برترین مطلب این هفته ی سایت

رونمايي از نسخه جديد ايروسنتر

با تلاش چندين روزه و شبانه روزي همكاران فني در ايروسنتر ، نسخه اسكريپت انجمن ساز قدرتمند VBulletin سايت ايروسنتر به روزساني و بهينه سازي گرديد و به آخرين ورژن ارائه شده آپگريد شد، در اين نسخه جديد مشكلات قبلي برطرف گرديده و قابليت هاي جديدي نيز به سايت افزوده شده و خواهد شد اين پوسته نسخه جديد سايت پوسته ای در 4 رنگ جداگانه می باشد که برای صفحه های Retina و موبایل بهینه سازی شده است.

????? ?????: ?? 1 ?? 2 ?? 2
dqw
  1. لیلا رستمی ?????? ??
    لیلا رستمی
    هوانورد نیمه فعال-سروان
    October 2011
    تهران
    424
    تعداد تشکر : 1,078

??? ??? کشف اکسیژن در سیاره زحل

دانشمندان ناسا به تازگی موفق به کشف اکسیژن در اتمسفر سیاره زحل شدند.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از اسپیس دات کام، برای اولین بار دانشمندان ناسا موفق به کشف اکسیژن در یکی از قمرهای سیاره زحل شدند.

بر اساس گزارش دانشمندان ناسا، در اتمسفر سیاره زحل بیش از 62 قمر وجود دارد که بر اساس آخرین مطالعات دانشمندان ناسا، در یکی از آنها مولکول های اکسیژن کشف شده است.

نام این قمر دیونه است که بیش از 700 مایل عرض دارد و این قمر پوشیده از یخ است و عرض آن کمتر از یک صخره است.

این قمر هر دو روز یکبار به دور سیاره زحل می چرخد.
    #1 ارسال شده در تاريخ March 3rd, 2012 در ساعت 23:26:44

2. The Following 6 Users Say Thank You to لیلا رستمی For This Useful Post:

elham_h_bl (March 4th, 2012), IR Blue SKY (March 3rd, 2012), mona (March 3rd, 2012), parsa pilot (March 4th, 2012), SKY MAN (March 3rd, 2012), TARALIUS (March 4th, 2012)

3. SPACE MAN ?????? ??
    SPACE MAN

کارشناس هوانوردی
    November 2008
    tehran
    634
    تعداد تشکر : 711

??? ??? پاسخ: کشف اکسیژن در سیاره زحل

هیچ قمری مثل تیتان( زحل) و اروپا (مشتری)ذهن من رو مشغول نمیکنه... این دو قمر واقعا حیرت آورن... نمیدونم چرا ولی حس خوبی نسبت به این دو دارم...مطمئنم بشر به نتیجه میرسه در این 2 جا....به مدد داده های کاسینی و هویگنس از سطح تیتان امروز امیدهای زیادی به اونجا هست
    پرواز اندازه آدم رو بر ملا میکنه... هر چی بالاتر میری.بالاتر و بالاتر میری.... دنیا از دید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر. . .

آرزو دارم در آسمان بمیرم ......... در آغوش عشق دومم پرواز بمیرم ......به عشق اولم خدا نزدیکتر باشم .... و از عشق سومم خانواده کمی دور ... تا درد جدایی ودل کندن را کمتر احساس کنم .....
    #2 ارسال شده در تاريخ March 3rd, 2012 در ساعت 23:42:18

4. The Following 4 Users Say Thank You to SPACE MAN For This Useful Post:

mona (March 3rd, 2012), parsa pilot (March 4th, 2012), SKY MAN (March 3rd, 2012), لیلا رستمی (March 3rd, 2012)

???? ??? ????? ? ??????

• ??? ????????? ????? ????? ????? ????
  • ??? ????? ????? ???? ?? ??????
  • ??? ????????? ???? ????? ????.
  • ??? ????????? ??? ??? ??? ?? ?????? ????
  •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0