما چقدر فکر مردممون هستیم....تازه همه چی به اینجا ختم نمیشه بعدش که آبها از آسیاب افتاد اون پولو یه جوری از حلقوم طرف میکشن بیرون(حالا به هر وسیله ای مثل مالیات یا ازین جور چیزا)و اگه طرف خواست شکایت کنه صداشو خفه میکنن....به همین راحتی....
    ما مشکل از خودمونه که همیشه فکر میکنیم خارجیها همه کاراشون درسته....همیشه خودمونو دست کم میگیریم....
    من با لوفت هانزا سفر طولانی داشتم که یک فرد نازی پیش من بود . حتی درگیری هم داشتیم و زمانی که فرودگاه آلمان رسیدم منو بازداشت کردند حتی من زدم ان شخص کلا نابود کرده بودم(با کمک دو دوست کلیمی اصفهانی)
    خلاصه حکم برای من خورد بلیط عذر خواهی هم داده شد و با اینکه ایرانی بودم ولی عدالت انجام شد .
    حتی در کویت هم باز هم با یکی از اعراب سومالی درگیری داشتم باز هم عدالت انجام شد و آن فرد هم دیپورت شد شکر خدا.
    یک چیز دیگر ایرانی نباید آنقدر خود را بشر برتر بدونه ما هم مثل دیگران . واقعا ایرانیان خارج کشور رفتار های هنجار شکن زیادی دارند.
    أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ الَّذِي لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ الْحَيَّ الْقَيُّومَ بَدِيعَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ
    #5 ارسال شده در تاريخ February 1st, 2012 در ساعت 20:53:30

10. The Following 7 Users Say Thank You to abasza For This Useful Post:

AlirezA.A (February 2nd, 2012), ANADOLU (February 3rd, 2012), Dream Bird (February 3rd, 2012), le_tehran (February 2nd, 2012), mehran12000 (February 1st, 2012), mona (February 2nd, 2012), parsboy (February 3rd, 2012)

11. HOSJAN78 ?????? ??
    HOSJAN78
    June 2011
    TEHRAN
    816

خب سر چی دعوا تون شده بود؟
    البته اگه خصوصی نباشه
    #6 ارسال شده در تاريخ February 2nd, 2012 در ساعت 16:38:34

12. The Following User Says Thank You to HOSJAN78 For This Useful Post:

abasza (February 2nd, 2012)

13. MrezaT ?????? ??
    MrezaT
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2010
    OIIA
    460
    تعداد تشکر : 620
    ارسال هاي وبلاگ : 3

??? ??? ????? ???? ???? abasza ????? ??? ??
    من با لوفت هانزا سفر طولانی داشتم که یک فرد نازی پیش من بود . حتی درگیری هم داشتیم و زمانی که فرودگاه آلمان رسیدم منو بازداشت کردند حتی من زدم ان شخص کلا نابود کرده بودم(با کمک دو دوست کلیمی اصفهانی)
    خلاصه حکم برای من خورد بلیط عذر خواهی هم داده شد و با اینکه ایرانی بودم ولی عدالت انجام شد .
    حتی در کویت هم باز هم با یکی از اعراب سومالی درگیری داشتم باز هم عدالت انجام شد و آن فرد هم دیپورت شد شکر خدا.
    یک چیز دیگر ایرانی نباید آنقدر خود را بشر برتر بدونه ما هم مثل دیگران . واقعا ایرانیان خارج کشور رفتار های هنجار شکن زیادی دارند.
    برادر من ادب داشته باش بنده بخاطر کار پدرم سالها در خارج زندگی کردم...این رفتارهای هنجارشکنی که میگی رو ندیدم...
    خیلی ببخشید ولی همرو به یک چشم نبین برادر من...
    ?????? ???? MrezaT : February 2nd, 2012 ?? ???? 21:13:28
    #7 ارسال شده در تاريخ February 2nd, 2012 در ساعت 18:59:37

14. abasza ?????? ??
    abasza
    هوانورد فعال-سرگرد
    August 2010
    استان اصفهان
    578

??? ??? ????? ???? ???? MrezaT ????? ??? ??
    برادر من ادب داشته باش بنده بخاطر کار پدرم سالها در خارج زندگی کردم...این رفتارهای هنجارشکنی که میگی رو ندیدم...
    خیلی ببخشید ولی همرو به یک چشم نبین برادر من...
    نوشته ی من بی ادبی نداشت .
    بنده هم چندین سال عمرمو در کشور های خارجی بودم . تنها بدبینی به خارجیان از طرف ایرانی ها است سر مسائل کوچک هم ما مشکل در تصمیم گیری داریم.
    حقایق باید پذیرفت.
    اگر در فرودگاه ترکیه هنجار شکن و ... خطاب میشوم بابت رفتار همکشوری های دیگرم است.
    بنده قصد بدی نسبت به افراد نداشتم . اگر چنین بود دوست عزیز ببخشید.
    مسئله آخر نمونه های(پست های قبل)ا رفتار خوش نیت و عادلانه کشور های خارجی نسبت به افراد ایرانی است.
    #8 ارسال شده در تاريخ February 2nd, 2012 در ساعت 23:39:18

15. The Following 2 Users Say Thank You to abasza For This Useful Post:

ANADOLU (February 3rd, 2012), parsboy (February 3rd, 2012)

16. Dream Bird ?????? ??
    Dream Bird

مدیر انجمن هواپیماهای غیر نظامی
    September 2008
    آسمان ایران
    1,138
    تعداد تشکر : 16,019
    ارسال هاي وبلاگ : 2

مشکل ما اینجاست حقوق خودمان را در مواقع خاص و در موقعیتها نمیشناسیم . بنابراین نمیدانیم در آن شرایط چگونه برخورد نماییم . البته حق میدهم ، ماموران ترکیه از زمانهای قدیم برخوردهای بدی با ایرانیان داشته اند . اتفاقا اگر این موارد در رسانه های بین المللی نشان داده شود هویت واقعی کشوری مانند ترکیه که ادعای تمدن دارد و میخواهد عضو اتحادیه اروپا شود ، نمایان شود .

#9 ارسال شده در تاريخ February 3rd, 2012 در ساعت 19:51:22

17. The Following 2 Users Say Thank You to Dream Bird For This Useful Post:

AlirezA.A (February 3rd, 2012), IR Blue SKY (February 3rd, 2012)

18. HOSJAN78 ?????? ??
    HOSJAN78
    June 2011
    TEHRAN
    816

من 4سال به خاطر کار پدرم ایران نبودم رفتم کشوری که از نظرمن فرهنگ زیاد بالایی نداشتن ولی از این کارا یه بار هم ندیدم!!!
    منظورم دعوا کردن بود
    #10 ارسال شده در تاريخ February 3rd, 2012 در ساعت 19:59:13

???? 1 ?? 2 12 ??????????

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0