برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 1 ?? 1
dqw
 1. abasfb ?????? ??
  abasfb
  هوانورد فعال-سرگرد
  January 2011
  iran
  502
  تعداد تشکر : 368
  Thanked 1,590 Times in 438 Posts

  ??? ??? اعمال تحریم علیه صنعت هوایی ایران ناجوانمردانه است

  وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اظهار تعجب برخی كشورهای خارجی از نحوه فعالیت صنعت هوایی جمهوری اسلامی ایران با وجود انواع تحریم ها اعمال تحریم های سنگین از طرف نهادهایی مانند یاتا را ناجوانمردانه و ظالمانه خواند.

  علی نیكزاد با بیان اینكه نهادهایی مانند یاتا صنفی هستند اما بدون توجه به این موضوع و به دستور استكبار جهانی تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه ای را علیه صنعت حمل و نقل هوایی كشورمان اعمال می كنند اظهار داشت: با اینكه چنین نهادی باید به عنوان یك نهاد صنفی به 356 عضو خود خدمات ارائه كند برخلاف قانون و زیر فشار كشورهای استكباری اقدام به اعمال تحریم علیه صنعت هوایی كشورمان می كند و این درحالی است كه این عمل در مقایسه با اقدام كشوری كه به صورت علنی اعلام دشمنی می كند بسیار ناجوانمردانه تر است .
  وی با اشاره به عملكرد مطلوب صنعت حمل و نقل هوایی كشور علیرغم اعمال انواع تحریم های سنگین افزود: عملكرد این صنعت در كشورمان به گونه ای بوده است كه حتی تعجب خود تحریم كنندگان را نیز برانگیخته است .
  وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه در رفاه و آسایش بودن مردم از اهداف اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران است ادامه داد : كشورهای استكباری كه طی سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره تلاش كردند تا به شیوه های مختلف با این انقلاب و اهداف آن مبارزه كنند وقتی نتوانستند به هدفشان دست پیدا كنند سراغ عرصه اقتصادی رفتند تا با اعمال انواع تحریم های اقتصادی عرصه را بر ما تنگ كنند حال انكه ما باید دست به دست هم بدهیم و از این عرصه نیز عبور كنیم چرا كه همواره ثابت شده است كه تحریم ها نه تنها تاثیری در كندی حركت ملت ایران نداشته بلكه در روند دستیابی آنها به برخی فناوری های را نیز تسریع كرده است.
  وی با بیان اینكه امروز قاطبه ملت ایران پایبند به انقلاب اسلامی و آرمان های آن هستند و بیداری اسلامی در دیگر كشورهای دنیا نیز با نگاه به این انقلاب صورت می گیرد تصریح كرد: نظام اسلامی در حالی هر روز پرنورتر و درخشانتر می شود كه پلیدی های استكبار هر روز نمایانتر و برای دیگران آشكارتر می شود. تا جایی كه كمونیسم از بین رفته و امپرالیسم نیز توانایی اداره خود را ندارد.
  مهندس نیكزاد با اشاره به اینكه پیش از انقلاب اسلامی كشورمان را تنها با بشكه های نفتی می شناختند كه درامدشان نیز صرف حكام ظالم این زمان می شد گفت: امروز به بركت انقلاب اسلامی ایران و ایرانی را به اقتدار، عزت ، شرف ، اعتقاد ، ایمان و پایبندی به اصول اسلامی و ارزشی می شناسند.
  وی با تاكید بر اینكه امكان حذف فیزیكی انقلاب اسلامی ایران و انحراف آن وجود ندارد اظهار داشت: برخلاف ادعای كشورهای غربی كه تلاش می كنند بگویند كه انقلاب اسلامی ایران ثمره ای نداشته باید به آنها پاسخ داد كه بزرگترین ثمره این انقلاب كه تعداد زیادی از افراد متدین و خداجو جان خود را برای ان داده اند نظامی ولایی است كه به بركت رهبری امام خمینی (ره) و در ادامه آن هدایت مقام معظم رهبری امكان انحراف این انقلاب از صراط حق وجود ندارد تا جایی كه برخی مقامات بلندپایه كشورهای اسلامی نیز بر این امر معترفند كه جمهوری اسلامی ایران بر اصول خود پایبند است.
  وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه رفاه و آسایش مردم همواره مورد تاكید بزرگان نظام بوده است ادامه داد: خانواده محور همه امور است و زن نقش اساسی در تربیت نسلی پاك و متدین بر عهده دارد كه باید در كنار توجه به خانواده و همسرداری بنیان های خانواده را نیز مستحكم نگه دارد.

  tinn

  مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ... یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو


  #1 ارسال شده در تاريخ February 9th, 2012 در ساعت 11:42:34

 2. The Following 3 Users Say Thank You to abasfb For This Useful Post:

  A-2727 (February 9th, 2012), IR Blue SKY (February 9th, 2012), Mohammadme (February 9th, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

 • ??? ????????? ????? ????? ????? ????
 • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
 • ??? ????????? ???? ????? ????.
 • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran


Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0